Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Színfogó kendő - tényleg jó? fórum

Színfogó kendő - tényleg jó? (tudásbázis kérdés)


11. manyik
2012. ápr. 17. 09:15
Vegyetek nyugodtan, tényleg nagyon jó! Én is külön mosom a gyerekek ruháit és szinte mindent beteszek egyszerre, ami belefér, mellé egy kendő és nem szokott probléma lenni. Én már a gyerekek születése előtt is használtam, és az már két éve volt.
2012. ápr. 16. 14:48

Én a DM-ben kaphatót szoktam használni, minden hőfokon használható , piros doboz, rajta egy elől töltős mosógép ablaka amiben ruhák láthatók.

Két írás is olvasható rajta Dylon, és Spotless na és nagy betűkkel színfogó.

2012. ápr. 16. 13:38
Ami fogásgyanús :D, azokat külön, kézzel szoktam mosni, ennek szeretnék véget vetni, de nem tudom, merjek-e, mert azt nem kockáztatnám meg, hogy egy somó ruhát összefogjon valami..
2012. ápr. 16. 13:33

:D Köszi

Hát nem tudom...nálunk is a Fiam ruhája 1 adag, nem szeretem külön szedni a fehéreket, mert nincs olyan sok.


Márkákat tudtok ajánlani?

2012. ápr. 16. 13:29
Hm... láttam egy ismerősömnél. Minten szürke már, mert ő is bátor a kendővel. Viszont semmi nem foltos! :D
2012. ápr. 16. 13:27
Én szeretem, használom.
5. beuc
2012. ápr. 16. 13:20
Én is használom.Szerintem is jó.Igaz,mikor bátor voltam a fehér piros párosításból rózsaszín lett.Nálam sötét és világos mosás van.Fehér nincs.A sötéthez nem rakok,a világoshoz viszont igen.Mert az fehér,sárga,rózsaszín,halványzöld,szóval azért egész más színek.Aztán mikor megszárad a kendő,egy mosás után nem dobom el,hanem ha konyharuhát mosok,akkor dobom be a dobba.90 fokon mosom őket és sok féle színt egyben,rettenetes zsíros szokott lenni a kendő mikor kiveszem a gépből.Mármint nem tapintásra,hanem ránézésre.
4. 2100 (válaszként erre: 3. - Bella 13)
2012. ápr. 16. 13:15
dejo, eddig en sem mertem kiprobalni, de ilyen tapasztalat utan ki fogom (mert kulon gyujtom a feheret, szineset, torolkozot, es a konyharuhakat- es jo sok hely kell igy, vagyis kellett), koszi a hozzaszolast!
2012. ápr. 16. 13:14

Szerintem nyugodtan.

Én régóta használom, még sosem mondott csődöt.

Mivel a fiam ruháit külön mosom, így össze rakok mindent. Farmert a fehérrel a pirossal a sötéttel. Szóval mindent mindennel.

Nekem nagyon bevált, főleg a folttisztítós verziója.

2012. ápr. 16. 13:14

[link]


Engem meggyőzött,de még nem vettem.

2012. ápr. 16. 13:12
Ha pl. tudom a törölközőről, hogy fog, be merhetem tenni a ruhácskák közé, vagy ennyire nem hatékony ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook