Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 napja késik, de negatív a teszt. Lehetek terhes? fórum

5 napja késik, de negatív a teszt. Lehetek terhes? (beszélgetős fórum)


10. Nono14
2020. okt. 30. 07:51

Sziasztok! Sajnos a múlt hónapban a 34. Napon jött meg nagyon magam alatt voltam. De új hónap új esély. Habár ebbe a hónapba nem álltunk rá görcsösen a baba projektre. Viszont most már 4 napja késik és habár tudom hogy nem kéne ennyire beleélnem magam megint csak az jár a fejembe hogy menj vegyél tesztet. De most várok jövőhét keddig. Ha addig nem jön meg veszek egy tesztet🙂

Remélem neked megjelent a várva várt két csík.🧡

2020. okt. 27. 17:32

Miújság kérdező?


Hasonlo cipőben járok most én is.

A szeptemberi mensesem 1 napos volt.

Most meg már 11 napja késik.

2 negativ teszt van mögöttem.

8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nono14)
2020. okt. 4. 21:21
Na, mizu?
2020. szept. 25. 12:45
Nekem az semmit nem ért, csak jól megkeverte a ciklusom.
2020. szept. 24. 18:04

Barátcserjét szedjétek ♥

Drukk nektek és sok folyadék! Bükkfüvesi Gyuri bácsi oldalát babváros teát inni ;)

2020. szept. 24. 15:58

Szia! Először is remelem a legjobbakat nektek. :)

Semmi elő jele nincs a mensinek. Nekem mindig szokott lenni görcsöm nem az az elviselhetetlen, de mindig tudom hogy most fog meg jönni. Hat most semmi.

Reménykedem a legjobba bár azért lelkileg felkészítem magam az újabb “kudarcra”.

Ha ebben a hónapban sem jon össze a baboka akkor mi is ellátogattunk az orvosokhoz. :(

2020. szept. 24. 15:53

Szia! Nekem is 19-én kellett volna megjönnie, de még várat magára.

Mi is első babára várunk már egy éve. Kb. 2 hónap után elindultunk orvosokhoz karöltve. Nekem azt mondták először semmi baj, páromnál minden rossz, ami csak lehet... azt helyre tudtuk hozni a Valeofert-tel. Kontroll után kiderült, helyrejöttek a katonák :) De még mindig nincs baba... csak elindultam újra én is, HSG után kiderült hogy a 22. napon 0.64 a progeszteronom :D nincs is peteérésem! Ez most derült ki, ebben a ciklusban, szóval várom, hogy végre megjöjjön, mert kaptam Clostit meg Inofolicot! Hátha ezekkel összejönne..

Egyébként az én ciklusaim sem rendszeresek, 33-36 napokra jön csak meg.

Nincsenek mensire utaló jelek? (barnázás, görcsök stb.)

2020. szept. 24. 13:05

Sajnos nem rendszeresek. Így azért elég nehéz minden hónapban, ugyanis ha nem jon meg egyből arra gondol az ember lehet baba. 28-32 nap között ingázik ezért én mindig 32 nappal számolom és most ahhoz képest nem jött meg 5 napja. Már nem is nagyon élem bele magam mert csak egy újabb fájdalom, és lehet csak a szervezetem szórakozik velem, de ilyen még a fel év alatt nem történt velem.

Nagyon szépen koszonom a hozzászólásod :)

2020. szept. 24. 11:54
Rendszeresek a ciklusai? Ha igen, akkor nincs baba, csak megkeveredett a ciklusod. Ez igen gyakori azoknál, akik babát szeretnének.
2020. szept. 24. 11:36

Sziasztok! Szeptember 19.-én kellett volna meg jönnie de nem jött azóta eltelt 5 nap és semmi. A párommal nagyon szeretnénk babát de eddig sajnos még nem jött össze :( Teszteltem 20.-an (reggel) és 23.-an (délután) is ám mind a kettő negatív lett. A párommal szeptember: 4,5,6.-án voltunk együtt ( persze nem csak ekkor de ez a legesélyesebb a fogantatásra) Első baba lenne és már annyi mindent olvastam a témában, hogy teljesen elbizonytalanodtam.

Tüneteim nagyon nincsenek, vagyis inkább nem vagyok benne biztos ( pszichésen bekepzelhetem magamnak). Annyi lenne hogy nem kívánok egy pár ételt egyszerűen undorodom tőle pedig eddig szerettem, az alhasamban érzek fájdalmat, de nem az a fájdalom amikor megjon. És a mellem is mintha egy kicsit keményebb és érzékenyebb lenne és pár napig fehéres folyasom is volt és gyakrabban járok pisilni.

Nagyon sajnálom hogy ilyen hosszúra sikerült , de nagyon bizonytalan vagyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook