Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexkapcsolatból kapcsolat fórum

Szexkapcsolatból kapcsolat (beszélgetős fórum)

19. 8efdf49744 (válaszként erre: 15. - Zsofi_876)
2020. okt. 14. 20:06
Igen szokott mesélni a családjáról is :) magáról is a terveirol,jövőjéről sok mindenről.
18. 8efdf49744 (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. okt. 14. 20:04

Igen,azt hiszem igazad van :)

Köszönöm a valaszaitokat :)

17. michelle.r (válaszként erre: 11. - 8efdf49744)
2020. okt. 14. 17:54

Két hónapja találkoztál vele? Mit akarsz komolyra fordítani?

Ne kongasd az esküvői harangokat, mert elrontod. Jó ami van? Igen. Akkor élvezd, és hagyd, hogy kibontakozzon.


Látod, hogy eddig is minden a komolyság felé mutat. A heti egy összefutás helyett már ott alvás van. Nem kell a dolgoknak feltétlenül nevet adni. Tök mindegy, mi ez, ha jó.

16. Dorina2 (válaszként erre: 15. - Zsofi_876)
2020. okt. 14. 15:48

Sziasztok

Nekem ugyanez van màr 10 honapja.. külön èl a felesègètöl egy ève( tehàt màr elöttem is 2 honapja)

Komolyabbra nem fordult eddig.. hol nàla vagyunk hètvègèn hol nàlam..

De amint mutatok èrzelmet akkor ö visszavesz..

2020. okt. 14. 14:27

Szerintem, mi nők (😊) hajlamosak vagyunk többet belemagyarázni az ilyen "édes éjszakákba".

Az, hogy beszélget is, meg jó vele a szex... Azért fura lenne, ha az aktus után gépiesen húzná a gatyáját azt csók. Bár biztos olyan is van.

De miért ne érezhetné jól magát akkor is, ha csak pásztorórára vettetek jegyet? A szex körüli/közbeni gyengédség valahol ösztönös, abból még nem vennék rá mérget, hogy szerelmes.

Sőt. Szerintem nála annyi van, hogy adsz neki pár órát, ahol önfeledten kiéheti a testi-lelki igényeit, és ez számára pont elég.

Csak eszembe jutott: mesél a családjáról, nem mutatkozik veled nyilvanosan. Biztos vagy benne, hogy egyedülalló?

Persze nem kizárt, hogy aztán szerelmes lesz.

De ha megsejti, hogy te már igen, akkor inkább dobbant majd. És ez még a korrektebb reakció, ha ő nem gondolja komolyan.

14. Guruljka (válaszként erre: 1. - 8efdf49744)
2020. okt. 14. 12:49

A kezdeti alku mi is volt? Laza kapcsolat,semmi érzelem, amikor tudtok, találkoztok.

Tartsd meg a szavad. Akkor még sokáig élvezheted a kapcsolatot így, ahogy van.

2020. okt. 14. 08:56
Ennyi info alapján nekem az a véleményem, hogy tökéletesen mégsem felelsz meg neki, mert mint barátnőt nem vállal fel.
2020. okt. 14. 08:12
A haveri körömben van egy pár, náluk anno szexkapcsolatként indult a dolog, aztán végül összeházasodtak. Szóval van ilyen is, de a gyakoribb az, amikor a srác csak kiélvezi a testi-lelki intimitást, de elköteleződni nem akar. Inkább az utóbbi verzióra készülj.
2020. okt. 14. 07:52

Persze,hogy szeretném komolyabbra fordítani,nem is kimondva de nehéz így,hogy nem tudom mennyire nyilhatok meg vele... jó vele.

De kicsit tartok tőle,hogyha jönnek a szürke hétköznapok akkor megromlik.

Lehet így kéne hagyni.

Így is majdnem mindent megkapok amit szeretnék :) kivéve a randikat.

2020. okt. 13. 23:43
Te mit akarsz tőle? Ez a válasz függvénye.
9. Lávli* (válaszként erre: 8. - 184481d874)
2020. okt. 13. 23:40
Nem tudja, hogy szerelmes-e belé a pasi, vagy nem, és örülne, ha mi írnánk, hogy igen, nagyon.
2020. okt. 13. 23:37
Mi itt a probléma?
7. timycat (válaszként erre: 1. - 8efdf49744)
2020. okt. 13. 23:35
Ne agyalj, csak elrontod. Élvezd, majd alakul.
6. Lávli* (válaszként erre: 5. - Vigyefene)
2020. okt. 13. 22:47
Hát kinek mi 😀
5. vigyefene (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2020. okt. 13. 22:40

Mi van jobb egy szexkapcsi-tól?

Kettő.

4. Lávli* (válaszként erre: 1. - 8efdf49744)
2020. okt. 13. 22:37

Szerintem majd akkor legyél kicsit összezavarodva, ha azt üzeni, hogy szombatra csomagolj szendvicset, mert mentek a Pilisbe, jövő kedden meg a barátaival a kedvenc beülős helyükre.

Addig semmi. Sima szexkapcsi.

3. vigyefene (válaszként erre: 1. - 8efdf49744)
2020. okt. 13. 22:25
Megtaláltátok egymást, és élvezd a helyzetet.
2. katt2 (válaszként erre: 1. - 8efdf49744)
2020. okt. 13. 22:21
Ha nem tudod mit csinálj, akkor ne csinálj semmit... Szerintem, szerencsés vagy. Türelem...
2020. okt. 13. 21:51

Sziasztok! Igazából nem is tudom tanácsot szeretnék e kérni vagy csak kiírni magamból.

Megismerkedtem valakivel két hónapja,laza kapcsolatnak indult volt egy két kikötésünk,semmi érzelem amikor tudunk találkozunk.

Ez így is volt.

Aztán a heti egy hétvégi talalkabol lett kettő-három..a nem együttalvásból már csak együttalvás van..

Őszintén szólva kicsit össze vagyok zavarodva..Próbáltam beszélni vele,de teljesen mást mond mint amit éreztet velem,ha vele vagyok.Még nem randiztunk sehol mindig nála vagyunk.

Próbáltam már elhivni magammal ide-oda de jött a nekem ez most nem menne válasz.

Ha vele vagyok nincs fal megnyílik nekem sokat mesél a terveiről,családjáról,munkájáról,ha külön vagyunk egyből falat rak(gondolom akkor erősebb).Teljesen elengedi velem magát...A szex is észveszejtő...Végig engem néz,a szemembe ha nem akkor úgy szorít alig kapok levegőt..sosem siet,kedvemben jár,mindent úgy csinál,hogy nekem jó legyen...szex után bújik,simogat szinte egész este...Éjszaka keresi a testem összes részét...Sokszor keres telefonon,hiányzom neki...Ha eljövök el sem akar engedni.

Örülnék ha leirnatok a véleményetek...Igazából nem zavarna ha nem mondanánk ki most egy ideig,hogy vannak egymás iránt érzelmeink de jó lenne ha tudnám hogyan kezeljem ezt a szituációt mert neki jó velem nekem is jó vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook