Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szív extrázás fórum

Szív extrázás (beszélgetős fórum)


15. Csicsi25 (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2022. máj. 30. 21:11
Köszönöm a tippeket, kicsit megnyugodtam - viszont FI szépen eltűnt :D :D
14. Bless the child (válaszként erre: 13. - Csicsi25)
2022. máj. 30. 16:45
8 féle gyógyszert szedek csak a szívbajaim miatt. Van közte ASA és bétablokkoló is. Nyugodtan szedd, vénynélküli. A férjemmel is szedetem, mondjuk neki nincs semmi baj, de megelőzésnek nem árt
13. Csicsi25 (válaszként erre: 11. - Bless the child)
2022. máj. 30. 16:20
Megnéztem közben, köszönöm! És nem veszik össze a Huma-Pronol meg az ASA? De szedek fagyöngy-galagonya-fokhagyma kapszulát is, elvileg annak is jónak kellene lenni erre az extrázásra.
12. katt2 (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2022. máj. 30. 16:18
Nekem is ugyanez van. Amit olvastam róla, hogy sokkal több mozgás kell. Valóban használ, sok séta, edzés. Amit még észrevettem, hogy a cigitől is lehet. ( de ez nem biztos )
11. Bless the child (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2022. máj. 30. 16:10
Aspirin Protect
10. Csicsi25 (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2022. máj. 30. 16:08
Az ASA-t nem ismerem, utánanézek, viszont bétablokkolót - Huma-Pronolt szedek.
9. Bless the child (válaszként erre: 8. - Csicsi25)
2022. máj. 30. 15:57
Általában ártalmatlan, nem okoz galibát, ha nincs a háttérben kimutatható szívbetegség. Így 50 felett érdemes szedni ASA-t, vagy ha gyakran extrázol, bétablokkolót
8. Csicsi25 (válaszként erre: 7. - Bless the child)
2022. máj. 30. 15:50

Magnéziumszedés mellett is ezt csinálja.

Ez el fog múlni vagy így maradok, esetleg ezmiatt visznek majd a temetőbe? Mert azért nem mindegy :D

7. Bless the child (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2022. máj. 30. 12:19
Változókorban lévő nőknél elég gyakori az extra. Magnéziumot kell szedni rá
2022. máj. 30. 09:26

Én azon vagyok kiakadva, hogy az orvosok egyáltalán nem csinálnak ügyet belőle, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Dehát azelőtt nem volt ilyen velem és minden eltérés jelent valamit, nem? Lerendezik azzal, hogy szedjek több magnéziumot. Akkor legalább nyugtatnának meg, hogy nyugi, más is él ilyennel, nem kell rögtön rosszra gondolni és akkor az ember megnyugodna.


Férjem és másik ismerősöm is mondta, hogy többet kellene mozognom, az edzi a szívet. Való igaz, hogy mostanában nem viszem túlzásba a mozgást, úgyhogy akár még igazuk is lehet. Szóval most rászántam magam a több sétára, tornára - és nem akarom elkiabálni - de tényleg mintha ritkábban fordulna elő, de még így is naponta többször tapasztalom.


Egyébként Ti mennyi idősek vagytok? Mert már arra is gondoltam, hogy esetleg a klimax hozhatta ezt ki rajtam, 52 éves vagyok (vagyis leszek júliusban).


Szedek a magas pulzusomra már évek óta gyógyszert, ez is lehet az oka.

2022. máj. 29. 21:40

Csatlakozom!


4-5 éve nálam is rendszeresen előfordul.

Megszoktam, bár néha még mindig megijedek, ha nem áll vissza hamar.

2022. máj. 29. 21:27
Nagyjából 3-4 éve nálam is jelen van ez. Van mikor hónapokig semmi, aztán egy héten keresztül minden nap. Előfordul, hogy két perc alatt minden harmadik ütés kimarad, majd újra visszaáll a normális kerékvágásba. Mikor tettek rám 24 órás Holtert, természetesen alig volt kimaradás. Ahogy olvasom sokan élnek ezzel. Persze nyugodt nem vagyok, de nem tudok vele mit kezdeni.
3. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Maxamaxa12)
2022. máj. 29. 20:56
Én ugyanígy vagyok. Csináltak egy EKG-t minden rendben volt. A pajzsmirigyemmel semmi baj. Azt mondták, magnéziumhiány. Mióta több magnéziumot szedek, kicsit ritkábbak ezek a tünetek, de úgy vettem észre, stressz hatására is előjöhet, ill. mozgáshiány miatt is.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Maxamaxa12)
2022. máj. 29. 20:36
Akàr pajzsmirigy problémát is jelezhet. Ha jól emlékszem túlmüködèsnél gyakori.
2022. máj. 29. 20:33

Sziasztok!

Mitől lehet hogy ha elpihenek akkor mindig bedobban nagyokat a szívem, vagy olyan mintha egy ütemet kihagyna!

Voltam kardiológusnál de semmi eltérést nem látott én viszont félek hogy baj van mégis

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook