Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szobacirkálók, ölebek fórum

Szobacirkálók, ölebek (beszélgetős fórum)


2009. nov. 18. 11:42

ez mind nagyon szép történetek ^^

FHelga és H.Ancsi nálunk is így volt a férjem tiltakozott és amikor elfordulok odaadja a tányérjáról az utolsó falatot a kutyusnak meg minden nagyon aranyosak együtt hárman párban alszunk a francia ágyaq:)

25. H.Ancsi (válaszként erre: 23. - FHelga)
2009. okt. 21. 21:52

ez ismerős, hatalmas gyönyörű kutyáim voltak sokáig. amikor elmentek, azt találtuk ki a gyerekekkel, hogy most nagyot váltunk és veszünk egy szobacirkálót. Apa izomból tiltakozott, elsőre.

Aztán elmentünk megnézni Petit a veszedelmes három kilós máltait, aki akkor volt kb fél kilo és 5 hetes. kb. fél perc alatt vette le apát a lábáról, azóta szerelmesek, állandóan a kezében van, na és persze együtt alszanak:)))

24. 74463bc518 (válaszként erre: 23. - FHelga)
2009. okt. 21. 20:42
:))
23. FHelga (válaszként erre: 5. - MonaLiza)
2009. okt. 21. 01:03
Ha az én Mollymra gondoltál ő 1,5 éves.Egy kis szőrgombolyag.Nekem mindig volt valamilyen állatom.Volt madaram,volt halam,volt hörcsögöm,volt vadászgörényem.De sajna mindegyikük megöregedett és meghalt.Mindig megfogadtam,hogy nekem többé nem lesz állatom,mert mindhez annyira ragaszkodtam,hogy hosszan gyászoltam őket,és még most sincs nap,hogy ne jutnának eszembe.De aztán tavaly azt mondtam egy év állat -talanság után,hogy nem birom tovább,kell valaki aki az enyém,akiről gondoskodhatok,aki haza vár minket munka után.Aztán addig nyúztam a kutyáktól akkor még rettegő férjem,hogy megkaptam Mollyt,illetve ő választott ki minket.Úgy indult,hogy Balázs(a férj)azt mondta,nincs ágyban alvás,nincs kunyizás,csak kutya kaja van,nincs puszi,és ő nem lesz vele engedékeny.Aztán elmentünk Mollyért.Balázs meglátta és ott beleszeretett a kis szőrcsomóba.A kabátja alatt hozta haza,siettetett,hogy nyissam már a kocsi ajtót,nehogy megfázzon a drága.Aztán haza értünk.Lefeküdtünk aludni,Mollyt leraktuk az ágyikójába,amit mellesleg saját maga választott ki a boltban.elkezdett nyüsszögni,10 perc után Balázs lefeküdt melléje a földre,mert biztos szegénynek hiányzik a mamija,fél óra múlva pedig már mindketten az ágyban voltak összebújva:).Azóta is azt mondom,hogy szerelmessek egymásba.Persze van kunyizás,van puszi,van ágyban alvás,és persze minden meg van engedve.
2009. okt. 15. 16:57

H.Ancsinak teljesen igaza van !én ezt a fórmumot nem azért találatam ki mert veszekedjünk hanem mert tapasztalatokat ossznuk meg vagy tanácsod adjunk egymásnak .. stb


nekünk 1 nagy kutyánk van nagy lakásban és BOLDOG sztem így sokkal jobb neki mert ha pl főzök a lábamhoz lefekszik és közben beszélek hozzá meg így is velem van meg egy szobában alszok vele sztem így jobb neki mert nincs elzárva a biztonságot nyújtó "falkavezértől"

21. H.Ancsi (válaszként erre: 19. - NIKA77)
2009. okt. 15. 15:34

ez már igen sok vitát kavart itt különböző fórumokon, ki szerint nem oda való? szerinted?

ez jó öreg duma, kinzás neki? volt már kutyád? ismered őket?

nem kivánom hosszan taglalni, de nekem volt már néhány kutyám, kint is bent is. Kicsi is nagy is. A kutya nem attól boldog, hogy kint van az udvaron, jó esetben nem láncon, hanem attól hogy megkapja a kellő törődést, figyelmet, foglalkozást.

Amikor nem vidéken laktam magyar vizslám volt, kicsi lakásban. Napi minimum négyszer volt sétálni, ebből legalább egyszer két óra rohangálás az erdőben, szerinted ő boldogtalan volt? Nem , nem volt boldogtalan.

Azt teljes mértékben tiszteletben tartom, ha valaki ugy dönt, hogy köszöni nem kér kutyát a lakásába, udvarába, bárhova. Saját döntése.

De azt nem nagyon hiszem, hogy nagybetüs kutya nem való lakásba kijelentéseket kellene tennie, de legalább irja alá, hogy SZERINTEM.

Megjegyzem, ez a fórum, nem ezért lett kiirva, hanem azért, hogy olyanok beszélgessenek egymással

akiknek kifejezetten lakásba való szobacirkálói vannak, ha azon szeretnétek harcoskodni, hatalmas nagy tapasztalatokkal, hogy kutya ki, be, ide vagy oda való, és nem elég az a jónéhány fórum ami erről szól, akkor talán irjatok ki egy ilyen fórumot.


Ha pedig kutyalélektanból szeretnétek kicsit informáltabbak lenni, ajánlom figyelmetekbe a kutyás naplómat.


Bocs, az offért többiek

20. Edit20
2009. okt. 15. 15:13

Sziasztok!

Nekem egy lassan már 4 hónapos kínai kopasz kutyusom van, Tádé. Nagyon édes és nagyon inteligens. Kb. 4 nap alatt lett szobatiszta. Hihetetlen. Nagyon szeretem!!!


Nika77-nek üzenem, hogy az én kutyusomnak a halált jelentené ha nem lakásban lenne, mivel nincs szőre. Erről ennyit!

19. NIKA77
2009. okt. 15. 15:06
A KUTYA MACSKA NEM LAKÁSBA VALÓ.AZ NEKI BŰNTETTÉS.ÉN NEM TUDOM ELKÉPZELNI A LAKÁSBA ŐKET.
18. H.Ancsi (válaszként erre: 17. - 97b7a82d23)
2009. okt. 15. 14:59
rendben ez a te véleményed, kivánom ne kerülj soha olyan helyzetbe, hogy megváltozzon ezen véleményed.
17. 97b7a82d23 (válaszként erre: 11. - H.Ancsi)
2009. okt. 14. 19:49
Csak azért,hogy elmondjam a véleményem...:)
2009. okt. 14. 15:21
:) az jó (:
2009. okt. 14. 08:51
amikor az enyémek naponta többször 50 km/h-val fogócskáznak a házban, akkor nem cirkálók, hanem rombolók:D
14. 74463bc518 (válaszként erre: 12. - MonaLiza)
2009. okt. 14. 00:47
Már most meghálálja - annyira aranyos és valóban cirkálnak az egész lakásban.:))
2009. okt. 13. 21:11

Nekünk apricot színű 2,5 éves törpe uszkárunk van.

A világ legédesebb kutyikája.

2009. okt. 13. 20:39

jó h befogadtátok azt a szőrpamacsot :) hidd el megfogja hálálni



Petrababa20-nak :én meg nem szólnék soha ilyen bunkókhoz ! x D ha te nem értesz egyet velünk akk nem kell ide írnod

11. H.Ancsi (válaszként erre: 8. - 97b7a82d23)
2009. okt. 13. 08:11
szived joga, de nem teljesen értem miért is irtál akkor ide?
2009. okt. 12. 20:54
Van 1 tacskó fiúnk és 1 zsömleszinű keverék 4 hónapos szőrpamacs kislány kutyánk - pusztulásra itélték, de befogadtuk. Ma kapta a 3. oltást.
9. 74463bc518 (válaszként erre: 8. - 97b7a82d23)
2009. okt. 12. 20:39
Akkor ez a Fórum most az 1 x nem rólad szól. :(:)
2009. okt. 12. 19:44

Soha nem vinnék be semilyen állatot a lakásba!

Főleg kutyát meg macskát nem,legyen az bármilyen kis aranyos is...

2009. okt. 12. 17:16
tudom milyen nálunk is két kutya van annyira aranyosak tudnak lenni :)
2009. okt. 12. 15:33
Peti és Manci, van róluk kép az adatlapomon, és higyjétek el ugy az igazi ha ketten vannak, ami játékot ezek ketten levágnak nap mint nap, az nem semmi.
2009. okt. 12. 15:24

jajj de jó h vannak emberek akik csatlakoznak még várunk embereket.mennyi idős Molly?

Hogy hívják a francia bullit meg a máltatit?

2009. okt. 11. 20:00
Hozzánk sajnos még csak 2-3hét múlva érkezik meg Zia a kis törpespitz.
2009. okt. 11. 19:57
sziasztok, nekem egy francia bulldog leányom, és egy máltai selyemfiúm van.
2009. okt. 11. 19:36
szia!Csatlakozunkmi is,én és az én Mollym,aki egy bischon Havanese kislány.
2009. okt. 11. 19:10
Itt a "szobacirkálókról" ölebekről lenne szó legyen az csivava vagy westie itt tudnánk róluk beszélgetni tanácsot adni történeteket beszélgetni stb ... mindenkit várok egy jó trécselésre

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook