Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabicikli fórum

Szobabicikli (beszélgetős fórum)


2011. febr. 28. 18:09
halika!vlkinek van magnetic 600 szobabicaja?ha van lécci irjatok!tapasztalatok?
26. AndR3a
2010. dec. 16. 22:15
De jó, hogy még vagy:) azthittem már mindenki elment..én reggel bicajoztam, 325 cal égettem el :) Te ügyesebb voltál :)
2010. dec. 16. 20:37

Csináltam most nemrég:-)))

430 cal égettem el

24. AndR3a
2010. dec. 15. 20:55

Örülj neki, hogy a rabjává tudsz válni :) biztos sokan irigyelnek ezért :) Én régen nagyon imádtam mozogni, táncolni, de ahogy öregszem úgy lustulok sajna :( Ez van, ha az ember több mint 8 órákat tölt a gép előtt. Néha annyira kifáradok, hogy mozdulni sincs kedvem..

Ma bicajoztam 15 percet, 5 percet a 2. fokozaton, aztán 5 perc a 4. fokozaton, majd megint 5 perc a 2. fokozaton..nagyon jól esett csak sajna több időm nem volt tornára.Ancsi te aztán bicajoztál ma?

23. ancsika72 (válaszként erre: 21. - AndR3a)
2010. dec. 15. 18:16

Áh nem volt jó,kozmetikusnál voltam

Majd holnap biztos,h lesz.úgyis már három napja volt egymás után a torna mellett.

Tudtam Én ha meg lesz a bicaj ennek is a rabjává fogok válni mint a tornának:-))))

22. AndR3a (válaszként erre: 20. - Shirley2)
2010. dec. 15. 16:33

De jó Neked..én reggel akartam, de mielőtt odajutottam volna az anyum elfoglalta a bicajt így marad csak meló után a bicajozás :)

Hát akk mindenképp megveszem azt a L-karnitint, ha ennyire segít. Én még most is érzem a lábam, pedig tegnap szünetet tartottam és ma sem még nem tekertem..mondjuk én az izomlázat kicsit szeretem, mert akkor érzem, hogy dolgzotak az imaim, de most amit érzek a lábaimban az picit más..kicsit olyan az érzésem, mintha görcsölne de mégsem..jobban nemtudom elmagyarázni. Lehet megeröltettem a lábaim

21. AndR3a (válaszként erre: 19. - Ancsika72)
2010. dec. 15. 16:30
Ancsi én 5kor fogok bicajozni, ha van kedved csatlakozz :)
20. Shirley2 (válaszként erre: 18. - AndR3a)
2010. dec. 15. 15:25

Én nem tűntem el, csak fél 2-től bicajoztam 1 órát. Azután pedig ebédeltem. Most pihizek. :)


Szívesen az L-karnitinos tippet. Tényleg megéri használni. Nekem legalábbis segít.

Valamelyik hétvégén elfogyott, nem vettem még új dobozzal. Gondoltam, nem számít... 1 órán át havat lapátoltam, 1 órát tekertem. Estére meg éreztem, hogy kezd izomlázam lenni... reggel felkelni alig tudtam. :)

2010. dec. 15. 15:17
Én azon gondolkoztam,h kerekezzek e v sem,de most nincs kedvem hozzá.
18. AndR3a
2010. dec. 15. 15:06
valahogy eltüntetek.. :(
17. AndR3a (válaszként erre: 16. - Shirley2)
2010. dec. 15. 12:43
Na akkor legközelebb amikor a DMben járok veszek is ilyet :) Köszi szépen, hogy megosztottad velem :)
16. Shirley2 (válaszként erre: 15. - AndR3a)
2010. dec. 15. 12:37

Az Update életmódot követem, annak segítségével sikerül ennyit fogyni.


Az L-karnitin tulajdonképpen edzés közben a zsírok izmokba juttatását segíti elő. Plusz edzés után segíti az izmok regenerálódását, ennek - és a magnéziumnak - köszönhetően nem lesz másnapra izomlázad és nem fog éjszaka begörcsölni a lábad sem pl..

A szervezetedben is megtalálható anyag, de táplálékkal nem tudod azt a mennyiséget egyszerre bevinni, hogy hatásos legyen az edzéshez.


Edzés nélkül, csak úgy önmagában szedve semmit sem ér, felhasználatlanul kiürül a szervezetből.

15. AndR3a (válaszként erre: 14. - Shirley2)
2010. dec. 15. 12:25
Na ez gyönyörű eredmény!! Ha sikerült ennyit lefogynod akkor biztos, hogy az a 8-10kg is sikerülni fog! Én szorítok mindenképp! :) Mellette milyen diétát csináltál? Ez az L-karnitin mire jó?
14. Shirley2 (válaszként erre: 12. - AndR3a)
2010. dec. 15. 12:20

Szia!


Nem fáj a térdem, mert nem erőltetem túl. Az 5-ös fokozat nem olyan durva még, hogy nagyon leterheljen.


Fogyni szeretnék - illetve folyamatban van -. 2007-2008 között 30 kg-ot fogytam és ezt tartottam is. Most még kb. 8-10 kg-ot szeretnék.


Tekerés előtt szoktam szedni L-karnitint. DM-ben lehet kapni, kapszulás formában, magnéziummal. 60 kapszula 1100 Ft körül van. Edzés előtt 1 órával kell bevenni ( én 3db-ot szoktam, de elég kettő is ) és nem fáradsz ki olyan hamar, plusz másnapra izomlázad sem lesz.

Nem csodaszer, mozgás nélkül nem ér semmit sem.

13. AndR3a (válaszként erre: 11. - Ancsika72)
2010. dec. 15. 12:06

Rubint Rékázni én is szoktam, csak valahogy nem bírom a hangját :)

Hát remélem én sem fogom megbánni, hogy megvettem a bicajt :)

12. AndR3a (válaszként erre: 10. - Shirley2)
2010. dec. 15. 12:04
Szia Shirley! köszi, hogy írtál :) az szép, én eddig fél órát tekertem max. Nem fáj a térded, hogy minden nap tekersz? Mert én 3 nap után kénytelen voltam szünetet tartani,de ma újra tekerek meló után. Régóta bicajozol már? Mi a célod vele fogyás vagy erősítés?
2010. dec. 15. 11:54

Rubint Réka,Czanik testvérek,cardio tornák.

Ha van kitartásod és nem csak ruhaszárító lesz a bicajod biztos,h meg lesz az eredménye heteken belül:-)))

Én nem bántam meg,h meglett ez a bicaj.

Közbe nézem a tv-t,és mindig olyan időpontot választok legtöbbször amikor valami jó van benne.

2010. dec. 15. 11:53

Szia!


Én heti 5-6 nap napi 1 órát ( 25 km ) szoktam tekerni. 8 fokozatos a biciklim, ebből az 5-ösön vagy a 6-oson használom általában.

Közben filmet nézek. Reggeli és ebéd között szoktam tekerni.

2010. dec. 15. 11:50

Szóval akk ha jól értettem reggel DVDre tornázol (milyenre?hány percet?) és este bicajozol :)

Hát én úgy vagyok vele, hogy formásodni szeretnék, picit feszesebb fenék, comb..de azért egy olyan -5kg ha sikerülne leadnom annak is örülnék, mert kb annyi van rajtam feleslegben, ami igaz annyira nem vehető észre, de én látom :)

2010. dec. 15. 11:47

nem szeretem a lazsálást:-))))

Én csak 1x bicajozok naponta.

Reggel torna dvd-re tornázom.

Igen mivel ez cardio mozgás is mintha vékonyodtam volna,sőt biztos.Igaz kilókban nem annyira de a nadrágomon észreveszem

Csak súlymegtartás és a nem hízás miatt csinálom meg élvezem is:-))))

Nálad???

2010. dec. 15. 11:41
De gyors volt a válaszod :) Naponta 2x tekersz vagy csak ahogy épp passzol? Amúgy látsz már vmi változást? Igaz a 2 hét még nem olyan hosszú idő, de én már 3 nap után úgy éresztem, mintha picit feszesebb lenne a combom..aztán lehet csak beképzelem :) Te kilóktól szeretnél megszabadulni vagy csak erősíteni?
2010. dec. 15. 11:36

Az is elég erős főleg ha folyamatosan tekersz v 40 percet vele.

Reggel mindig kaja előtt csinálom a tornát majd 1 óra múlva eszek ha nem halok addig éhen a bicajnál pedig kaja után 1 v 2 órával.

Ha este csinálom a bicajt mondjuk 6 után akkor meg már nem is szoktam nagyon enni.

2010. dec. 15. 11:32
Nem, az enyémben nincsenek ilyen prograom..csak 8 fokozatom van, azt váltogathatom. Még mutatja az időt, a letekert távolságot, az elégetett kalóriát és a pulzusom is méri. Ha reggel tornázol akkor kaja előtt vagy után? és ha kaja előtt ekkor mennyi idő után eszel? Bocsi a sok kérdést, de én még csak most kezdek és hát jól szeretném csinálni
2010. dec. 15. 11:13

Szijjjjjja:-)))


Reggel mindig tornázom és délután szoktam tekerni még pluszba.

Ha van kedvem akkor beállítom 600 calóriára és azt letekerem ha nem akkor beállítok egy más programot.

Legjobban a zsírégetést szeretem de az 10-es fokozaton kell csinálni,halál lesz a végén de nagyon jó.

A tiéd is programos???

2010. dec. 15. 11:10
Szia ancsika! minden nap tekersz? reggel vagy este? írj, mindent tudni akarok :)
2. ancsika72 (válaszként erre: 1. - AndR3a)
2010. dec. 15. 10:49
Mi vagy 2 hete vettünk egyet és azóta csinálom is:-))
2010. dec. 15. 10:42
Sziasztok! Van valaki aki most kezdett el szobabiciklizni? Kedvetek van velem tartani és együtt bicajozni? :) Milyen zenéket hallgattok közben vagy esetleg filmet néztek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook