Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális zavar, avagy egyedül jobb fórum

Szexuális zavar, avagy egyedül jobb (beszélgetős fórum)


2018. máj. 9. 17:29
Ha jobb, akkor mi a gond?!
2018. máj. 9. 13:00

Szia


ÉN is úgy érzem, hogy hiányzik és szívesen megtapasztalnád a szex-et partnerrel is.

DE nem lehet ez a fő cél, ki kell alakulni egy kapcsolatnak, nem kerget a tatár.

éLdd az éltedet foglalkozzál , azzal , amivel szeretsz, olvas nézz filmeket, keress hozzá társakat. Aztán , ha megjön, aki neked kell felismered

2018. máj. 9. 10:41
Egyedül semmiképpen...hiszen az társasjáték!
12. NoSpoon (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. máj. 7. 21:35
Aki sok rosszat lát/látott maga körül, nem meglepő. ha gyanakvóbb és nehezebben szánja rá magát egy kapcsolatra. Azzal sincsen gond, hogy jól érzed magad magadban, minden esetre jobb, mintha társfüggő lennél. Viszont, az hogy a környezetedben másoknak sikertelen kapcsolatai vannak, az nem jelenti automatikusan, hogy neked sem sikerülne. Még egy és ugyanazon ember kapcsolatai más-más partnerrel sem feltétlenül hasonlóak, akkor miért lenne a Tied olyan, mint a barátaidé?
11. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. máj. 7. 21:30
Úgy vettem ki a szavaidból,hogy valójában vágyol rá,akkor igenis tenned kell érte,önértékeléseddel van probléma,de minnél jobban nem mersz ,annál rosszabb lesz.Tehát ,rajta!
10. 04424e865e (válaszként erre: 6. - Banbi)
2018. máj. 7. 20:50
lyally!
9. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. máj. 7. 20:19

Miért ezt a címet választottad? Honnan tudod, hogy szexuális zavarod van? Mindenki így van vele, aki nem naponta váltogatja a partnereit. ;)


Nagyon sok vagány pasi él a földön, nem mindenki átverős!

8. f.frezia (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. ápr. 28. 02:52

És mi van akkor, ha pórul jársz és átvernek?

Ezt is át kell élni, ebből is tanulunk, ettől is fejlődünk, ez is egy élmény!


Nem éri meg...?

Minden megéri, amivel éled az életed és nem csak vegetálsz!

7. Metálmackó (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. ápr. 26. 09:53
Nincs azzal gond, ha jól érzed magad egyedül és úgy gondolog senkire sincs szükséged. Mások is járnak hasonló cipőben. Szóval teljesen normális dolog. Viszont nem szerencsés eleve mindenkit negatívan megítélni mások rossz élményei miatt és csak ezért elzárkózni. Természetesen joggal tartasz attól, hogy te is hasonló módon porul jársz, mert benne van a pakliban. De a saját tapasztalataid segítenek hozzá, hogy jó eséllyel felismerd ki az akire érdemes időt szánni és ki az, akit minél előbb el kell felejteni.
6. banbi (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. ápr. 25. 06:09
Halihó ébregy már fel !!!!!!!annyira fiatalvagy elöted az élet.azért mert tevoltál a lelki szemetes láda ezér már neked lekellet magad írni .nehogy már próbálj ki mindent az élet nem fenékig habos torta és akkor mivan!!!.de azért több benne a szép mint a szar.nem???
5. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. ápr. 24. 09:21

Ez csak akkor probléma, ha téged zavar. Ha egyedül teljesen jól megvagy, a szex se hiányzik, akkor nem kell erőltetni.


Az ismerkedésnek viszont nem kell úgy mennie, hogy egyből a kapcsolat legyen a cél. Inkább fordítva: majd megismersz egy fiút, mint egy barátot. Kedvelitek egymást, jól érzed magad vele. Aztán egyszer csak már nem félsz tőle, hogy átverne, mert már jól ismered, és többet akarsz tőle.

4. imaginary (válaszként erre: 3. - Imaginary)
2018. ápr. 24. 09:17
-hogy
3. imaginary (válaszként erre: 1. - Borsodi)
2018. ápr. 24. 08:50

Az önértékeléseddel minden rendben van?


Miért nem bízol benne, hogy a barátaid sikertelensége meg nem ok arra, hogy te ne próbáld meg.

2018. ápr. 24. 07:58

:)

Ha sok ideje távol tartjuk magunkat a párkapcsolattól, sokunkban előjöhet a gondolat. Megfelelni, alkalmazkodni valakihez? Mind szexuális életben, vagy az élet bármely területén.

2018. ápr. 24. 03:31

Sziasztok furcsa téma, de annál komolyabb.

28 éves vagyok nem volt meg kapcsolatom, nem a csufsagom az oka hanem mindig en voltam a barátaim lelki szemetes ladaja es hiaba nem eltem at a sok kamut es csalódást még is amint hozzám szól k9molyabban egy fiu egyből csak a rosszra gondolok hogy nem éri meg meg hogy olyan mint a többi pedig személyes hasonlítasi peldam nem volt...

Nem tudom hogy ez miatt e vagy semm de szexre is ugy gondolok hogy nem menne nekem 🙄🤔én vagyok az egyedüli a világon ezzel igy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook