Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuálterápia-szexológusok-szexuálpszichológusok fórum

Szexuálterápia-szexológusok-szexuálpszichológusok (beszélgetős fórum)


2011. jún. 13. 17:47

Tetszik a felvetes!

A tortenteket sajnalom, remelem sikerult mindent megoldani.

En meg soha nem voltam szexologusnal, szexualpszichologusnal, de volt ido, amikor szerintem nagyon jot tett volna, es lehet, hogy meg sor kerul ra. Ezert szivesen olvanam a tapasztalataitokat.

Koszonom!

2011. jún. 13. 17:42

Az egyébként harmonikus párkapcsolatomban gondot okozott egy szexuális probléma. Nem tudtuk megoldani. Az andrológus, illetve az én nőgyógyászom is mindent rendben talált. "Nincs semmi baj. Fejben kell megoldani. Idővel magától elmúlik."

Utánaolvastunk a neten a tüneteinknek, majd a böngészés közben szexológusok, szexuálpszichológusok honlapjaira tévedtünk. Mivel nem volt semmi lényeges, hatékonysági információ a honlapjaikon, vagy a köszönetektől hemzsegő vendégkönyveikben, sikeres esetleírásaikban, a hozzánk legközelebb rendelő szexuálpszichológust választottuk.

Kiábrándító volt a hozzáállása, de hátha ez a módszere része, gondoltuk első két alkalommal. Aztán végül kellemetlen figyelmetlenségei miatt ott hagytuk. Másikat kerestünk, férfit, akinek ígéretes a honlapja és ahogyan magáról ír. Így is még futottunk két kört. De egy hónapja sikeres terápiát fejeztünk be. Ezt a szexológusmizériától szeretnék másokat megkímélni, hogy tapasztalatainkat, keresési szempontjainkat megosszuk. Információkat, véleményeket írjunk le szexuálpszichológusokról, szexológusokról, és hogy legyen elképzelés arról, hogyan zajlik a szexuálterápia.

Nem könnyű megfelelő szakembert találni, ha gondunk van a szexszel. De ne csak neveket ajánljatok, komolyabb indoklás nélkül.

Nóri


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook