Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szilikon bütyökkorrigáló fórum

Szilikon bütyökkorrigáló (beszélgetős fórum)


14. syria (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2015. dec. 20. 16:50
Az egyik barátnőm fedezte fel ott; szerintem kevés embernek jut eszébe ott keresni. :)
2015. dec. 19. 00:43

na megvettem a Media Marktban ma a Valgus Medet,köszi a tippet,tényleg nem nem gondoltam volna,hogy pont ott kapok:D 990ft-ba kerül,nem egy ökör ára,még jó hogy nem rendeltem :/

mindenképp írni fogok,bevált-e :)

12. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Klarisszima)
2015. dec. 18. 17:58
a hamisítványt azért írtam csak mert olyan furi,hogy van aki pár száz-ezer ftért is árul,meg van aki 10ezerért,azért ekkora árkülönbségnél az ember elgondolkodik.de a lényeg akkor hogy felesleges itt sokezret kiadni érte,a lényeg,hogy mind ugyanolyan,semmiben nem különbözik az ezer ftos a 10ezer ftostól....
11. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Tbird)
2015. dec. 18. 17:55
ez tényleg szuper,hogy drága se volt és tudod viselni egész nap.neked fájdogál,azért kezdted el hordani?
10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Syria)
2015. dec. 18. 17:55
itt a neten valgus pro-t árulnak elég horror áron,nem tudtam,hogy a media marktban is árulnak már ilyesmit
2015. dec. 18. 16:50

Most a MediaMarkt-ban árulnak ValgusMed-et; egy pár ezer Ft. Az ott dolgozók is meglepődtek, mikor megjött a szállítmány az elektronikai eszközöket forgalmazó boltba. :)

Akinek van deformitása, annak nagy mértékben tudja csökkenteni a fájdalmat

2015. dec. 18. 16:40
Tehermentesítésre jó, hogy nem töri fel a bütyköt a cipő, és nem gyullad be. Gyógyászati segédeszköz boltban kell venni,nem amit a neten hirdetnek 10szeres áron, mert a kettő az tök ugyan az. Olyan sincs ebből, hogy hamisítvány :)
7. Tbird (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2015. dec. 18. 14:32
boltban vettem, ha szorgalmas vagyok 3 akár 4 órát is viselem, van hogy vele alszom el....csak is otthon, nem nagy, a papucsba is tudom viselni, egy idő után előfordul hogy meg is felejtkezek róla
6. 3b097083af (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2015. dec. 18. 14:31

igen, ezt! jonevu ortopedsebesz!

azt mondta, ok orulnenek a legjobban, ha nem kellene muteni, ha a betegeknek nem lennenek ilyen fajdalmaik;

5. Miss Angel (válaszként erre: 4. - Tbird)
2015. dec. 18. 14:24
megkérdezhetem,rendelted-e, vagy gyógyászati boltban vetted?hány órát van fenn egy nap neked,ha fenn van?otthon szoktad viselni ?
4. Tbird (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2015. dec. 18. 14:15
Szia nekem is van egy pici deformitás. Én is használok egy szilikon típust de az max 600Ft os történet volt, egy gyógyászati termékeket forgalmazó ismert láncnál vettem, fél éve használom szemmel láthatóan javul, viszont használat közben egy idő után fájni kezd, akkor kiveszem, pihentetem....nem használom mindennap, van hogy elfelejtem, a párom szerint nem árt érdeklődve szemléli ő is a változást, látott már ilyet belülről is
3. Miss Angel (válaszként erre: 2. - 3b097083af)
2015. dec. 18. 13:55
értem,ezt mondta neked?
2015. dec. 18. 13:40
szakorvos szerint annyit er mint a halottnak a szentelt viz; amig nincs alakulva, semmi gond, ha meg mar van, azon nem valtoztat, max. formaban tartja;
2015. dec. 18. 13:34

sziasztok,érdeklődni szeretnék,van-e vkinek tapasztalata ezekkel az újfajta,modern bütyökkorrigáló gyógyászati eszközökkel kapcsolatban,van-e nektek.,segített e vagy csak szélhámosság az egész??

nincs nagy bütyköm,a jobb lábamon lett most kicsit nagyobb ,de nem zavaróan,inkább az a baj,hogy fáj,pláne ha hideg van,meg éjjel néha rámjon ,nyugalmi állapotban.....voltam ortopéd szakorvosnál,ő megmondta hogy itt műtétröl még szó se lehet,de a sajgó fájdalom miatt,ami olykor rámtör,kezdeni kell vele vmit.Adott egy éjszakai bütyökkorrigálót ami tépőzáras és nagy és amit persze nappal egy itthoni papucsba se tudok beletenni.Ezért érdekelnének ezek az ujonnan kifejlesztett vékony bütyökkorrigálok,mert akár nappal is tudnám viselni,de mivel nem két ftba kerülnek,ezért jol átrágnám a dolgot,mielőtt megvenném.Meg úgy vettem észre,sokféle áron,sokféle netes oldalon árulják,gondolom már sok a hamisitvány is.Ha rendeltetek,vagy vettetek,honnan,mennyiért?

előre is köszönöm a tanácsokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook