Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szilveszter: Házi buli vagy szórakozóhely? fórum

Szilveszter: Házi buli vagy szórakozóhely? (beszélgetős fórum)

2010. dec. 29. 07:01

Különben ezeken kívül,minden hol lehet ismerkedni!Én ismerkedtem már boltban,kocsmában,buszon,strandon,minden hol! :))


Múltkor a barátnőm ismerősének a haverjával!Nah...:DD

10. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Magic life)
2010. dec. 29. 06:59

Szia magic!Huhh de régen láttalak én itt!:)))

Jól vagy?


Én mindkettőt szeretem,csak buli legyen! :))

Dizsiben sok a tinilány!Normális nő oda nem megy ismerkedni!:S

2010. dec. 29. 06:42

Manapság a fiatalok nincsenek jó helyzetben, hiszen ismerkedni kevés helyen tudnak. Drágák a szórakozó helyek, és legtöbben, akik megtehetik, hogy ilyen helyekre járjanak "fura" felfogásúak.

A házibuli jobb szokott lenni, de ott szinte mindenki mindenkit ismer, igy ismerkedni nem kell.

Igen mennyiség és minőség....A szórakozó helyen vannak sokan azaz mennyiség van, de vajon milyen minőségűek? A házibulis társaság majdnem biztos az a minőség, amire szükségünk van, de ott pedig a mennyiséggel van a baj.

Hol vannak a régi klubbok, ahol tényleg lehetett ismerkedni...

2010. dec. 28. 22:10
Hol ez-hol az.Sok mindentől függ..
2010. dec. 28. 21:51
mennyiség és minőség a kettő közti különbség szerintem. egy szórakozóhelyen nagyobb a választék, egy házibuliban meg jobban meg tudod ismerni a másikat. én személy szerint a házibulira szavazok.
6. magic life (válaszként erre: 5. - Venezuela)
2010. dec. 28. 21:45
Még szép, hogy nem baj. Sőt. De amikor állandóan megkapod, hogy Te csak az ismerkedésre gondolsz. Akkor?
2010. dec. 28. 21:41

Nekem inkább a Discó jön be:)

Amúgy mindkettőben lehet ismerkedni,ami nem baj!:)

4. magic life (válaszként erre: 3. - Zsuan)
2010. dec. 28. 21:37
Köcce. :) És kifejtenéd mit gondolsz a kettő közti különbségről?
2010. dec. 28. 21:34
sok sikert :)
2. Zsuan (válaszként erre: 1. - Magic life)
2010. dec. 28. 21:34

egyátalán nem baj,h ismerkedsz

csak így fogod megtalálni a megfelelő személyt a számodra :)

2010. dec. 28. 21:31

Kérdeznélek Titeket:


házi buli ikább beszélgetős buli, míg egy disco meg az ismerkedősdi. Persze házi buliban is lehet új ismeretségre szert tenni. Jól sejtem? :)

Egy barátnőm szerint én állandóan ismerkednék, baj ez szerintetek? Kéne valami normi lány. :)

Ő könnyen beszél még csak 25. Igaz, Ő se találja a megfelelő pasit. De engem állandóan azzal piszkál, hogy görcsösen ismerkedem. Ennyire baj, ha szívesen beszélgetek lányokkal, s ezáltal ismerkedem??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook