Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szilveszter szállodában, de hol? fórum

Szilveszter szállodában, de hol? (beszélgetős fórum)


7. secret! (válaszként erre: 6. - Aranyzita)
2010. nov. 23. 15:42
Ha együttesen van rá annyi,valamiről le kell mondani. Vagy nincs wellness, vagy szilveszteri vacsora, vagy félpanzió. Ez az összeg, talán a hegyekben elég kibérelni egy hangulatos téliesített nyaralót.
6. aranyzita (válaszként erre: 4. - Secret!)
2010. nov. 23. 14:19

Nem, hanem összesen terveztünk annyit, de úgy látom nem volt jó ötlet, át kell egy kicsit gondolni, mert ennyiért nem igazán vannak ajánlatok. Megnéztem a hotel Flora honlapját is, tényleg nagyon jónak tűnik, de ott is majdnem 200e. ft lenne.


Egyet küldtek át most nekem, de az nem tudom milyen lehet, itt 4 főre 87e. ft. összesen félpanzióval, szilveszteri esttel. [link] itt a lap alján van az árlista szobánként. Esetleg erről tud valaki vmi biztatót mondani??????????

5. secret! (válaszként erre: 1. - Aranyzita)
2010. nov. 23. 13:56
Fejenként 100 ezer van rá?
2010. nov. 23. 13:56
Hotel Flóra Eger, szuper mi már többször is voltunk ott, visszajáró vendégek vagyunk. Előszilveszteri buli, szilveszteri buli, bor sör benne az árban, wellness, vizi világ ingyenes használata, stb.
3. aranyzita (válaszként erre: 2. - Marúcia)
2010. nov. 23. 09:33
Köszönöm, megnéztem, valóban nagyon jó lenne az ajánlat, a szálloda is rendben van, de kb. 140-re jönne ki, és az már nekünk sok egy picit, azért is kalkulálok így, mert ugye az ember ilyenkor alkoholt is fogyaszt, és ugye azt további borsos árakon számolják fel, ami megint kitenne 30-40 e. ft-ot, ha belegondolok hogy 2 dl ásványvíz is 300 ft szokott lenni egy ilyen jellegű helyen.
2. Marúcia (válaszként erre: 1. - Aranyzita)
2010. nov. 23. 09:19

Szia! Nálunk ez van, de ez is drága /nekem/.


[link]


Nézd meg, hátha... :)

2010. nov. 23. 09:16

Sziasztok! Érdekelne hogy nem tud-e valaki javasolni egy jó ajánlatot, 4-en mennénk szilveszterezni 2 éjszakára, valami jó kis hangulatos szállodába ahol esetleg wellness szolgáltatások is vannak. Nézelődtem több portálon is, de nagyon elkeserített hogy a legtöbb helyen annyit kérnek, mint máskor 2 hétre.

Félpanziós ellátáshoz, külön szobához ragaszkodnánk, és a lényeg hogy összesen 100e. ft-nál ne legyen több., és jó lenne ha szilveszteri rendezvényük is lenne. Az összes szálláskereső oldalt már átböngésztem, de ennyiért nem igazán van kínálat :(

Várom a tippeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook