Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szia Szimba Program.... Nyitott már valaki a gyerekének ilyen számlát? fórum

Szia Szimba Program.... Nyitott már valaki a gyerekének ilyen számlát? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 28. 18:36

Csináltatott-e valaki személyazonosságit a gyerekeinek? Merthogy meg akartam nyitni a lassan már 7 éves lányomnak ezt a Szimba számlát a Cibnél és nem fogadták el a születési anyakönyvi kivonatát, hanem elküldtek azzal, hogy menjek az okmányirodába és csináltassak neki személyazonosságit, ami szinte ugyanaz, mint a mi felnőtteknek készült személyink és ez egy új divat, és azok az újszülöttek, akik 2009. október 1-je után születtek már automatice megkapják postai úton.


Na puff. Van még valaki köztetek, aki ugyanígy járt? Megcsináltattátok a személyit a gyereknek? Mert lennének ezzel kapcsolatban kérdéseim. Előre is köszike.

10. doboseva (válaszként erre: 9. - Teleki_2007)
2009. nov. 26. 16:12
Nincs Mit. Remélem minden rendben lesz. :-)
9. teleki_2007 (válaszként erre: 8. - Doboseva)
2009. nov. 26. 14:51

utána néztem, tényleg most már kell a személyi igazolvány is hozzá.Már megigényeltük, Liácskámé már meg is jött. Talán a fiúké is megjön a héten....

Azért köszönöm a segítségedet....

2009. nov. 20. 10:24
sajnálom. Nálunk úgy volt, hogy jött egy nőci aki járta a házakat és ajánlotta ezt a dolgot. Mi meg adtunk neki néhány ismeerős címet. Ott rögtön fél óra alatt elintéztük. Keressem meg a telefonszámát neked?
2009. nov. 20. 10:14
Nem sikerült a nyitás....Mire mindent beszereztem ami a nyitáshoz kellett, kinyögték, hogy november 16.-tól kell a gyerekek személyi igazolványa is ...na ezen aztán kiakadtam.Így ma megyek megcsináltatom Liusét, jövő héten meg a fiúkét....Azt,hogy addigra mit találnak ki azt még nem tudom....
2009. nov. 17. 20:17
Köszönöm lányok...holnap megyünk nyitni...jó éjszakát mindenkinek!!!
5. doboseva (válaszként erre: 4. - 35491a860f)
2009. nov. 17. 12:38
Igen így van. Egyenlőre minden úgy megy ahogy mmondták.
2009. nov. 16. 23:51
Én most fogom megnyitni a lányomnak. Nekem azt mondták nincs számlavezetési díj, remélem nem vágtak át, mert ezt a banki világban sosem lehet készpénznek venni. És azt mondták nagyon megéri. Adnak kártyát hozzá, de állítólag nem lehet vele vásárolni és sokkal alacsonyabb a napi limit is, mint nekünk felnőtteknek.
3. teleki_2007 (válaszként erre: 2. - Doboseva)
2009. nov. 16. 15:56
Köszönöm,hogy írtál.Igen, a matricás dologról tudok....Van számlavezetési díj, vagy valami rendszeres levonás havonta? Számlalevelet küldenek és vele együtt küldik a matricákat is? Vagy hogyan működik ez a része?
2. doboseva (válaszként erre: 1. - Teleki_2007)
2009. nov. 16. 13:38
Szia! Látom még nem írt senki. :-( Én nyitottam a lányomnak kb egy éve. Nem volt semmilyen költség eddig. Minden hónapban teszek be neki egy ezrest, és ezért kap egy matricát amit gyűjtet és beválthat valami ajándékra.
2009. nov. 16. 12:34

Sziasztok!

Gyerekeimnek szeretnék ilyen számlát nyitni a Cibnél.Ha ti már nyitottatok, kérlek tájékoztassatok,hogy a számla milyen költségekkel jár.Értem ez alatt a számla vezetési és egyéb díjakat....Van esetleg másik banknál is lehetőség ovisoknak számlát nyitni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook