Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobakerékpár, de milyen? Szalagfékes, mágnesfékes? Térdprobléma esetén melyiket javaslod? fórum

Szobakerékpár, de milyen? Szalagfékes, mágnesfékes? Térdprobléma esetén melyiket javaslod? (beszélgetős fórum)


3. Sztjudit (válaszként erre: 2. - 97c4bc0225)
2012. aug. 30. 09:11
köszönöm, korrekt volt :)
2. 97c4bc0225 (válaszként erre: 1. - Sztjudit)
2012. aug. 30. 07:27

Mindenképpen mágnesfékes!!! :)

Merthogy a szalagfékes megterhelő az ízületeknek.


Nekem otthon - vagyis anyuéknál - van egy ezer-éves szalagfékes és az igen macerás mutatvány, főleg hosszú távon érzi az ember, hogy nem igen tesz jót.

Viszont a kondiban mindig mágnesfékesen edzettem és klasszisokkal kényelmesebb jobb. Úgyhogy én azt ajánlanám, hogy nézegesd az aukciós oldalakon, valami közép árkategóriásat, ami azért nem hullik szét pár hónap használat után, de nem is aranyárban mérik. :)

2012. aug. 30. 07:07

Térdkalács feletti izom megerősítéséhez kell, terhelés nélküli kerékpár edzés, majd szobakerékpár,

melyiket vegyem?

Kérlek csak pár sorban röviden, melyik, miért....

és , hogy milyet tuti ne vegyek...

túl nagy keret nincs rá, de aukciós oldalakon láttam nem túl drágákat, az belefér...


köszönöm, mindenkinek a segítő szándékát, és a pár percet ami rám szánt az idejéből

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook