Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szimvasztatin fórum

Szimvasztatin (beszélgetős fórum)


2013. szept. 19. 18:28
A hatasmechanizmus lenyegeben mindegyiknel ugyanaz (elmeletileg), csak az adalek- es kiseroanyagok lehetnek masok.
2013. szept. 19. 17:46
Nem ismerem, rákerestem a gogliba. Rémeset talált a szemem. Májciszta. Nem is olvasom tovább..
8. Viki77_2 (válaszként erre: 7. - Piszkepapir)
2013. szept. 19. 17:41
Oké azért köszi! :)
7. piszkepapir (válaszként erre: 4. - Viki77_2)
2013. szept. 19. 17:39

Én annyit tudok, hogy nagy mennyiségben lehet izom és vesekárosító hatása, de ez a kockázatok között szerepel.


A környezetemben mindenki másféle koleszterincsökkentőt szed, úgyhogy akkor nem ragozom tovább.

2013. szept. 19. 17:25

Oké, a fő kérdés a szimvasztatin, és írtam hogy mikre vagyok kíváncsi.

Nekem nagyon fontos lenne, mert 2011-es amcsi endokrin szakirodalmak írnak a hatásokról, olyanokról amik egy más dolgot érintenek. (Na, dióhéjban)

Szal nem jópofizásról és divatfogyókúráról van szó egyáltalán, sőt.

Valamelyikről egyébként én is olvastam valami durvát, már nem is tudom melyikről, de elsősorban a szimva érdekel a legjobban.

2013. szept. 19. 17:22
Sokan mondjak, hogy ez a koleszterin-csokkentes nagy szemfenyvesztes, csak a gyogyszergyarak jarnak csak jol.
2013. szept. 19. 17:19

Nyilván a tájékoztatót elolvastam.

Arra, hogy mekkora vérzsír szintektől írják fel, mennyire májkárosítóak, ill. hogy szedte e valaki, és mik a tapasztalatok.

Főleg erre a gyógyszerre.

2013. szept. 19. 17:05

Egész pontosan mire lennél kíváncsi?

Csökkentik a koleszterint, de csodára nem képesek. Minden mást megtalálsz a betegtájékoztatón.

2013. szept. 19. 16:50

Koleszterincsökkentőkről csak annyit tudok, hogy árt a májnak, és nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. De ha már van, el kell adni.

Lehet jól kikapok majd ezért a bejegyzésért :D

2013. szept. 19. 16:37

Szedett már valaki esetleg? Írtak fel valakinek már, és ha igen melyik orvosa? (szakorvos vagy HO?)

Esetleg bármilyen más koleszterincsökkentőről tudtok valamit?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook