Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák -erekció- fórum

Szexuális problémák -erekció- (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 33. - Mr.az)
2007. szept. 6. 22:30
Ugy gondolod nem lehet ilyen problemaja?
33. mr.az (válaszként erre: 30. - Takacsbarna)
2007. szept. 6. 22:27

Csatlakozhatok én is a fan club-hoz?

Ha lenne egy fényképed az sokat segítene,mégis látnánk mi a helyzet.


Egyébként vald be őszintén,ennél nagyobb érdeklődésre számítottál,vagy azért így is jól kiröhögted magad?

32. mr.az (válaszként erre: 1. - Farmer)
2007. szept. 6. 22:17

Az ecetes ollót,szinte mindenre jó.


Azért hamarmegtaláltad a megoldást hogy 5 hónapja be se néztél,mesélj mi az?

31. bosika (válaszként erre: 17. - Martion1227)
2007. szept. 5. 23:30

Szia!

Ne aggódj, az öcsémnek is ferde, sőt a fiamnak is. Eddig még egyik sem panaszkodott, hogy problémája lett volna emiatt.

2007. aug. 21. 00:30
Sziasztok! Nagyon kedves töletek, hogy szurkoltok nekem, ezáltal egy kis bátorságot is adtok. De nagyon csapongóak az érzéseim. Tudom, hogy megkéne oldani ezt a problémát, de félek a következményeitől. Nem tudom, hogy hogy fog zajlani az "operáció", és nem tudom milyen lesz a "végtermék". Nagyon nem szeretnék körülmetélt lenni, vagy hasonló. Más megoldás viszont nincs. Igérem, hogy majd irok ha lesz uj fejlemény ebben az ügyben. Köszönök mindent :)
29. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 26. - Takacsbarna)
2007. aug. 20. 19:39

Mit teszel, ha jon egy lany az eletedbe, es ez az utatokba all? Jobb inkabb minnel hamarabb atesni ezen, nem? Tudom, hogy kellemetlen, de nap mint nap setalnak ilyen problemakkal az emberek az orvosokhoz.

Majd ird meg, hogy hogyan dontottel, mikor szanod el magad ra, latod mar tobben is szurkolni fogunk!

28. tengericsillag (válaszként erre: 26. - Takacsbarna)
2007. aug. 20. 14:18
CSak bátorság! mi szorittunk Neked!
27. rosewood (válaszként erre: 26. - Takacsbarna)
2007. aug. 19. 20:28
Van egy ismerősöm, akinek ambulánsan megcsinálták, neki akkor derült rá fény, amikor az első szexuáls kapcsolata volt, szerintem ne várj vele addig, nem lehet olyan vészes dolog. Ne félj:)Ez nem csonkítás :)
26. takacsbarna (válaszként erre: 24. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 19. 18:45
De műtéti beavatkozás nélkül nem lehet megoldani valahogy? Őszintén szólva egyáltalán nincs kedvem ráfeküdni egy asztalra, hogy meg csonkítsanak, mégha nemes céllal teszik, akkor sem.
25. takacsbarna (válaszként erre: 24. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 19. 14:10
Köszönöm a válaszodat
24. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 23. - Takacsbarna)
2007. aug. 19. 03:06

Se nem betegseg, se nem a korodbol adodoan elofordulo zavar. Valoszinuleg az, amit Te Magad is sejtesz, egy enyhe szukulet. Sok fiu szuletik vele.

Aprocska beavatkozassal meg tudjak oldani ezt a problemat, arrol nem is beszelve, hogy nem te vagy az egyetlen, akinel ez elofordul, igy akarmennyire is erint kellemetlenul, vannak sorstarsaid, nem Teged fognak latni eloszor ezzel a panasszal.

Ha ez picit vigasztal, a lanyoknak sem egyszerubb odafekudni arra a bizonyos vizsgaloszekre 1-1 nogyogyaszati vizsgalat alkalmaval.

Gondolom a nemi elet ilyen formaban nem lenne tul kellemes, igy jobban jarsz, ha minnel hamarabb atesel ezen, hiszen ennek is van gyogyulasi ideje. Kesobb nyilvan tisztalkodnod is konnyebb lesz, kisebb esellyel fog begyulladni is.

Minnel hamarabb szedd ossze a batorsagodat es fordulj dokihoz, annal hamarabb megnyugszol! Sok sikert!

2007. aug. 19. 01:46

Kedves fórumozók!

Takács Barna vagyok, 16 éves. Nagyon sok helyen kerestem eddig választ a kérdésemre, mindenhol csak részleges leirásokat kaptam. Azt hiszem fitymaszűkületem van. Amikor a himvesszőm nyugalmi állapotban van, gond nélkül hátra tudom húzni, erekció után viszont már egy kicsit nehézkes. Nem tudom, hogy ez valóban fitymaszűkület-e, és ebben fordulok az Ön(ök) segitségéhez. Ez betegség, vagy a koromból adódóan előforduló zavar? Gondolok itt arra, hogy még nem fejlődött ki teljesen a nemi szervem, stb... Biztonság kedvéért leírom a méreteimet, nehogy ezen adatok nem ismerése miatt bukjon el az egész esetleges válaszuk. Nyugalmi állapotban: 4-5 cm, erekció közben 15-16 cm. Átmérő erekció közben kb.: 3,5-4 cm. Kérem segítsenek nekem, nagyon kétségbe vagyok esve. Előre is köszönök mindent: Takács Barna

22. Attila46 (válaszként erre: 7. - Egy lány)
2007. aug. 18. 18:34
Szia ! Nem tudom . Velem még nem fordult elő .
21. rosewood (válaszként erre: 15. - Mikey19)
2007. aug. 18. 07:57
Ne tegyél ellne semmit, de vannak technikák. Hú, egy nő szájából (billentyűzetéből)ez elég furcsa lesz, de mégis van egy praktika...szorosabb alsó, amiben elve úgy pakolod a szerszámot, hogy akkor is elég helye legyen, ha merevedik, vagyis eleve ne lefelé lógasd..zt láttam vkinél, és nem rossz ötlet. Rákérdeztem, azt mondta azért így csinálja, mert annyiszor van tőlem erekciója, hogy muszáj volt kitalálnia vmit. :)És bevált, nem olyan feltűnő :)
20. rosewood (válaszként erre: 7. - Egy lány)
2007. aug. 18. 07:53

Szerintem meg lehet...illetve van, de menet közben elmúlik. Például azért, mert valami kiábrándítót tapasztal, vagy valamiért megijed, vagy olyan megfelelési kényszere van, hogy azért nem megy, vagy azért, mertaz őt letámadó nő annyira határozott, hogy ez az ő fériúi énjének nem esik jól, ennélfogva nem úgy megy a dolog, ahogy kéne.

Végülis, saját magamt korrigálom: olyan, hogy icipicit is ne lenne merevedése, ha tetszik a nő..hát, olyan azért szerintem sincs. :)

19. Krisztinke (válaszként erre: 17. - Martion1227)
2007. aug. 18. 07:40
Ezen sose emészd magad, nem von le semmit az élvezeti értékből ;)
18. unikornis (válaszként erre: 17. - Martion1227)
2007. aug. 3. 23:43
Vagy rendbe jön vagy mi!!!!
2007. aug. 3. 00:45
hello mindenkinek! van egy gondom! 14 éves vok, és ha errekcióm van a péniszem nem egyenes, hanem egy kicsit görbe. ez ellen lehet valamit tenni, vagy majd rendbe jön, vagy mi? előre is köszi!
16. 4916977221 (válaszként erre: 15. - Mikey19)
2007. jún. 5. 21:19
Szia! Szerintem, ha a csókolódzáskor erekciód van, az teljesen normális, örülj neki! Ha a szerelmes vagy a lányba, akkor az is teljesen normális, ha csak rá, vagy vele kapcsolatos izgalmas helyzetre gondolsz, és akkor is merevedik.
2007. jún. 5. 20:15
Hali! tom hogy most lesnek akik rossz szemmel néznek rám... nah de mind1... :)összejöttem egy lánnyal.. rettenetesen beleszeretttem. meg minden. az a gondom hogy amikor szorosan átölel vagy csókolózunk összebujva.. akkor nekem rögtön erekcióm lesz :P én 19 vok a csaj meg 18. ÉS normális ez? mert sztem nem.. és ha ez a jelenet az utcán történik meg akkor elég kellemetlen :S mit tudok ellene tenni?
14. Doricica (válaszként erre: 13. - Sbrn)
2007. máj. 17. 01:59
gyenge a partnered...:DD
13. sbrn (válaszként erre: 10. - Cinka)
2007. máj. 16. 19:21
Mesélnék, de ilyen még nem volt velem... a partner sosem bírta még addig...:)
12. Egy lány (válaszként erre: 11. - 984ff08d0b)
2007. máj. 16. 15:52

Óó, köszi, hogy ezt elmondtad!!

Egy kicsit megnyugodtam, azt hittem, hogy velem van a baj, hogy nem vagyok elég jó stb., és ez csak kifogás volt a részéről, de ha már mással is előfordult , akkor vele éppen miért ne...?!

11. 984ff08d0b (válaszként erre: 7. - Egy lány)
2007. máj. 16. 14:55
Bár nem vagyok férfi, de egyik ismerősöm mesélte, hogy neki bizony az első alkalom az új barátnőjével mindig csőd, mert annyira szeretné már, hogy leblokkol...és totál félhat! Semmi nem válik be neki ilyenkor...de a második alkalommal már minden rendben van, ha a csaj felfogta elsőre, hogy ő ilyen...mert volt olyan, hogy e miatt otthagyta a nő...azt mondta, nem is bánja más így, ha ennyit nem képes vele kapcsolatban megérteni, mi lett volna a későbbiekben?
10. Cinka (válaszként erre: 8. - Sbrn)
2007. máj. 16. 11:46
ohohohóóóóó ;) a második pontról mesélnél pár sztorit? ;))))))))
9. sbrn (válaszként erre: 6. - Virkina)
2007. máj. 16. 09:17
Tény, hogy az "életbenmaradás" alapvetőbb ösztön a "fajfentartásnál"... Márpedig a mai világban az életszinvonal fenntartásához pénz kell, így akinek ilyen gondjai vannak az könnyebben elfeledkezik a szexről... (Bár én nem tudnám megállni, ha "próbálkoznak"...:))
8. sbrn (válaszként erre: 7. - Egy lány)
2007. máj. 16. 09:15

Csak abban az esetben, ha:

- prosztatagyulladása van

- aznap már annyiszor elment, hogy már nem bírja

- szervi baja van

(Szerencsére velem még egyik sem történt soha.)

2007. máj. 16. 08:55

Férfiak!!!


Lehet az, hogyha egy férfi rettentő módon kíván egy nőt, nincs erekciója??

2007. ápr. 12. 23:06

a férjem mióta anyagi és munkahelyi problémákkal küzzd, hozzám nem nyúl. Nagyon találékony vagyok sok mindennel próbálkoztam hiába. A stessz az stressz. Csak nekem hiányzik a közelsége és ami vele jár. Ha meg is jön a kedve szinte semeddig nem tart.

Őt is zavarja ezért inkább hárít ha próbálkozom.

5. dc233342e1 (válaszként erre: 1. - Farmer)
2007. ápr. 1. 19:46
Ehhez tudnunk kellene hogy milyen munkat vegzel hany orat dolgozol es mennyire vagy stressznek kiteve ,mi a munkakorod?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook