Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! Ismer valaki albínó babaát vagy akár felnőttet? Nekem albínó babám született és minden infót szeretnék ezzel kapcsolatban +tudni fórum

Sziasztok! Ismer valaki albínó babaát vagy akár felnőttet? Nekem albínó babám született és minden infót szeretnék ezzel kapcsolatban +tudni (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. szept. 14. 12:13
7. b0fafa2b64 (válaszként erre: 6. - -Ada-)
2009. szept. 14. 12:13

Szia! Én ilyenről még nem is hallottam! És ez hogy derült ki?

Értem az aggódalmadat, de próbáld a jó oldalát nézni! Biztos gyönyörű baba :)

És ez a foltlátást tudják gyógyítani?

2009. szept. 14. 12:10
Az biztos, hogy már most fényérzékeny(még csak 4hós)Az nem zavar, hogy érzékeny a bőre, vagy a haja színe (mert sztem így gyönyörű) de a szemészeten azt mondták, a legrosszabb eset, hogy foltlátása lesz.És ettől félek nagyon:-(
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - -Ada-)
2009. szept. 14. 12:07
Ne izgulj emiatt! Én nem ismerek ilyen embereket, de gondolom csak annyi lehet, hogy érzékenyebb a szemük és a bőrük. A jó látás nem mindenkinek adatik meg. Legfeljebb szemüveges lesz:)
2009. szept. 14. 12:05

Az albinizmus genetikailag örökölhető. A baba haja világos szőke (szinte fehér) a bőre is világos, érzékeny, a szeme nem piros (mint az albínoknak általában), de a látásával lehet gond sajnos.

Nagyon ritka "betegség"... Akiket ismersz Camera ők jól látnak?

2009. szept. 14. 12:01
Itt a városban van egy testvérpár... csak látásból ismerem őket, az egyik most érettségizett a lányom sulijában.
2009. szept. 14. 11:59

????? még nem hallottam ilyenről

mitől az?

2009. szept. 14. 11:56
Sziasztok! Ismer valaki albínó babaát vagy akár felnőttet? Nekem albínó babám született és minden infót szeretnék ezzel kapcsolatban +tudni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook