Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szilveszter - Petárda - Állatok fórum

Szilveszter - Petárda - Állatok (beszélgetős fórum)

12. Havran
2011. dec. 30. 10:32
Sziasztok!Tavaly nyitottam ezt forumot gondoltam idén még egyet nem nyitnék,de idén is nagyon fontos.Hamarosn itt a szilveszter,akinek van lehetősége zárt helyen tartsa az állatait.
2010. dec. 30. 14:58

Rendes tőled ez a kezdeményezés.

Az én cicáim soha nincsenek kiengedve, de csórikáim a lakásban is iszonyatosan félnek a petárdától meg a tűzijátéktól.

Nálunk már tegnap elkezdődött a durrogtatás, és a cicáim secperc alatt az ágy alatt kötöttek ki, és kb. fél óráig elő sem jöttek. :(

Most vettünk nekik Feliway párologtatót, állítólag ez nyugtatólag hat a cicákra. Hát nagyon kíváncsi leszek holnap...

Egyébként minket is hívtak buliba, de mivel ez a cicáim első Szilvesztere, úgy döntöttem nem megyünk sehova, hanem feláldoztam magam, és én tartom meg otthon azt a bulit :)

10. Havran (válaszként erre: 8. - Elszabadult hold)
2010. dec. 29. 21:25
Nálunk is és ráadásul a hülye szomszédom nem petárdázik hanem csak tüzijátékozik,de ugyan az a hatás a legnagyobb kutyám összepisilte magát tavaly elött félelmébe,szivem szerint átmentem volna és seggbe rugtam volna.Tavaly csorikáimnak nyugtatot adtam,az állatorvostól hoztam,de szörnyü látvány volt mintha belettek volna drogozva.Igy idén reménykedünk hátha a szomszéd felhagy a jó szokásával és nem durrogtat.Nem adok nyugtatot,inkább bebujok velük az egyik szobába.
2010. dec. 29. 21:21

A mieink nem félnek, de mi sem megyünk sehova és szigorú házi őrizetben vannak: a két kutya és a cicánk is.

Jobb megelőzni a bajt.

Boldog Új Évet Nektek!

2010. dec. 29. 20:53
Ugye, még úgy is, hogy ott vagyunk vele és nyugtatgatjuk - szegény meg van rémülve, az hiszi itt a világvége :D
7. Havran (válaszként erre: 6. - Elszabadult hold)
2010. dec. 29. 20:47
Na ezzel igy vagyunk mi is nem megyünk miattuk sehova már évek óta,állandó lakok a házban ilyenkor meg pláne,de ugyan ez, halálra rémülnek,annyira sajnálom őket.
2010. dec. 29. 20:40
Nekünk a kiskutyánk az egyik fő ok, hogy nem megyünk szilveszterezni. Még a szobában is halálra rémül az utcán durrogtatott petárdáktól - hátha még egyedül lenne... Szegény kis kutyababám! :))
2010. dec. 29. 18:40

miénk is a lakásban fog tartózkodni!

rendes tőled ez a pár sor!


Mindenkinek Boldog új évet!!!

2010. dec. 29. 17:39
Lakásban lesz,ahogy most is! :))
2010. dec. 29. 17:35

Szívemből bszéltél ,köszönjük!Úgy fogunk tenni:))

BÚÉK!

2010. dec. 29. 17:29

A mi ciccünk a szobában lesz:)

Kedves tőled ez az odafigyelés:)

Neked is Boldog Új Évet:)

2010. dec. 29. 17:26

A szilveszteri petárdázáskor minden évben állatok ezrei rohannak világgá-sokan közülük a kocsik kerekei alatt,vagy sintértelepeken végik vagy sosem jutnak haza.Akinek lehetősége van december 31-én egész nap és január 1-ején tartsák kedvencüket biztonságos helyen,bezárva.Fokozottan figyeljünk oda négylábú társainkra,már szilveszter elött gondoskodjunk az állatok biztonságáról.Sétáltassuk pórázon,és mind a cicák mind a kutyák nyakába legyen e néhány nap során nyakörv és a gazdi adatait tartalmazó biléta.Apró dolgok,de megéri cselekdni és oda figyelni.

Ezúton szeretnék mindenkinek kívánni Békés Boldog Újesztendöt!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook