Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szlovákiai magyarok, melyik utazási oldalon kerestek magyar balatoni szállásokat, hoteleket? Szlovák honlapokra gondolok!! fórum

Szlovákiai magyarok, melyik utazási oldalon kerestek magyar balatoni szállásokat, hoteleket? Szlovák honlapokra gondolok!! (tudásbázis kérdés)


5. Liluzso (válaszként erre: 4. - SzánI.)
2013. máj. 8. 16:51
Szia:) magyar vagyok, nem élek Szlovákiában. Én hirdetni szeretnék. Csak ezért lettem volna kíváncsi, vannak e esetleg szlovák utazási oldalak, amik magyar uticélokat hirdetnek, mutatnak be. Gondoltam, hátha olvas itt szlovákiai magyar, aki tud válaszolni a kérdésemre.
2013. ápr. 26. 13:48

Hát most nem értelek.


Ha egyszer tudsz magyarul, a legtöbb balatoni hírdetést magyar lapon éred el, mint írtam az előzőekben, pl.: szallas.hu oldalon. Akkor miért nem magyarul keresed????

2013. ápr. 22. 21:51
Tehát a szlovákiai magyarok nem szlovák,hanem magyar turisztikai oldalakon keresnek szállást ?
2013. ápr. 22. 18:16
Miért nem magyar oldalon keresel? Van egy jó oldal, a szallas.hu, ott sokat találhatsz.
2013. ápr. 22. 17:18
Szlovákiai magyarok, melyik utazási oldalon kerestek magyar balatoni szállásokat, hoteleket? Szlovák honlapokra gondolok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook