Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szicíliai nyaralás fórum

Szicíliai nyaralás (beszélgetős fórum)


2012. júl. 4. 11:21
Én még nem voltam, de vágyom oda én is.
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - Borsi80)
2012. júl. 3. 14:04
Még nagyon meleg van olyankor. Egyébként csodás hely. Mi a keleti oldalán voltunk. Vissza fogok menni, mert imádtam.
2012. júl. 3. 11:51

Párommal Szicíliába tervezünk utazni most augusztusban, mivel Görögországba és Törökországba többször volt szerencsénk utazni, így most egy más tájat is szeretnénk megismerni.



Nagyon sok jót is hallani Szicíliáról: rengeteg kirándulási lehetőség, Etna, nagyon jó olasz éttermek, stb., azonban olvastam már olyan negatív kritikákat is, mely szerint Szicília "csalódás"; "koszos"; vagy épp "hányással, hasmenéssel jöttek haza"; "sok a hajókikötő".


Mi a természeti- vagy kulturális látványosságok mellett nagyon szeretjük a szép tengerpartokat is, mivel sokat úszunk, imádjuk a vizet, ezért ez központi fontosságú!

Ezért keresünk olyan úti célt, ahol szép öblöket/partokat is találhatunk, melyek nincsenek turisták által totálisan elözönlve.


Ha valaki volt már több helyen, és köztük esetleg Szicíliát is ismeri, tudna segíteni??

(Pl. abban is, hogy augusztus vége - szeptember eleje még meleg vagy visszaesik a hőmérséklet már kicsit?)

Nagyon megköszönném, mert a napokban kéne már lefoglalni a repülőjegyet!


Köszönet minden információért és beszámolóért előre is!!

Ha tudok én is segíteni (Törökország, Görögország), írj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook