Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színvédő sampon használata fórum

Színvédő sampon használata (beszélgetős fórum)


4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Soldeen)
2013. júl. 14. 09:05
Én kimondottan melírozott hajra vettem sampont, hát sok változást nem látok!
2013. júl. 14. 01:28
Ha sötét a hajszíned,az mindig engedni fogja a színét mosásnál,mindegy,hogy színvédő vagy sem a samponod!
2013. júl. 13. 16:44

Szerintem ugyanúgy kell használni mint a többi sampont. Mindenesetre az biztosan nem jó ha nem öblíted ki rendesen.

A szín egyébként mindenképpen fakul, főleg nyáron a napfény hatására. Különösen a vörös árnyalatok érzékenyek, de nekem most a sötétszőkes is elég rendesen világosodik.

2013. júl. 13. 15:37
1 éve festettem be először a hajam, de nem használtam színvédő sampont.. idén márciusban ismét színt változtattam, aztán májusban mikor azt a színt megint ráfestettem, akkor már használtam ugyan színvédőt, de fogalmam sincs hogyan is kell használni, ugyanis.. alig mostam ki és samponos maradt a hajam.. féltem, hogy kiviszi a színt, mint legutóbb, mikor még nem használtam színvédőt. Hogyan kell ezt használni, és mit tehetnék még a szín megvédése érdekében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook