Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szobakutya nem zavarja meg az éjaszakai nyugalmat? fórum

Szobakutya nem zavarja meg az éjaszakai nyugalmat? (beszélgetős fórum)


29. Deni plus (válaszként erre: 28. - 303b0747dd)
2012. márc. 4. 16:52
Nekem is volt mind a kettő macska is szereti a gazdáját és elég nyugodt természete volt .A kutya is főnyeremény az éjszakai nyugalmat szereti :)))
2012. febr. 27. 11:55
Kutyával semmi gondom nincs,annyit alszik,amennyit én.Amikor macskám volt,az bizony randalírozott éjjel,a fejemen ugrált hajnalban,ha meg elhessegettem,akkor meg támadott,kész terror volt:)
2012. febr. 27. 10:47
A kutya horkolás, pukizás stb. inkább édes, mint idegesítő, úgyhogy az nem zavaró. Viszont szobatisztaság nevelés közben egy ideig éjszaka is fel kell kelni hozzá, hogy kiengedd. Persze ez elmúlik és egyszer csak végigalussz az éjszakát.
2012. febr. 27. 08:47
nem elég,hogy horkol még be is hányt:)
2012. febr. 26. 14:32
Szia, nekem pincsi-mopsz keverék kutyim van és amikor én lefekszem, akkor ő is és végig alszik és horkol :) nem zavar semmiben sem
24. Lencsy
2012. febr. 24. 20:23
Már miért zavarna éjszaka ? Jó esetben ugyanúgy alszik ,mint te :) Persze olyan előfordul, hogy ha kis kutyát veszel akkor egy-két éjszaka sírni fog de csak addig míg megszokja a helyét ! Nekem közép schnauzerem van aki nem egy Yorki tipus de végig horkolja az éjjelt :)
23. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. febr. 24. 20:09

Nekem nIncs,de Wan ilyen kutyus bemutatós-Ismertetős tW-műsor az animel planeten,ilyen sorozat és elmondják,hogy melyik kutyusnak milyen fajtából eredő igényei vannak.Ha gondolod...


:)


XD

2012. febr. 24. 19:16
A mi keverék kutyánk is végigalussza az éjszakát, ezért soha nem volt vele gond:)
21. andi6020 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. febr. 24. 18:46

2 yorkim van.

Velem alszanak.

Együtt fekszünk, együtt kelünk.

Nem zavarnak semmiben. :)

2012. febr. 24. 18:00
Néha, amikor valami zajt hall kintről természetes módon jelez éjjel is, de ez jó! Egyébként a miénk máskor nem.
19. 814f8b8f23 (válaszként erre: 17. - Céda)
2012. febr. 24. 17:40
:DD
18. Céda
2012. febr. 24. 17:37
A férjem macskamániás, neki kifejezetten tetszik, hogy mindig odadörgölődzik hozzá a cica, én meg kutyapárti vagyok.
17. Céda
2012. febr. 24. 17:36
Nálunk a macska horkol pici kora óta, de kegyetlenül :-) Tegnap meg odafingott az orrom alá...ÁÁ milyen már! Engem a cicus inkább zavar, mert nem tudok aludni amikor dorombol, alapból nem vagyok mélyalvó és könnyen felébredek.
2012. febr. 24. 16:57

Így igaz, ahogy előttem írták. Kell egy kis idő, de átveszi a család napi ritmusát, szinte együtt lélegeztek.

Nekem havanese van, csak akkor vakkant ha kinnt macskák nyávognak vagy valami idegen zaj van, esetleg kóbor kutya mászkál a környéken.

2012. febr. 24. 16:54
Hát a mienk végig alussza az éjszakát,csak mi nem:)Úgy horkol mint egy yeti.Halál komoly.4éve van itt,de azóta nem aludtam végig egy éjszakát ne kelljen papuccsal megdobni vagy rá szólni kussba legyen.Már az is megfordult a fejembe éjjel ha baktat haza valaki ,a lépcsőházba biztos azt hiszi én horkolok igy.shitzu fene se nézte volna ki belőle
2012. febr. 24. 16:43
Nekem is vizslám van és addig alszik amig mi. az öt év alatt 2-szer volt hogy felébresztett hogy ki kell mennie, de akkor hasmenése volt. egyébként soha nem ébreszt fel. pedig volt már hogy hétvégén fél 10-ig 10-ig aludtunk. Ö is aludt addig. Szeritnem ez kutya meg persze szoktatás függö. ismerek olyan akinek a kutyája reggel 6-tol nem nyugszik addig amig le nem viszik hogy elvégezze a dolgát. Na azt én is nehezen viselném.
13. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. febr. 24. 16:38

Ha jól szoktatod, szerintem nem lesz gond. A mi kutyáink mondjuk az előszobában éjszakáznak és így is előfordul, hogy úgy gondolja az uszikám, túl sokáig alszom és addig ásítozik iszonyat hangosan, míg fel nem kelek. Ő nem tudja, hogy hétvége van...

Kölyökkorban ne engedj a hisztinek - éjszaka ne kelj fel hozzá, ha sír, stb. -, legyen eleget mozgatva és az agya is terhelve (napi 10-15 perc trükkök tanítására, gyakorlásra) és nagy valószínűséggel átalussza az éjszakát. ;)

12. Nívea (válaszként erre: 5. - Céda)
2012. febr. 24. 16:37
Ha gondolod, akkor Neked adom :DDD
11. maszii (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. febr. 24. 16:34
mi már 5 éve osztjuk meg az otthonunkat egy bolognese-el és soha semmi gond nem volt vele, néha ugyan szokott horkolni, mint minden "pasi",:))))) de semmi baj sincs vele a világon. semmivel nem összehasonlítható egy kutya ragaszkodása, szeretete, hűsége...én csak bíztatni tudlak...hajrá :)
10. Havran
2012. febr. 24. 16:30
Nálunk is többnyire azért van gond,mert most hoztunk ki a gyepiről egy 7 éves gazdája által leadottt kutyust,és neki még idegen minden,idővel ő is hozzászokik majd.Most nem kicsit van még szerintem összezavarodva.
2012. febr. 24. 16:27

A kutya alkalmazkodik a gazdihoz felveszi a ritmusotokat. Nekem kettő van és itt alszanak velem a hálóban az ágy lábánál van a fekhelyük és semmi probléma nem szokott lenni.


Azoknál a kutyáknál szokott előfordulni hogy éjszaka randalíroznak, akivel nincs foglalkozva nincs kimozgatva így próbálja magára felhívni a figyelmet, hogy haló foglalkozzatok velem.

8. Havran (válaszként erre: 5. - Céda)
2012. febr. 24. 16:26
Lehet az elején még nem fogja,de idővel hozzászokik,hogy éjszaka csend,rend,fegyelem van és akkor nem lesz gond.
7. kacsa118 (válaszként erre: 2. - Nívea)
2012. febr. 24. 16:26
Ezt én is alátámasztom! :D Sőt! Napközben is képes egész nap a kanapén heverészni! :)))
2012. febr. 24. 16:25
Sárhegyi farkasölőm volt, nem is kicsi és mozogni is szeret...de éjjel jobban aludt mint mi az tuti! :) halál pontosan keltett 7kor, hogy séta van, utána ő aludt én meg mentem dolgozni. este 11-kor meg az esti séta, ez a kettő volt velem, délben más vitte..:) simán ki voltam pihenve, semmi gond nem volt!
5. Céda (válaszként erre: 2. - Nívea)
2012. febr. 24. 16:25
Na egy ilyen kutyust szeretnék én is, amelyik végigalussza az éjszakákat!
4. Céda (válaszként erre: 3. - Havran)
2012. febr. 24. 16:24
Nekünk egy macskánk van. Amikor ki akar menni pisilni mindig nyávog és ki kell engedni hajnalban, vagy késő este, de van amikor egyszerűen nyitva hagyjuk neki az ajtót vagy ablakot hogy szabadon közlekedhessen.
2012. febr. 24. 16:21
Kertesházban élünk,4 kutya van,de bent laknak a házban,minden éjjel egyszer kétszer felébredek miattuk,soha nem éreztem még,hogy emiatt fáradt lennék másnap és ne tudnék dolgozni.
2. Nívea (válaszként erre: 1. - Céda)
2012. febr. 24. 16:20
Nekem vizsla van...na a yorki természetét nem ismerem, de a vizslák elevensége köztudott. Éjjel jobban húzza a lóbőrt, mint mi :DD
2012. febr. 24. 16:19
Jajj, nagyon szeretnék egy kis yorki-t, de pici lakásban élünk és attól félek éjszakánként nem tudnánk tőle aludni. Tavasszal szerintem nagyobb lakásba költözünk, de tartok attól, hogy megzavarja az álmunkat és minden nap fáradtan kell dolgoznom menni...Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook