Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok! 3 éves fiamnak piros a fityma vége.Kicsit fájlalja.Mivel tudnám kenni neki, vagy orvosnak kell látni? fórum

Sziasztok! 3 éves fiamnak piros a fityma vége.Kicsit fájlalja.Mivel tudnám kenni neki, vagy orvosnak kell látni? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 6. 23:27

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást,ma kamilláztam,holnap is fogom,aztán irány a doktornéni,ha nem javul.

Mégegyszer köszönöm!

Sziasztok,jó éjt.

2009. dec. 6. 20:29

Én Betadine kenőcsöt használnék, ill. ha kell, használok is.

Egy-két nap alatt rendeződnie kell a dolognak, ha banális volt a gond, ha nem akkor doktorhoz vele.

2009. dec. 6. 20:17
Szerintem kamillával mosd meg neki és orvos mihamarabb.
14. zsanky
2009. dec. 6. 19:39

Én többször is vittem orvoshoz és a septosyl szemkenőcsöt írta rá, mert az még antibiotikumos is meg mittomén. Néztem is rá, hogy ez most hülye?

De miután másik orvos is ezt javasolta tényleg kiváltottam, és nem bántam meg, még aznap elmúlt a pirosság is és a fájdalom is. Azóta ha látom hogy egy kicsit piros, már kenem is mielőbb nagyobb baj lenne.

2009. dec. 6. 17:54
canestent nem kenném rá, gomba ellen van....kétlem, hogy attól lenne...
2009. dec. 6. 17:47
nehogy rákenj bármit is!többet árthatsz,mint használsz.sima kamillás lemosás és ha 2 nap után nem javul,doki.
2009. dec. 6. 17:47
Ápolónő: Orvoshoz tessék elvinni!!
10. Mariann7533 (válaszként erre: 9. - D6b9aea69c)
2009. dec. 6. 17:43
Egyetértek,én sem mernék rákenni semmilyen más kenőcsöt.
2009. dec. 6. 17:41

Kamillás víz rosszat nem tehet, gyulladáscsökkentő hatású.

Viszont mindenképp megmutatnám dokinak holnap, canesten és társait ne kend rá orvosi javaslat nélkül!

8. 5fbb0bd9cd (válaszként erre: 5. - Kakuk Jánosné)
2009. dec. 6. 17:41
Nekem is a kamillás fürdőt javasolta a dokinéni és tényleg használt.
2009. dec. 6. 17:40
Szia.Az én kisfiamnak is volt ilyen.Elkezdte fájlalni,a végén már nagyon sírt.Elvittük ügyeletre,adott rá antibiotikumos kenőcsöt.Azt mondta a doktornő,hogy begyulladt,mert lehet,hogy valami kis kosz a aláment a bőrnek,és akkor előfordulhat.Már ahogy bekentük itthon sokkal jobb volt neki.
6. babetthopp (válaszként erre: 5. - Kakuk Jánosné)
2009. dec. 6. 17:37
Korai lenne még eldönteni, hogy be kell-e avatkozni, vagy sem.
2009. dec. 6. 17:28
Ültesd bele langyos kamillás fürdőbe ha néhány alkalom után sem javul akkor sajnos :urológia ,mert ha beavatkozásra van szükség jobb minél előbb átesni rajta .
2009. dec. 6. 17:26
Valószinüleg begyulladhatott. Próbáld meg a neogranormont az szuper jó. Ha nem csitul, muti meg gyermekorvosnak, de ha szuper védőnőtök van ő is tud tanácsot adni.
2009. dec. 6. 17:25
Gyógyszertárba lehet kapni Canesten kenőcsöt. Nekünk bevált.
2009. dec. 6. 17:25
Szia, amikor az én fiamnak az idióta védőnő felhúzta a fütyijén a bőrt és felrepedt neki, akkor a gyerekorvos a Betadine kenőcsöt ajánlotta. Vény nélküli és 2-3 nap alatt elmúlasztotta a pirosságot. Sőt, amikor nagyon ki volt pirosodva a feneke, akkor is azzal kentem be. Másnapra kutya baja sem volt.
2009. dec. 6. 17:22
Sziasztok! 3 éves fiamnak piros a fityma vége.Kicsit fájlalja.Mivel tudnám kenni neki, vagy orvosnak kell látni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook