Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szívhanghallgató fórum

Szívhanghallgató (beszélgetős fórum)


2020. szept. 10. 08:38
Voltál dokinál? Minden ok?
2020. szept. 5. 15:27
Én jó találmánynak tartom de nem erre amit te figyelsz vele. Nekem megspórolt egy feleséged orvoshoz rohanást amikor 20- hét körül 2 napig nem éreztem mozogni. Amúgy akkor gyakori ez, de sajnos barátnömnél történt tragédia igy tudtam hogy akkor vagyok nyugodt ha rá tudok hallgatni ha szükségét érzem. Amikor nem éreztem rá hallgattam, megnyugodtam és ennyi. Kb 2-5 mp volt az egész. Ha szerdán mész nézzen áramlást a doki az a biztos.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Tyityu)
2020. szept. 5. 15:22
Teljes mértékben igazad van, már el is tettem a szekreny mélyére..Majd eladom, vagy tenyleg kidobom..Nem akarom magam sem.idegelni, es a babát sem
16. tyityu
2020. szept. 5. 15:03

Szerintem dob ki a kukaba azt a kutyut csak magadat idegeled vele es a magzatot zavarod. Koztudott hogy ezek nem tesznek jot a magzatnak maximum par masodpercig lehet oket hasznalni (ha mar minden aron hasznalni akarod) es ha lehet azt se naponta. Talan erdemes kicsit utana olvasni mielott megveszi az ember, bar a legjobb dontes meg se venni. Nem vagy orvos, nem tudhatod mit kell pontosan hallani. Ha szivproblemaja lenne a babadnak akkor azt valoszinuleg mar egy orvos megallapitotta volna. Viszont ezzel az allando hallgatozassal nem teszel jot neki.

De ha ennyire aggodsz menj be az ugyeletre es megnezik hogy minden rendben van e.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - 621bb5db60)
2020. szept. 5. 14:05

De amit hallok az sem egyenletes..Mimdig azt hallom h papa pa papa pa papa pa, utana meg megint hallom a baba gyors szivveréset, utana megint duboges rugas es megint papa pa papa pa...es a koldokzsinor hangja is( az a susogós) egyszer gyors, utana átvált ebbe a papa pa, utana picit mozgatom a kütyüt es megint visszater a szapora pulzalas..

Erdekes, mert nem ez a nagy katyvasz van, hanem neha ebbe a papa paa -ba vált át..

2020. szept. 5. 12:27
Van, hogy a közeli verőereidet is hallod lüktetni, nemcsak a saját szíved, úgyhogy simán lehet, hogy az zavart be. Nem hiszem, h bármi baj lenne, azt már a 21. héten is látták volna.
2020. szept. 5. 11:07
Akkor azt mondta a doki h minden rendben..Ránagyitott a szívre, lattuk a 4 kamrát, a billetyuket, igaz csak.sima ultrahangos géppel nezte, de azt mondta minden oke
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2020. szept. 5. 11:00
A 21.héten voltam utoljara, 3 hete..És szerdán megyek megint
11. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Brandy85)
2020. szept. 5. 09:58
Sajnos nem mindenki 😞
10. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 5. 09:57
Mikor voltál uh-on? Mikor mész újra?
9. brandy85 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 22:34
Jól teszed. Hidd el ha baj lenne azt éreznéd legbelül,az 1.lányomnál tapasztaltam. Őt elvesztettem. Amég mocorog semmi baj nincs.
8. andi6020 (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2020. szept. 4. 21:32
Pont ez jutott eszembe.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Brandy85)
2020. szept. 4. 20:26

Nagyon remélem, hogy tenyleg csak játszik a köldökzsinórral, mert nagyon megijesztett..Ma többször is behallgattam, és mindig ugyanazt hallottam😐

De mar elraktam a szivhangfigyelot, mert igy csak szetstresszelem magam, meg a babát is

6. brandy85 (válaszként erre: 5. - Brandy85)
2020. szept. 4. 19:53
Ha gond lett volna azt észrevették volna! Nem egyik percről a másikra van gond. De nem lesz!!! Kellemes babavárást és könnyű szülést!
2020. szept. 4. 19:51
Ök nagyon aktívak! A kicsi szive is gyorsabb,mint pl. a tied és ha játszik a zsinórral amit ugye kívűlről nem látsz az okozhat ilyet. Ne aggódj! Meglátod ha meglesz a pici akkor te is,mint én jót fogsz nevetni,hogy milyen "buta" voltam... Egészséges hidd el!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Brandy85)
2020. szept. 4. 19:47
De ott a baba szívhangja mellett egybol?El sem mozdítottam a hallgatót..
3. brandy85 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 4. 19:30
Szia! Ne aggódj! A saját szívhangod is hallod ha úgy van a régi védőnőm bebizonyította,mert én is paráztam!😊 Most 2 éves a legkisebb fiam. Az csak arra jó,hogy hallgasd,hogy dobog a baba szive,másra nem.
2020. szept. 4. 19:22
Milyen szerencse hogy 40 éve nem volt ez téma.
2020. szept. 4. 19:16

Sziasztok

24 hetes kismama vagyok. Amiota erzem mozofni a babát,nem hallgattam a szívhangfigyelővel..

Tegnap behallgattam..Nagyon megijesztett, mert eloszor a koldokzsinor pulzalast talaltam meg,de nem pukzalt folyamatoaan, volt h alkalmankent 1mp re mintha "elakadt" volna a pulzalas..Azutan megtalaltam a szívhangot, nagyon mozgott a baba, hangosan hallottam.mindent, rugasokat is, volt hogy összevissza ritmust hallottam..Amikor kb egy fel percre leállt akkor ugyanazt hallottam minf a koldokzsinornal, mintha mp-re elakadt volna a ritmus majd folytatta tovabb, vagy pedig teljesen mas utemben " vert" tovabb...a 21.heti uh-on minden rendben volt..van okom aggodalomra? Lehet ritmuszavara van a babámnak?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook