Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális vonzalom fórum

Szexuális vonzalom (beszélgetős fórum)


18. 87dcc92a81 (válaszként erre: 16. - Csicsi25)
2009. febr. 6. 23:35
Ebben a véleményben benne van az igazság. Ahogy Jung is mondta: alapszükségletek:evés-ivás, alvás, szex...ha bármelyik nincs meg, akkor jön a másfelé tekingetés.
17. 14c8e51490 (válaszként erre: 12. - ***Diamond***)
2009. febr. 6. 23:33

Hát akkor elmesélem, hogy mi történt velem és miért vélekedek így.

Mindíg is hittem a házasság szentségében. Jött ez a pasi és megmozgatta a fantáziámat. Nemet mondtam, elfojtottam, annak ellenére, hogy minden gondolatom ő volt. Hónapok teltek el és megtudtam, hogy ugyanabban a periódusban a férjem rendszeresen megcsalt.

Nem hiszek a véletlenekben.

2009. febr. 6. 23:32
Érdekes dolgok ezek. Van aki így, van aki úgy vélekedik. Mindkettőben van valami igazság. Ha valóban szereted a férjedet és jó vele az ágyban is, nem hiszem, hogy bárki is ilyen érzéseket váltana ki belőled. Ha pedig mégis ez a helyzet, akkor lehet, hogy nem kapod meg a férjedtől, amit szeretnél?
15. e584b61b26 (válaszként erre: 14. - 3a724ecf9f)
2009. febr. 6. 23:30
osztom is a véleményt!
2009. febr. 6. 23:29
szerintem ha minden rendben van a családban, akkor ez megmarad egy elhesegethető gondolat szinten, és nem erősödik odáig, hogy dilemma legyen,megtegyem, vagy ne...
2009. febr. 6. 23:25

meg lehet bánni de ha utána komolyabb érzelem kialakul akkor majd azt is bánod hogy gyereked van???A gyerek meg a család azért nem olyan dolog hogy ha kell leakasztom a fogasról ha meg unom meg viszket a ... akkor vissza akasztom!


Bocsi mkitöl ha nyers voltam!Nekem ez a véleményem!

2009. febr. 6. 23:25

Én ezt amúgy csak általánosságban kérdeztem.Kíváncsiságból,hogy ki hogyan vélekedik,esetleg mik a tapasztalatai.

De ha már itt tartunk,akkor elárulom,hogy valóban ez a helyzet állt elő.Van egy pasi,aki rettentően meg tudja mozgatni a fantáziám.És valamilyen szinten ő is így van velem.Csak valahogy nem tud összejönni a dolog....

2009. febr. 6. 23:19
Szerintem ne fojtsd el. Kell a szenvedély egy nő életébe. Én megbántam, hogy annak idején nemet mondtam, mert azóta is minden gondolatom ő. Azt hiszem már átment szerelembe.
2009. febr. 6. 23:19
Ha valóban boldog vagy a pároddal akkor ezek csak "hormonok". Megéri?
2009. febr. 6. 23:19
elfojtani még csírájában!akinek gyerekei vannak és olyan szerencsés hogy a férje is mellette van az maxx ábrándozzon róla de szerintem egy gyerekes feleségnek nem a pasizáson kellene járnia az agyacskájának!A szexuális vonzalmon annál inkább,hogy minél jobb legyen a férjével!!
8. 87dcc92a81 (válaszként erre: 1. - ***Diamond***)
2009. febr. 6. 23:18

30 éves korom körül Bizonyos Események hatására az addig tartott erkölcsi normáim megborultak-de nem semmilyen mértékben. Hihetetlen mértékben csalódtam néhány-hozzám közelálló-emberben,ill. visszanézve úgy gondolom, túl naív voltam.

Én -a fenti élettapasztalattal a hátam mögött- ebben az esetben 4szemközt találkoznék az illetővel egy megbeszélés erejéig. Ha túlságosan erősködne, nos megtörténhetne bármi.

Elnézést, hogy nem voltam álszent.Csak őszinte.

2009. febr. 6. 23:17
egy darabig el lehet fojtani...de egyszer robban...
2009. febr. 6. 23:15
Én is elfojtottam anno...már több mint egy éve...és még most is tart :) Ugyanazt érzem ha meglátom, ha beszélünk...és ő is...
5. 6f4d0d160f (válaszként erre: 1. - ***Diamond***)
2009. febr. 6. 23:13
elfojtanám
4. 14c8e51490 (válaszként erre: 1. - ***Diamond***)
2009. febr. 6. 23:12

hmm...:)

Először is jó lenne tudni, ő is ugyanígy érez e irántad. Az ilyesmit megérzed, ha nem is mond semmi gyanúsat :)

2009. febr. 6. 23:11
Elfojtanám.
2. 87dcc92a81 (válaszként erre: 1. - ***Diamond***)
2009. febr. 6. 23:10

"És mi van ha ő is ugyanúgy kíván téged?"

akkor nagy baj van:)))))

2009. febr. 6. 23:09
Tegyük fel,hogy boldog házasságban,párkapcsolatban élsz.Esetleg vannak gyerekeid is.Szereted a párod,de van valaki(egy ismerős,egy nagyon jó barát)akinek nem tudnál ellenállni.Nem vagy belé szerelmes,csak vonzódsz hozzá valamiért.Ebben a helyzetben mit tennél?Elfolytanád,vagy elmondanád neki?És mi van ha ő is ugyanúgy kíván téged?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook