Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sziasztok, gyereknapi zsúrt rendezek ehhez keresek recepteket amik könnyen gyorsan elkészíthetők:-))) fórum

Sziasztok, gyereknapi zsúrt rendezek ehhez keresek recepteket amik könnyen gyorsan elkészíthetők:-))) (beszélgetős fórum)


2011. máj. 8. 15:49
Főtt tojás, retek vagy uborka szeletből fül, lábak, snidlingből bajúsz, farok, szemek...
2011. máj. 8. 15:18
Csinos zsúrkenyér szeleteket megvajazol, rá egy vékony karika parizer, s kaliforniai piros paprikából kis cikkeket szelsz, ezekkel szemet, szemöldököt, orrot, szájat- ami vagy nevetős), vagy szomorú (, a szemöldök morcos, csodálkozó... ügyeskedsz rájuk,általában nagy sikere van.
6. eb76856df6 (válaszként erre: 3. - Arrival)
2011. máj. 8. 14:57
Bocsika, elsiklottam felette.:(:(
2011. máj. 8. 14:56

A helyedben én levelestésztába virslit sütnék.Nálunk egy se maradt.

De a gyümölcssaláta is bevált.

4. eb76856df6 (válaszként erre: 9. - Zsóka54)
2011. máj. 8. 14:56

És körbe lehetne rakni főtt tojásból készült egerekkel:):)

Keményre főzött tojást hosszába kettévágni, sárgájával lefelé tenni a tányérra. A szemei egy-egy egész bors, a fülei egy-egy retekkarika, a farkincája pedig a reteknek az a "gyökér" része. Nagyon mutatós, én húsvétra készítettem egyet-egyet mindenki tányérjára:):)


Persze, itt kicsi gyerekek lesznek, az egész bors miatt lehet nem túl jó ötlet ide.

3. arrival (válaszként erre: 2. - Eb76856df6)
2011. máj. 8. 14:52

Én is a pizzát írtam, de ezt egyszerűbben is meg lehet csinálni:

rendes pizzát sütni, és picikre vágni :)


Ezt mi csináltuk egyszer , és ugyis minden felnőtt és gyerek is szereti

2011. máj. 8. 14:50
Apró minipizzákat süss. Munkaigényes, de az tényleg csak egy-egy falat, hamm be...és mehet tovább a játék.
2011. máj. 8. 14:49
apró méretű virslis roló. A virslit vastagabb karikákra vágva, és pont egy falatnyi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook