Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. nov. 8. 21:14
Szerintem egy pasinak azért illenék próbálkozni, nem kéne feladni.
393. licsi (válaszként erre: 391. - Bartaldora)
2013. nov. 8. 21:03
Elég önző hozzáállás, biztos, hogy ő a te embered? :) Magadnak is próbálhatnád, mert ha még te sem tudod, hogyan juthatsz el az orgazmusig, hogyan irányíthatnád a párodat?
392. c6c8f36348 (válaszként erre: 391. - Bartaldora)
2013. nov. 8. 21:00
Szerintem tehet róla.
2013. nov. 8. 19:28
Annyit mondott rá, hogy arról ő nem tehet, hogy én nem tudok a csúcsra eljutni.
390. 0c08cb3084 (válaszként erre: 389. - Bartaldora)
2013. nov. 8. 18:13
Az lenne a legegyszerűbb, hogy megkérdezed tőle, hogy miért van ez így?
389. bartaldora (válaszként erre: 388. - Mézes-Krémes)
2013. nov. 8. 18:05
Egyedül nem nagyon próbálkozom. Ma már nem foglalkozik velem úgy, mint azelőtt.
388. Mézes-Krémes (válaszként erre: 387. - Bartaldora)
2013. nov. 8. 10:46
Egyedül sikerül eljutnod? Törődik-e veled a párod eleget, és élvezettel, lelkesen?
2013. nov. 8. 09:49
Nekem is olyan problémám van, hogy élvezni élvezem vele a szexet, viszont még nem jutottam el a csúcsra. Lehet bennem van a hiba?
386. Mézes-Krémes (válaszként erre: 384. - Blacksout)
2013. febr. 12. 09:16

A csiklóval semmi gond, szerintem nagyon is jó az. :)

Beszéld meg vele a dolgot, de semmiképpen ne görcsölj ezen, mert ha azt érzi hogy ez téged zavar, akkor úgy érezheti majd, hogy ezzel csalódást okozott, és ezzel is kialakulhat egy gát.

Törődj vele, és élvezzétek a pillanatokat. Lehet, hogy csak fáradtabb mostanság.

385. Mézes-Krémes (válaszként erre: 18. - Aa5534ab52)
2013. febr. 12. 09:14

Szia!

Nekem ez nagyon nagy problémám volt hosszú évekig. Ha a partnereddel érzelmileg minden rendben van, bízol benne, és mindent megtesz a kedvedért, tehát amit csinál az jó, és elég, őszinték vagytok egymással, akkor egyszerűen csak nem engeded el magad. Ne foglalkozz vele, hogy lesz-e, nem lesz-e, és ha van miért van! Csak éld meg a pillanatot és érezd meg élvezd ami történik. Amint agyalni kezdesz rajta nem lesz.

2013. febr. 12. 08:59
sziasztok! egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. a barátnőmmel 5hónapja vagyunk együtt,minden rendben van velünk a szex is nagyon jó.a barátnőm csak csiklón keresztül,orális szex által tud elélvezni . az utóbbi pár próbálkozásomnál azonban nem sikerült örömet okoznom neki.pedig tényleg próbálkoztam sokáig. végülis nem sok ez,hiszen 2x v 3x nem ment el,de engem zavar és szeretném orvosolni! ha valaki tud akkor örömmel fogadom a segítségét köszönöm szépen
383. propet (válaszként erre: 381. - Réka8999)
2013. jan. 7. 11:37
Ajánlom,hogy menj el nőgyógyászhoz.Egy barátnőm hasonló helyzetben volt,mire kiderült,hogy olyan méhszáj sebe van,2 hónapig kezelték.De helyrejött,azóta boldogan szexel,élvezi minden pillanatát.
382. PassionGirl23 (válaszként erre: 381. - Réka8999)
2013. jan. 4. 23:59
Szia! Most így ahogy olvastam a problémádat, azt tudnám javasolni hogy először próbálkozz egyedül, és talán sikerül rájönnöd hogy hol van a probléma. Aztán segíthetsz a párodnak hogy együtt élvezzétek az együttlétet. A szex gyönyörű tud lenni... :)
2013. jan. 4. 23:18
sziasztok! 18 éves lány vagyok, tavaly feküdtem le először a barátommal, akivel már két éve boldogítjuk egymást és nagyon kétségbe vagyok esve, remélem valaki tud majd választ adni a problémámra! :) Mindig amikor az aktusra került a sor, minden alakommal nagyon fájt a behatolás, utána kis idő múlva elmúlt, de úgy éreztem, mintha tömnének, nem élveztem egyik aktust sem egyáltalán, csak azt, hogy közel lehetek a páromhoz. Minden barátnőm arról fecseg, hogy milyen örömöket élhettek át és orgazmusokat, nekem viszont erről még fogalmam sem volt.. és már kedvem sincsen szeretkezni... nem tudom, mi lehet a baj velem :( lelki gondjaim biztos nincsenek, de egyszerűen már beteg leszek tőle, h találgatnom kelljen, miért nem tudom élvezni. vagy ez lenne a szex ?! mindent kipróbáltunk már, síkosítót is pedig nedves voltam mindig, és minden porcikám kívánta már. remélem valaki tud majd nekem segíteni és előre is köszönöm a válaszadóknak ! :)
380. 74f8c12b8e (válaszként erre: 378. - Házipálinka)
2012. szept. 7. 07:38
menjen nőgyógyászhoz! ha nem viszgáltatja meg,és nem kap rá gyógyszert,nagyon hamar sokkal rosszabb lehet,és hosszabb lesz a gyógyulás-akár több hét!roszabb esetben szövődmények.
379. 80ASIQ (válaszként erre: 378. - Házipálinka)
2012. szept. 6. 15:47
Én orvossal beszélnék.
2012. szept. 6. 15:12

sziasztok!


segitseget szeretnek kerni toletek a kovetkezo problemara. baratnommel nem tul reg vagyunk egyutt. ismeretsegunk nem mai keletu, de idokozben a baratsag komolyabb erzelmekke alakult at. igen aktiv a szexualis eletunk. kapcsolatunk "elejen" minden rendben ment, mindketten eljutottunk a csucsra. nemreg viszont problema lepett fel ami mindkettonket igencsak frusztral. a szerrtkezes elejen minden rendben van, kivanjuk egymast, az elojatek egyikunknek sem muszalyt jelent hanem oromot es gyonyort. mikor behatolok, nagyon elvezi, de korulbelul tiz perc utan kellemetlen erzes lep fel a huvelyeben, ami gyakran fajdalomma fejlodik. kellokeppen nedves a huvelye, nem szaraz, de proba kepp vettem sikositot, ez sem hasznal. mi lehet a problema? lelki eredetu? mindketten nyitottak vagyunk, beszeltunk a problemarol, o azt mondja, lelkileg nincs semmi problema vele. azt is elarulta, hogy az elozo baratjaval is ez volt a helyzet. legyszives segitsetek! szegeny emiatt lesz lelkibeteg, mar sirt is emiatt, alig tudtam megvigasztalni.

2012. máj. 28. 13:24
Ja a lábad össze van téve!!!
376. mézesmagzag (válaszként erre: 373. - Mansikka)
2012. máj. 28. 13:09

Van olyan póz amibe el fogsz menni :)

A kdeveseden fekszel úgy mint ha az ágyon feküdnél miközben döorszs¸ol¸od a pincid a férfihoz de közben a farka benned van. Az exem szokta így csinálni így tulajdonképpen pont azt a részt ingerled amit akkor is ha magaddal szeretkezel csak így még intenzívebb mivel ott van benned a férfi is. Ugyanúgy mozgatod a csípőd dörgölöd a puncid hozzá!

2012. máj. 28. 12:59
Nálam ez leginkább nem pozitura kérdése.. A csiklót kell finoman ingerelni az együttlét során, sajnos ezt leginkább Neked kell megmutatni a párodnak, hogy szeretnéd. Nõknél nem olyan egyszerü elérni sok dõl el afantaziaban!
374. Brigitta2121 (válaszként erre: 373. - Mansikka)
2012. máj. 28. 12:55
Szia! Egyáltalán nem gáz.... Oralisan próbáltátok már?
2012. máj. 28. 12:38

(nem olvastam el a korábbi bejegyzéseket, így nem tudom, volt-e már ilyen téma, de most szeretném leírni a problémámat) Szóval gyakorlatilag még nekem se volt orgazmusom együttlét során, aminek milliárd okát sorba véve arra jutottam, hogy valami módon a önkielégítésem módjával lehet összefüggésben. Ugyanis amikor maszturbálok, kb. percek alatt sikerül elmennem. Ha nem bánjátok, akkor elmondom, hogy ezt hason fekve, "az ágyhoz dörzsölődéssel" érem el, általában a kezem nem is kell hozzá. Sőt, ha csak kézzel teszem, akkor nehezebb, sokszor nem is sikerül. Úgy látom, hogy ez a fura tanult mozgás lehet az oka, hogy az eddigi partnereimmel nem ment, mert azért lássuk be, egy aktus során némileg más pozitúrák és mozgásfajták merülnek fel, sőt, sokkal "összetettebb" az egész...remélem, értitek mire gondolok. Lehet, hogy ez a baj? Egy megszokott, "gagyi" mód, amit nem tudok felülírni, bármennyire is próbálkozunk.

Van valami tuti, erre hasonlító pozíció és mozgásmód? Általában az a jó, ha összeszorítom az egész alfelemet, fenék- és intim-izmokat, akár mindha én lennék a pasi...de a lovaglás se jött be eddig :(

Köszönöm, ha nem tartjátok gáznak, amit leírtam, és esetleg érdemben hozzá tudtok szólni.

((A partnereimmel eddig minden rendben volt figyelem, őszinteség, kapacitás, vonzóság, tapasztalat, minden terén, tehát lelki, pszichés okok nem nagyon állhatnak a háttérben.))

Üdv!

372. mézesmagzag (válaszként erre: 371. - XGAMES)
2012. máj. 23. 14:29
Na ez a legnagyobb probléma! Ha nincs :)
371. XGAMES
2012. máj. 23. 11:27
Ha nincs szex az is szexuális probléma!Nálam ez van!
370. 74f8c12b8e (válaszként erre: 366. - PassionGirl23)
2012. máj. 21. 16:43
sztem attól vagy feszült,hogy van vmi más probléma is,ezért nem megy az önfeledt szex.Mondjuk az,hogy eleve keveset találkoztok,vagy ő keveset akar szexelni.
369. 74f8c12b8e (válaszként erre: 363. - Viktor001)
2012. máj. 21. 16:41

Persze,a remegés normális,bármitől is van..simogasd közben minél többször,vagyis inkább majdnem folyamatosan,és sokszor öleld magadhoz,úgy engedni fog benne a feszültség.

A legtöbb nőnek nincs egyből orgazmusa,sőt kettőből se,sőt nagyon sokaknak húszból se,nyugtasd meg őt ezzel.

2012. máj. 19. 16:23
Valaki? :/
2012. máj. 19. 13:23
A szexet élvezem nagyon vele, de nem vagyok úgy felizgulva...
2012. máj. 19. 13:21
Sziasztok! A párommal vannak problémáink, szeuxuális téren... Eleinte nagyon jó volt, hamar el is tudtam élvezni, stb.. Néhány hónapja vagyunk együtt, de sajnos keveset vagyunk úgy együtt,vita is volt már belőle, hogy én többször igényelném... Orális szex, szinte már semmi... Amint elkezdtek ezen a téren a feszültségek, észrevettem,hogy nehezen van orgazmusom... PL 2 hete nem tudok elmenni, 2-3 napja próbáltam egyedül.. És mikor már majdnem elmentem, hirtelen semmi... :/ Kezdek félni, hogy nem tudom élvezni többet a szexet a párommal :(( Mit tudnátok ajánlani? Szépen kérlek titeket, valami tanácsot!
365. <Mona> (válaszként erre: 363. - Viktor001)
2012. máj. 19. 10:47

A masik,hogy csiklo vagy huvelyi orgazmusrol van szo?Mert nagyon nem mindegy.

Adjatok idot magatoknak!Ez meg csak az elso alkalom volt egyutt.Semmit se jelent ha nem jott ossze tokeletesre.Bizalom,szerelem es gyakorlas kerdese az egesz.Ha eleg nyitottak vagytok,akkor akar csinalhatja maganak is,te meg kozben besegitesz,vagy mashol tevekenykedsz...es az o orgazmusa utan egyutt lenni...megjobb lesz neki!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook