Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabicikli computere pótolható? fórum

Szobabicikli computere pótolható? (tudásbázis kérdés)


7. 117b1693d0 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2013. jún. 25. 10:00
Azért gondoltam én is a pulzusmérőre, mert azzal viszonylag testre szabottan tudja mérni a saját teljesítményét. Az meg (szerintem) másodlagos, hogy mekkora távolságot tesz meg ennyi idő alatt vagy éppen milyen sebességgel.
6. Guruljka (válaszként erre: 2. - Mzsuka)
2013. jún. 24. 23:26

Az nem jó hozzá, mert a kerék fordulataiból számolja a távolságot.

A kerék egyik küllőjére kell szerelni a kis adóegységet, enek a jeleit veszi a vevőegység, ami a villán van, és amikor a kettő találkozik, az egy fordulat.

A szobabringán nincs kerék...Tényleg jobb lenne egy pulzusmérő.

5. 117b1693d0 (válaszként erre: 1. - Mzsuka)
2013. jún. 23. 16:14
A helyedben vennék egy Polar órát, azt legalább sok más területen is tudod használni.
4. Mzsuka (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2013. jún. 23. 15:33

Még a szüleimnél van,nem véletlenül nem írtam le,csak tegnap vitték oda.Anyu meg nem találja a márkáját.Valami olyasmit talált csak,hogy magnetic funktion xb,de ez gondolom nem a márkája. Nincs kizárva,hogy Spartan,de majd ha megyek egyik nap hozzájuk kiderítem.


Azt tudom,hogy a kerékpáron hogy működik,csak nem tudom a szobabicikli milyen,hogy azon is működhetne-e.

3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Mzsuka)
2013. jún. 23. 12:36

Ha még a tipusát is leirnád...

De ha nem , nem


Normál kerékpárnak sebességnérője van, ami az első/hátsó kerékröl kapja az impulzust és össze kell lőni a kerék kerületével

Használják motoron is

2013. jún. 23. 10:07
Kaptam egy használt szobabiciklit,de hiányzik a computere. Ez pótolható? Esetleg amit a sima kerékpárokhoz árulnak,vezeték nélküli computert,jó lehet hozzá?
2013. jún. 23. 10:06
Szobabicikli computer /többi lent/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook