Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szlovéniában vagy Ausztriában 2 szobás apartman, szánkózás a hegyekben. Merre van ilyen hagulatos hely? fórum

Szlovéniában vagy Ausztriában 2 szobás apartman, szánkózás a hegyekben. Merre van ilyen hagulatos hely? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 27. 08:24

Szia!

Mi ősszel nagyon szép helyen voltunk túrázni Ausztriában, csak ajánlani tudom! Sajnos azt nem tudom, hogy télen milyenek a körülmények, pl. hogy kocsival fel lehet-e jutni a szállásra(mert elég meredek és úgy láttuk, neki is 4 kerék meghajtású van:) )meg hogy kiadja-e télen, de meg lehet tőlük kérdezni, nagyon rendesek, szimpatikusak, reagálnak az e-mailekre. Nagyon szeretném megnézni havasan is a tájat, de sajna nem jön össze. Priviben küldöm.

2010. nov. 26. 23:18

sziasztok! ausztriában vagy szlovéniában tudtok ajánlani valami jó kis apartmant, hegyekben, ahol lehet szánkózni is? ne legyen a Ny-i határtól túl messze, mert a gyerekek nem bírják a hosszú utat, még kicsik(5,5, 4, 2éves ill.4hós), és mindenképpen olyat keresnék, ahol 2 hálószoba van. JA és ne nagy ház legyen, inkább családias hangulatú, mert nem szeretném, ha a mellettünk lévő szobában éppen a síelésből hazatért fiatalok hangoskodnának.

tud valaki ilyen helyet ajánlani?,(neten néztem, de nem nagyon találok, rengeteg az ajánlat nincs időm végigbogarászni, hátha valakinek van jó tapasztalata valahol..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook