Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szívritmuszavar fórum

Szívritmuszavar (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
152. Kareszo
2021. jan. 23. 23:14
Sziasztok! Kovid utan elojott magas vernyomas miatt ritmuszavarom. Meg epp vizsgalatok folynak. Kaptam gyogyszert is. Viszont erdekes modon egyes poziciokban bedobban a szivem csak ha fekszem... miert lehet ez tudja valaki ? Koszi elore is
151. oppso (válaszként erre: 150. - Oppso)
2020. júl. 24. 01:50

Gyomorsavcsökkentő:

Pantoprazol Sandoz - nekem összevissza rángatta az elektrolit-háztartásomat. A Controloc (Takeda Gmbh) sokkal jobb. Sokkal többe is kerül.

A Pantoprazol Sandoz a személyes tapasztalataim alapján sok problémát okozhat.

A sztatin megint olyan "cucc", amit nem "ajánlott" túl sokáig szedni. Nem "sunyiban" kell elhagyni, hanem az orvossal egyeztetve! Ha az embernek valóban érdeke valami, álljon ki magáért.


Margarint: elfelejteni. Hulladék, tele transzzsírokkal. Az erek nem véletlenül dugulnak el. Cukrot nem "zabálni", mert "édes, fehér és halálos".


Tudni, ki Ancel Keys, és hogy mit tett?


Tudni azt is, hogy Amerikában (USA) azok a dolgok, amik itt vannak, már régen megtörténtek. Abból tanulni. Ugyanazokat a hibákat el nem követni.

150. oppso (válaszként erre: 149. - Pál Lászlóné)
2020. júl. 24. 01:43

Rakd rendbe az elektrolit-háztartásodat!

Szedj vitaminokat!

Q10-et is szedj a sztatinokhoz!

Mozogj sokat!


Szerintem léteznek viszonylag egyszerű terápiák ezekre a problémákra, de az orvosok ezt nem fogják neked elmondani.

Magadtól kell kikutatnod.


Nebivolol: növeli a koleszterinszintet.

Sztatinok: csökkentik a koleszterinszintet. (hosszútávon problémákat okozhatnak; Q10 kötelező hozzájuk; szabadalmaztatta is a gyógyszergyártó a Q10-es sztatint, de soha nem dobta piacra)

2020. febr. 15. 15:29
Sziasztok!Senki nem néz be?Hiába kérdezek válasz nem jön.
2020. febr. 9. 23:26

Sziasztok! 3hete volt egy szív ablació műtétem folyamatos ritmuszavar és fibrilacio miat. A gond hogy pár napja többször is fibrilalok újra. Valamint a pulzusom alacsony mint mindig de a pulzusom nekem magas. A kardiológus azt mondta fél évig ez normális a műtét után. Volt így valaki ?

Pajzsmirigy alulműködő vagyok a gyógyszerem pár hete emeltük lehet ez miatt is ?

2020. febr. 9. 21:30
Kedves Társaim!20 éve pitvar fibrillációm volt,de rytmonorm gyógyszertel a mai napig féken tartom.A problémám az,hogy most meg kihagy a szívverésem.Nagyon kellemetlen érzés és félek.Nebivolol gyógyszert kaptam,de ennek ellenére gyakran előjön.Van valakinek ilyen panasza?Mit javasoltok?,,Érdekel a véleményezek
2019. dec. 26. 19:29
Ha még nem okozott nagyobb problémát akkor itt a Hoxán keressétek: "Kirukiru" hozzászólásait, Addig is Kalium a kulcs az esetekhez. Komolyan kell venni ez egy indikátor tünet, egy súlyos esettel is végződhető szakadékba felé vezető úton!!!
145. alexa62
2012. ápr. 10. 14:04
Sziasztok! Nekem is van szívritmuszavarom. Voltam teljes kardiológiai kivizsgáláson(ultrahang, Holter stb.) SVES-eim vannak, de a szívemnek semmi baja.Semmiféle gyógyszert nem kaptam rá. Pedig szívesen bevennék rá valamit amikor elővesz. Már szinte mindent kipróbáltam, hogy kiderítsem mitől van, de nem tudok rájönni. Sok olyasmit olvastam a neten, hogy a lisztes élelmiszerekben un. glutamát, glutén van ami kiválthat ritmuszavart. Aztán olvastam, hogy az elektroszmog, a káros földsugárzások mind okozhatnak szívritmuszavart. Az tény, hogy világszerte népbetegséggé vált. Dehát csak kell lenni valamiféle megfejthető okának, hogy makk egészséges embereknek egyszercsak szívritmuszavaruk lesz. Nem lehet ezt is az időjárásra fogni.Amúgy én most halolaj kapszulát szedek. Akinek idegi alapon van ritmuszavara annak melegen ajánlom, mert csökkenti a vérben a stressz hormont(triglicerin)
2010. jan. 11. 18:53
Hát nálam is ez a helyzet, de néha azért szakítok időt a Hoxára:))
143. eddit (válaszként erre: 142. - NataliaWeiss)
2010. jan. 11. 16:28
Mostanában nem igazán tudok jönni....épp csak bekukkantok ide-oda, de káosz van....:P
2010. jan. 11. 15:35
Lányok senki nem jön ebbe a fórumba beszélgetni? Kihaltunk?:)
141. eddit (válaszként erre: 140. - NataliaWeiss)
2010. jan. 4. 11:45

Nem :DDDDD Még ráér! :))))


BUÉK!

2010. jan. 4. 09:10
Buék mindenkinek! Elkezdődött újra a mókuskerék:( Ti is dolgoztok már?
139. eddit (válaszként erre: 138. - NataliaWeiss)
2009. dec. 30. 14:47
Szia, én folyamatos rohangászásban....:/ azt hittem milyen fasza lesz két hétig a lábamat lógatni itthon, ehhez képest szinte folyton úton vagyok....persze jövök ide is amint tudok, csak legyen több időm és persze a gyerek is adja át a terepet :DDD Most csak beugrottam, de jövő évig még megjelenek, ne aggódj! Addig is minden jót nektek!♥
2009. dec. 30. 10:06
Sziasztok Csajok! Van itt valaki? Hogy vagytok?
2009. dec. 28. 20:25

Sziasztok

nekem is van szívritmuszavarom de egy ideje halolaj kapszulát szedek és azóta sokkal jobban vagyok.Kevésbé érzem a frontokat.Inkább a természetes dolgokban hiszek .Állítólag az omega 3 jó a szívnek. nekem bejött.

2009. dec. 28. 19:43
Igen, elmegyek, de olyan elkeserítő:( légszomjam szerencsére nincs, csak a ritmus ugrál:(
135. eddit
2009. dec. 28. 19:24
Neked nincs légszomjad mostanában? Én most azzal küzdök O_O
134. eddit (válaszként erre: 133. - NataliaWeiss)
2009. dec. 28. 19:23
Ez egy olyan orvos véleménye, aki lehet,hogy szaktekintély, de csak azt tudja, amit te leírtál....szerintem menj el egy kézzel fogható orvoshoz kivizsgálásra és ott kérj tanácsot!
2009. dec. 28. 19:19
épp most lombozódtam le:( az egyik orvos válaszol rovatba írtam a babavállalás és ez a szívprobléma dolog miatt. Hát úgy áll a dolog, hogy nem érdemes újabb gyereket bevállalni:( veszélyes:(((
132. eddit (válaszként erre: 131. - NataliaWeiss)
2009. dec. 28. 19:12
Helyes! Kardiológián még én is agyalok.....
2009. dec. 28. 18:58
Én már eldöntöttem, hogy januárban elmegyek egy teljes kivizsgálásos vérvételre, aztán utána irány a kardi, magam megnyugtatása végett. Amúgy most júniusban kellett volna visszamennem, elhanyagoltam:(
130. eddit (válaszként erre: 129. - NataliaWeiss)
2009. dec. 27. 23:00
Szió:) Nekem inkább most légszomjam volt, mikor hirtelen enyhült az idő.....jövőre azért lehet,hogy ráveszem magam egy kardiológiára :P
2009. dec. 27. 22:09
Sziasztok Lányok! Na hogy telt a karácsony? Mindenki jól volt? Én a nagy hajrában csak egyszer voltam rosszul, az is éjszaka, de szerencsére elmúlt. Ti jól vagytok?
128. eddit
2009. dec. 24. 14:23
Boldog Karácsonyt Lányok! ♥
2009. dec. 23. 13:36
Neked is Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket, és mindenkinek!:)
2009. dec. 23. 11:17

Ez szerintem mindenhol így van.Azért nem ártana egy kivizsgálás.

Köszi a fát. Neked is Boldog Karácsonyt és mindenkinek aki olvassa!!:)

2009. dec. 23. 11:01
Voltam, persze, akkor mikor utóljára mentem kórházba kb 6 éve! Sajnos rosszak a tapasztalataim az itteni kórházról, mikor reggel 8ra odamész időpontra és még délután 3kor is ott ülsz!:(
2009. dec. 22. 22:31
Lehet, hogy akkor tényleg nem vált neked be a Betaloc. Másikat kellene akkor próbálnod, voltál teljes kivizsgáláson?
2009. dec. 22. 18:13
Bocsi, Betalocot elírtam!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook