Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Színház, bábszínház, koncert 3-6 éves gyerekeknek fórum

Színház, bábszínház, koncert 3-6 éves gyerekeknek (beszélgetős fórum)


2010. dec. 27. 17:55

Sziasztok, a Kolibri szinhazban jo kis eloadasok szoktak lenni kimondottan gzermekeknek.

Csecsemokortol, kamaszig bezarolag. Most mit adnak nem tudom, de biztos megtudjatok nezni a musort a neten.

2010. dec. 27. 09:53

Amit én találtam januárra:

Bábszínházban: Rozi az égen

Center Színház: A Hang-villa tika

februárra, ha kapok jegyet:

Radnóti: Bárány Boldizsár

6. trapiti (válaszként erre: 3. - Megryan)
2010. dec. 27. 09:52
Köszönöm :) Belenéztem a Kipp-Kopp előadásokba a zoutube-on és nagyon aranyosak, erre is elmegyünk majd!
5. trapiti (válaszként erre: 4. - C42aaaac41)
2010. dec. 27. 09:51

Szia!

Ez az Ázsia Centerben lévő színház?

Ott helyre szólnak a jegyek, vagy érkezési sorrend van? Mennyire látnak jól a kicsik?

Nézegettem , sok jópofa előadásuk van, és nekünk közel is lenne, szerintem elmegyünk majd :) Köszönöm az ötletet!

2010. dec. 26. 22:57

Center színház:Dzsungel könyve.

Jó zenével,aranyos egyszer érthető történettel.45 perces.És nem utolsó sorban,olcsó jegy árakkal!

2010. dec. 26. 22:57

Alma koncertek, ott lehet az első sor előtt táncikálni, mozogni is


Színház: Kipp-kopp sorozat történetei

(Mi az Óbudai Művelődési központban szoktuk megnézni, de biztosan minden művközpontba mennek)

2010. dec. 26. 22:16

Kezdem is a sort:


Budapest Bábszínház: Marcipán cica

Szerintem már a 2.5-3 éves korosztályt szépen leköti, nekünk nagyon bejött. Aranyos a történet, jópofa a zene is, és itt-ott bevonják a gyerekeket is. Kb. 2x45 perc, a legtöbb gyerek szépen bírta végig :)

2010. dec. 26. 22:14

3 éves kislányommal most kezdünk el bábszínházba-színházba járni Budapesten.

Hasonló korú gyerekek szüleit várnám programajánlatokkal, élményekkel... Mit érdemes megnézni, mi az ami már való ennek a korosztálynak :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook