Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színező melírpor fórum

Színező melírpor (beszélgetős fórum)


8. vorosmanoka (válaszként erre: 7. - Megara1995)
2015. máj. 15. 13:28
Én sosem port használok, kizárólag krém melír festéket, használtam alfaparfot, nagyon jó lett.
7. Megara1995 (válaszként erre: 6. - Vorosmanoka)
2015. máj. 14. 10:25

Igen tudom ez a színező melírpor világosít és szinez is,viszont a barátnőmnek adtam amit megvettem vitacolort és nagyon rossz lett :/.

Aztán kipróbálta az alfaparf színező melírporát de az még rosszabb lett....

Ezek a színező melírporok szerintem nem igazán jók.

Viszont a kallos kjmn hajfestékek nekem nagyon beváltak, szívatás nélkül befogta a hajam. :)

2015. máj. 11. 10:44
Van olyan melír festék, ami vilpsít és színez is egyszerre, de maximum 9 % os oxit javaslok hozzá. Az Alfaparfnak van ilyen melír festéke pl.
2015. máj. 10. 08:22
Nem szívattam ki a hajam az egészet bekentem a lila hajfestékkel, és egyenletesen szépen befogta.
2015. máj. 8. 18:46
Leszőkíted. Átfested a violett árnyalattal ès kesz a szőke miatt pár mosás es kimosódik.de majd újra fested akkor.
2015. máj. 6. 19:03

Mióta elrontotta több fodrász a hajam azóta én festem melírozom, csak eddig mindíg szőke melírom volt, vagy pedig egyszínű hajam.

Most szeretnék mást is kipróbálni.

Tudom a szőkítés roncsolja a hajat stb..stb... de eddig nem volt semmmi, ha valami baj lenne pedig nem sajnálnám a hajam levágatni.

De azért köszönöm kedves vagy :)

2015. máj. 6. 18:52
Szia! Csak egy jó tanács,hogy a szőkítés nagyon tönkre teszi a hajat:-( Hallottam olyanról akinek szőkítéstől zöld lett a haja,úgyhogy szerintem csínján,az otthoni hajfestéssel. A barna hajon szeribtem nem fog látszódni a lila vagy piros szín.
2015. máj. 6. 18:33

Barna hajamba piros, vagy lila tincseket szeretnék, stella vita color színező melírport vettem tűzpiros árnyalatban.

Egyáltalán befogná a barna hajam?

Használta/használja esetleg valaki ezt a színt?


Vettem még egy kallos kjmn violett árnyalatú hajfestéket, ez állítólag szép lila előtte szőkiteném a tincseket de félek nem azt a színt kapom majd amit szeretnék. Ez a festék tényleg szép lila?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook