Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabiciklivel külsőben is lehet fogyni? Mik a tapasztalataitok, hány cm ment le rólatok? Mennyi idő alatt? fórum

Szobabiciklivel külsőben is lehet fogyni? Mik a tapasztalataitok, hány cm ment le rólatok? Mennyi idő alatt? (beszélgetős fórum)


14. Tesco value (válaszként erre: 13. - Tsysko)
2011. aug. 16. 17:59
nálam egy a baj, h keveset iszok. enni nem eszek sokat. reggelizni ritkán szoktam, ilyenkor nem tudok enni. mondom, nekem nem a kg-kal van a bajom, hanem a centivel:S semmi látszata nincs :(
13. tsysko
2011. aug. 16. 17:22

De mellette sokat eszel? És mennyit és mit iszol naponta?

Én napi 2-3 liter ásványvizet megittam, így kevesebbet is ettem. Én 10 előtt nem ettem, (ha reggelizek akkor egyből hízok) este viszont csak alma, kefir, vagy bármilyen főzelék. És mivel biciklivel adtam le a kilókat így semmi nem jött vissza rám.

A barátnőm ugyan így fogyott le ahogy Én mondtam neki, ő 1 hónap/ -15 kg-tart. De Ő úgy teker, hogy napi 3-4-szer 20-30perc.

12. Tesco value (válaszként erre: 11. - Tsysko)
2011. aug. 16. 17:08

Az igen, Good Job!:)

én is két hete tekerek kb, de még semmi.Bár a kg az nekem másodlagos inkább cmre akarok, mert ........... mert.... undi vok.

Elsö héten csak 30percet tekertem. Volt, h éhgyomorra. 2. héten 50 percet, és a héten már 1 orát. de jó mert nem fáraszt ki, de ha fáradt vok , akk jobban izzaszt.


de a vicc h reggel XX2 cm-t mérek, este meg XX4 cmt. A viznek ekkora ingadozása lehet??

11. tsysko
2011. aug. 16. 12:12
Én szobabiciklivel fogytam le 65-ről 55-re. 10 kg-ot 2 hét alatt. Napi 1-2 órát tekertem. Én a kalóriára figyeltem, az első egy órában 300kcal-t égettem el, a másik órában 600-700kcal-t. Rengeteg ásványvizet ittam, hogy méregtelenítsek.
2011. aug. 15. 23:18
Szép éjszakát, álmokat Mindenkinek!
2011. aug. 15. 22:35

Értem, azért írtam, hogy több u.olyan fórumtéma van, de másra kíváncsi mindenki.

Látom írt kedves ismerősöm, Katinkaboszi is. Szerncsés, neki sikerült alakot is formálni, nekem nem :( Nekem a torna segít jobban. Embere válogatja biztos, azt megfigyeltem, hogy biciklisfutárt nem láttam nagy fenékkel :DD, csinos a lábuk stb......de látom, hogy vidéken kilómétereket tekernek emberek és sokan lefolynak a bicikliről.

Mindenesetre sok sikert, és kitartást kívánok Neked!!!

8. Tesco value (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 15. 21:44

Tudom, de konkrétan erröl nincs szó. Csak "most kezdem, jajj elfáradtam..." stb. De konkrétumokrol nem beszélnek. Én inkább a formálás miatt kérdezem.


Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2011. aug. 15. 21:18

nagyon segit!én fél pece szálltam le,36 km 1 óra alatt, kb 900 kcal.

nekem láthatóan használ, a lényeg,hogy aerob zónában legyen a pulzusod.ha túl magas átesel a cardio zónába ahol már nem égetsz zsirt...

6. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Tesco value)
2011. aug. 15. 21:06

nekem főleg alakformálásban segített :)

igaz csak két és fél kilométert tekertem naponta, de jót tett nagyon, kitartás kell hozzá :)

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2011. aug. 15. 21:02
van több is :), de fogyósból meg rengeteg.
2011. aug. 15. 21:01
Szerintem erőlétben lehet változni, de gondolom szobabicikli és kitartás függő is. Én kalóriában mértem 100 kalória nekem félóra tekerést jelent.
2011. aug. 15. 21:00
Már van ilyen fórum!
2011. aug. 15. 20:46
Én egy hónap alatt semmit sem fogytam súlyban. Heti ötször egy órát tekertem. Így meguntam és feladtam. Amúgy a külsőm sem változott, nekem ez nem vált be.
2011. aug. 15. 20:44
Jó persze, rendes diéta mellett

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook