Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális élet fórum

Szexuális élet (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 20. 11:29
ja,már látom nem aktuális:(
2010. dec. 20. 11:29
most nem értem,ha heti 2 alkalom megvan,akkor mi a baj??még sokat is dolgoztok ez mellett,akkor ez normális!szerintem!
2010. jan. 16. 07:47
tovább bonyolódik... naplómba elolvashatjátok. Segítene valaki, hogy akkor "hogy is van ez"???????????????? :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
39. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 38. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 12. 12:16
Mondtam en, hogy sok a kozos):
38. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 36. - 8fe4afaa5f)
2010. jan. 11. 19:43
Lehet te is csak attól félsz, hogy elveszíted.
37. Annaaa
2010. jan. 11. 19:37
Én is örülök, hogy sikerült megoldani! Csak így tovább! :)
36. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 35. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 11. 08:10
Olvastam, orulok, hogy rendezodott....nagyon sok kozos vonas van bennunk:))) En igy ugyanigy kepzelodok:)))
2010. jan. 10. 20:32
Jelentem, hogy sikerült megbezsélnünk. A naplómba leírtam a problémákat, amiket igazából csak beképzeltem(már ha érdekel valakit :D ) köszönöm a tanácsokat nektek!!!!
34. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 32. - Annaaa)
2010. jan. 8. 13:33

már próbáltam... a "postaládája" tele van a leveleimmel :) Az jó hog ynem látja, hog yolyankor potyognak a könnyeim, de azt talán nem érzi, hogy akkor az a probléma nekem fontos. hiszen ott meg az érzelmek nem jönnek át.

kkét évlet:D:D:D

nehéz velem :S

33. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 32. - Annaaa)
2010. jan. 8. 12:31
Jo otlet:)
32. Annaaa
2010. jan. 8. 12:18

Ha másképp ne megy írjatok neki egy levelet...

Levélben könnyebb megfogalmazni, összeszedni a dolgokat és ha nem is szóban, de a tudomására adod az érzéseidet!

Akár a párnájára is tehetitek, ott tuti megtalálja és még romantikus is! :)

31. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 29. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 8. 12:13

En is ilyen vagyok, el is sirtam magam legutobb, tegnapelott. A parom csak kacagott, hogy miert sirok, hisz normalis dolog, hogy megbeszeljuk...

Nekem nagyon nehezen jon ki hang a torkomon is:)) minden mondandom megakad ott:)))))))

30. Annaaa
2010. jan. 8. 12:09

Szerintem (bocsi, ha ezzel megbántalak), ha azért mert beszéltek és elmondod, hogy mi bánt, mit szeretnél meginogna a kapcsolatotok, akkor ott más gond is van, ami miatt egyébként se működne!

Nemhiszem, hogy nálatok ilyen gond lenne!

Egy kapcsolatban szerintem a legfontosabb dolog, hogy mindent megbeszéljetek... Nem szabad a másik előtt semmit elhallgatni, mert később lehet, hogy rosszabbul fog elsülni, ha kiderül!

Vegyél erőt magadon és szerintem beszéljétek meg a pároddal, őszíntén és semmit ne hagyj ki, mindent mondj el neki, amire úgyérzed, hogy fontos lehet!


Neked is jobb érzés lesz, hogy túlvagy rajta és sikerült elmondanod neki, és neki is jobb lesz, mert tudni fogja, hogy hogyan tegyen téged boldoggá!

Hidd el, megéri! Ezen túl kell esni, utána később könnyebb lesz beszélni vele, ha újabb problémák lépnek fel...

Szorosabbá fűzi a kapcsolatokat, ha őszíntén, bizalmasan megtudtok beszélni mindent!

Jah, és nem baj, ha elsírod magad, csak juss a mondandód végére! Legalább érzi, hogy tényleg bánt téged ez a téma és fontos neked!


Én drukkolok nektek!

2010. jan. 7. 18:27

A megbeszéléssel egy gond van. Tipukusan az a lány vagyk, aki midnig mindenről ebszéni akar, aki mindig kimutatja az érzéseit. elég érzékeny vagyok, mindenen elsirom magamat ezért már gondoltam hogy pszichológushoz kellene mennem. mármint ugy alapból normális vagyok, csak félek, hogy el veszitem akit szeretek. és most is ezt érzem, pedig hát ő is szeret, és minden rendben van. lehet, hogy csak ki kellene beszélnem magamból. ő tudja, hogy ez engem bánt, de mondta, hogy nincs gond, fáradt. ennyit beszéltünk rola, mert nem akartam sirni, úgyhogy inkább abbahagytam.

csak arra godnoltam, hog yitt most talán tudtok segiteni abban, hogy mivel is lehet fellendíteni egy kapcsolatot. mert valami újnak talán ő se tudna "ellenállni".

28. Annaaa
2010. jan. 7. 17:41

Szia!


Mi is 2 éve vagyunk együtt...Nálunk is ált. heti 2-re csökkent az együttlétek száma (ritkán 3)...

Kezdetben én is féltem attól, hogy már nem kíván, vettem pár új szexi fehérneműt...stb.. Volt, hogy azok se használtak, ami mégjobban elkeserített...

Aztán megbeszéltük..és őszíntén megmondta, hogy nagyon kívánt, és szexi voltam, de annyira fáradt volt, hogy meg se bírt moccanni... Sokat dolgozik, sokat utazik, nagyon elfárad délutánra, amit meg is értek!

De amikor együttvagyunk kárpótol mindenért!

Tipp:

1.) Mindenképpen beszéljétek meg! Ez nagyon fontos! Mond el neki, hogy neked ennél többre van szükséged! (Ennek tuti örülni fog!)

2.) Jelöljetek ki minden héten legalább 1 napot a naptárban, akár időponttal együtt, amikor csak egymással foglalkoztok! Nem kell ennek feltétlenül szexnek lennie (de az is követheti), lehet akár egy közös főzöcskézés, masszázs, közös zuhanyzás..stb...

Bárhogy alakul a hét ettől a naptól(programtól) ne térjetek el!

A kényeztetést nemszabad megvonni egymástól....

27. winny
2010. jan. 7. 14:06

Kimondta,hogy nem kíván?Biztos,hogy nem!Felesleges ezen filóznod.A férfiaknak is vannak lelki válságai.

Engedd,hogy túl legyen rajta!

Ne erőltesd szexi cucokkal mert akkor valóban összeomlik az amúgy jól működő kapcsolat.Lazíts:)

26. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 23. - 816fca07b8)
2010. jan. 7. 13:21

Természetesen nem ebbenmérem a kapcsolatunk mienségét.

Tökéletes kapcsolatnak mondható (néhány aprósgot leszámítva), de mivel sajnos nincs kivel megbeszélnem ezeket a dolgokat, vagy tnácsot kérni, reméltem, hogy ti a segítségemre lesztek.

Volt már "komoly" kapcolatom előtte, ahol a szexuális élet katasztrófális volt(béna is volt, borzalmas volt blablabla, ezért nem is volt, miattam...:) ) de itt másról van szó. Szeretem, ő is enngem, csak nem tudom, hogy ilyenkor mire is gondolhatok, ha egy pasi egyik napról a másikra "nem kíván" . mert így az önérzetem lassan a nullával lesz egyenlő...

25. Ágibaba1982 (válaszként erre: 24. - 816fca07b8)
2010. jan. 7. 12:54
Ezt tanúsíthatom...a saját bőrömön tapasztaltam!:S
24. 816fca07b8 (válaszként erre: 21. - 2a033963fa)
2010. jan. 7. 12:44
igen,a férfiak ha munkahelyi gondjuk van pl. nehezen vonatkoztatnak el,nem tudják úgy kikapcsolni az agyukat mint a nők.
23. 816fca07b8 (válaszként erre: 1. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 7. 12:42

nincs normális mennyiség :) remélem nem ez a mérce a szerelmére :) a heti 1-2 jó,de a lényeg az h annyi amennyi mindkettőtöknek jó. ez lehet h egyszer minden nap,aztán 1 hétig semmi.

ne aggódj sztem! teperd le, ha nem akarja ne erőltesd,ő sem erőlteti ha te nem akarod ugye? ha meg elutasítottad párszor,most valószínű nem akar több visszautasítást.


egyébként ha lesznek gyerekek,ezt a heti 1-2-t is nagyra fogjátok értékelni :)))

2010. jan. 7. 12:14
Novembertől augusztusig tartott a leghosszabb kapcsolatom tavalyelőtt!Márciustól már nem szexeltünk egyáltalán....mindig fáradt volt,meg vállalkozóként av álság miatt stresszelt!Én hiába vetettem be mindent, semmi nem hatott rá....Ehhez képest,bírtam egészen aug-ig!!Azóta nem volt komoly kapcsolatom,nem is hiányzik, most élem az életemet!:-)
21. 2a033963fa (válaszként erre: 20. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 7. 11:08

Azért nálunk is voltak időszakok mikor kevesebb volt,igaz akkor a kapcsolatunk is válságban volt.

Szerintem ha megtehetitek menjetek el valahova,egy pár napra,hidd el az sok mindent megold.Tapasztalat :)

Szerintem csak túl sok a munka meg a stressz.Férfiaknál ez sokkal nagyobb probléma szokott lenni mint nőknél ilyen téren.

20. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 19. - 2a033963fa)
2010. jan. 7. 10:14

Irigyellek:-) gondolom jó sok újítást belevisztek.

Én is csak azért ijedtem meg, mert eddig igényeltük,és tényleg egyik napról a másikra csökkent le.

Ami megnyugtat h 100%ig biztos vagyok benne,hogy nem csal meg. Biztos,hogy nem emiatt változott

2010. jan. 7. 10:10

Lassan 7 éve,és heti 3-4 a minimum.10-12 órákat dolgozunk naponta,heti 1 nap van ami mindkettőnknak szabad.

Inkább nem alszok :) de nekem/nekünk kell.

2010. jan. 7. 09:52

Igazán megnyugtató amit írtatok,és remélem,hogy tényleg nincs semmi gond,csak egy kis 'hullámvölgy'.

Köszi a tanácsokat

17. bared (válaszként erre: 15. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 7. 09:46
akkor utazzatok el 3-4 napra valahova...elég egy faházikó, nem kell, hogy drága legyen... meglátod, minden rendben lesz!
16. szalszil (válaszként erre: 15. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 7. 09:30
Barednek abszolút igaza va, én is úgy látom, hogy a kapcsolat folyamatosan változik. Most ez van. Ha tényleg szereted a párodat és ő tényleg azért lett kevésbé aktív, mert fáradt, akkor elfogadod most így ezt a helyzetet. Szerintem a párkapcsolat nem arról szól, hogy élünk, mint Marci..., ha nem azt is be kell vállalni, ha nem annyira heves. Lecke. lehet, hogy az első, de nem az utolsó.
15. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 13. - Bared)
2010. jan. 7. 09:22

A fősuli vagy idő vagy pénz. A levelező drága hiába dolgozom, a nappalira meg nincs idő.

Szeretnénk összeházasodni, és elkezdeni a közös életet. Tudom h ez csak hullámvölgy, csak iszonyúan elszomorit és bántja az önérzetemet ez a szexes téma:-(

2010. jan. 7. 09:06
Lehet, hogy tényleg tőle kellene inkább megkérdezni, hogy mi a baj, mert itten tippelgethetünk...teremets meghitt hangulatot, és ha ez sem válik be, akkor kérdezz rá az okora.
13. bared (válaszként erre: 11. - 2ef29f8a82)
2010. jan. 7. 09:02

a baj a fejedben van.... és ha így haladsz az önértékeléseddel is lesz((

a kapcsolatok időszakosan változnak...minőségre, mennyiségre...

én is napi 12őt dolgozok, és sokszor nagyon fáradt vagyok...((

örülök ha mellette háztartás, zuhany, alvás..

meg kell értened, hogy semmi nem marad ababn az állapotában, amiben ebben a pillanatban van...


a fősulihoz pedig: soha nem késő tanulni...mi tart vissza?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook