Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigetvári szülészetről/szülészekről van valakinek tapasztalata? fórum

Szigetvári szülészetről/szülészekről van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 29. 23:47
Én is tudok infóval szolgálni. :) 2013 októberben szültem. Dr. Ruzicska Zsoltnál. Kevesebb mint egy óra alatt meglett a babó pedig nem volt kicsi. 6 ágyas szobában voltam. Jó társaság. Az osztály tiszta csak néha akad 1-2 igénytelen ... :/ Csak ajánlani tudom. Csecsemős volt aki lusta volt minden babát kihozni inkább tápszerrel etette, de talán 1 ilyen volt a 4 nap alatt, meg a babót kicsit későn adták ki elhúzódtak a vizsgálatok utolsó nap, de ezt leszámítva oda mennék ha egyszer valaha mégegyszer szülnék.
3. kázé1 (válaszként erre: 2. - Hanyatka85)
2014. márc. 13. 16:09
Köszönöm!
2014. márc. 13. 12:28
5 éve ott szültem első gyermekem.Nagyon megvoltam elégedve mindenkivel orvos/szülész/csecsemős Nagyon tiszta a nőgyógyászat és az ellátás is szuper.Most külföldön élek de amikor haza megyünk tutira megyek oda a nőgyógyászomhoz.
2014. márc. 13. 12:22

Szigetvári szülészetről/szülészekről van valakinek tapasztalata?

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook