Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
8110. töprengő (válaszként erre: 8105. - Veronka30)
2018. ápr. 23. 20:54

1 hónapos nem volt a lány, védőnő almát ajánlott.

Reszelve, és átnyomva szűrőn. Pár kiskanálnyit. anatej, hozzátáplálás után. Egyből tele lett a gumibugyi. ;)

8109. töprengő (válaszként erre: 8101. - Szabot.88)
2018. ápr. 23. 20:49
;)
8108. f.frezia (válaszként erre: 8105. - Veronka30)
2018. ápr. 23. 19:43

Én is 4 hósan kezdtem a hozzátáplálást. Csak anyatejes volt, de szorulásos.. őszibarackpürével kezdtem a bevezetést..

Mikor elkezdtük a hozzátáplálást, már nem volt kakigond.


Sztem lassan elkezdheted adni neki a tejpépet esetleg a nestlé sinlac-ot.. hátha jobban megeszi majd ezeket pépesen, kanállal.

8107. f.frezia (válaszként erre: 8102. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 23. 19:39
:(((((
8106. Veronka30 (válaszként erre: 8102. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 23. 16:09
Nagyon sajnálom :(
8105. Veronka30 (válaszként erre: 8097. - F.frezia)
2018. ápr. 23. 15:41

Holnap lesz 4hós.

Anyatej es tápi is megy de 90%tej.

Vizzel kínálom,de még nem kért 😅

8104. Andi.Bobi
2018. ápr. 23. 11:24
Mindent eszik most már. Ugye két éves lesz. Tejtermékeket is,de inni tejet nem adok neki.
8103. Andi.Bobi (válaszként erre: 8095. - Veronka30)
2018. ápr. 23. 11:23

Jön a foga...


Nikolast négy hónapos korában már hozzá tápláltam. Vagyis kezdtem,kóstoltatni. Először almapürét. Hát az egészet bevágta. Később délelőtt tejpépet kapott...

Nálunk kezdetektől tejcsi plusz tápszer volt. Én császárral szültem,később indult be a tejem....kb öt hónapos koráig fogadta el a tejcsit aztán ellökte,meg harapott:)).

Utánna üvegből adtam neki..szép lassan elapadt...

Tápszert azóta is adók neki reggel és este. 1 est. A doktornő is ezt javasolta. Nem kell váltani 2,3 rá utánna meg gyerek tej. Vagy tehéntejre. Én nem akarom neki adni csak úgy inni a tejet kb három éves koráig.

8102. Andi.Bobi
2018. ápr. 23. 11:12

Sziasztok!

Kicsit szomorú vagyok:( most. Anyukám kutyusa tegnap meghalt. 14 évig volt vele. A kezében volt,rosszul volt szegény. Ez az élet rendje tudom,de rossz nagyon...sajnálom nagyon anyukámat,76 éves,a kiskutyája volt a társa:(

8101. szabot.88
2018. ápr. 21. 20:19
Én még addig se szoptattam őket, tehén tejet adtam nekik meg sokat turmixoltam a bébi pempőt. Nincs semmiféle allergiájuk, persze ez lehet a szerencse dolga. Másnak nem ajánlanám, de akkor még csak a gyógyszertári tápszer volt, attól engem rázott a hideg, viszont a kutya szépen hízott tőle, mert muszáj volt kiváltani, a védőnő nyomonkövette :)) A milupa akkor kezdett megjelenni, és marha drága volt...időnként nasinak kapták.
8100. szabot.88 (válaszként erre: 8099. - F.frezia)
2018. ápr. 21. 20:14
😂😂
8099. f.frezia (válaszként erre: 8098. - Szabot.88)
2018. ápr. 21. 19:43

Na igen, ez jutott az eszembe nekem is.

Nem volt se gyerekülés, se biztonsági öv hátul se a trabantban, se a ladában. A dáchiában már talán.. 😁 mikor gyerek voltam.

Nekem 7 hósak voltak a lányaim, mikor egyik napról a másikra leszoktak az anyatejről, a tápszert se itták meg, a tejpépet se.

Nem véletlen: tejfehérje allergiás mindkettő, már biztos fájt a hasuk tőle, tudták mi a jó: húsleves zöldségekkel, paprikáskrumpli.. 😃😃😃

8098. szabot.88
2018. ápr. 21. 17:24

No hát erről csak annyit, h az én gyerekeim is felnőttek biztonsági ülés nélkül, pedig mindig volt autónk. Akkor még talán hátsó öv se volt....

Csináljatok mindent a saját ösztönötök és a baba igénye szerint! :)

Szép napot!

Ui. Szoptatni szerintem azért is jó, mert a legegyszerűbb, nem kell cumisüveget főzögetni, mindig kéznél van 😂 stb..

8097. f.frezia (válaszként erre: 8095. - Veronka30)
2018. ápr. 21. 17:18

Hány hónapos?

Csak anyatejet kap?

Vannak ilyen időszakok, ha csak pár napig tart, sztem ne foglalkozz vele.

Vizet szokott inni?

Cumija van?

:)

8096. f.frezia
2018. ápr. 21. 17:17

Sziasztok!

Nálunk minden ok. Munka/ovi, délutánonként az udvaron vagyok a csajokkal vagy biciklizünk. Na meg fűnyírás, virágoskertet kapáltam, málnát ültettünk.. holnapra maradt az eper rendbetétele.

Ja, és mosás, mosás, mosás.. 😁


Hú, lányok.. igaza van Dolcsinak, túl sok az információ, de a legrosszabb, hogy túl sok a tökéletes anyuka (aki folyton neten van és osztja az észt.. mert arra is van idő???) és az emberek manapság már semmiképp se toleránsak.

Benne voltam annó vmi szoptatás segítő csoportban.. na kb.2 hetet bírtam, mert mki hülye volt, aki nem szoptatott 2 éves korig.. és ha van kistesó, sebaj.. ott a tandemszoptatás.. 😁😁😁

Egy másik csoportban meg az tette be a kaput, hogy le mertem írni, hogy igen, a nagyobbik lányomnál volt légzésfigyelőnk, kb.2 hétig, mert utáltam, kiszereltük az ágyból, engem pont az stresstelt.(tudom, fordítva vagyok bekötve). Na, kaptam hideget-meleget, a végén felelőtlen barom voltam, aki simán berakja a gyerekeket is a kocsiba gyerekülés és biztonsági öv nélkül.. mert nekem nem fontosak a gyerekeim.

Hozzáteszem, a 300 méterre lévő boltba is biztonsági övvel megyek.

Jól felhúztam magam, majd kiléptem az összes csoportból..

8095. Veronka30
2018. ápr. 21. 12:41
Felénk minden ok. Kicsit kezdek belefasulni a delelottokbe. Klau egyre nehezebben akar enni..nem értem miért. Ugye cumisüvegből tejcsis. Kiloki s sir h ehes. Eszik még egy kicsit s bealszik mint épp most is. Ebédkor 110-150 ml kozott szokott enni. Most meg 30ml..Szegénykém..zavarja a fogképződés. Pofija is kipattogzott kicsit mert folyton nyálas.
8094. Andi.Bobi (válaszként erre: 8093. - Dolcsy1989)
2018. ápr. 19. 15:08

Tavaszi fáradtság meg későn fekszek korán kelek..5.40 kor.

Tegnap előtt hosszú napom volt:iskola reggel,aztán ahogy haza jöttem a kutyát lenyirtam géppel,fürdettem,szárítottam,aztán takarítás:( 3 óra alatt lettem készen. De örülök,hogy megcsináltam:) Aztán én fürödtem. Utánna gyors főzés. Aztán vittük le a kicsit a jatszótérre,meg villamosozni. Közértbe is mentünk....itthon vacsora,fürdés,altatás,mosogatás. Éjfélkor kerültem ágyba. Sok ez...


A lábam még nem jó. Most gyógyszert szedek rá. Diclofenacot. Így nem fáj. De mikor már kimegy a hatása:( fáj. Június 7. Én megyek megint kórházba. Újra lökéshullám terápia lesz..

Addig meg suli. Talán hát hét van hátra. Egyre nehezebb. Itthon meg alig van időm tanulni. Lesz ahogy lesz nem?:))

8093. dolcsy1989 (válaszként erre: 8092. - Andi.Bobi)
2018. ápr. 19. 14:11

Igen itt is eleg valtozatos volt az ido mostanaban. Hol esik hol sut. De a homerseklet legalabb nem ugrandozik most mar.

Tavaszifaradtsag is lehet ami nalad van...meg amugy is elofordul hogy az ember par napig kedvetlen es kevesebb az energiaja ezektol fuggetlenul. ;)

Pihenj is ha tudsz. Labaddal miujsag?

8092. Andi.Bobi (válaszként erre: 8086. - Dolcsy1989)
2018. ápr. 19. 12:06

Sziasztok! Én szoktam írni ...Aztán néha jön valaki..most csak olvasgatok:)


Fáradt vagyok mostanában,ez az idő,vagy nem tudom. Tegnap is le kellett feküdnöm egy órát pihenni ahogy haza értem a sulibol. Máskor állok neki mosogatni,pakolni,mosni vagy főzni. Ma kicsit jobban vagyok.

Nem normális ez az idő! Szombaton 28 fok lesz ha jól láttam..Aztán pár nak múlva 17. Wanzi ahogy itt mondanák:)😂😂😂

8091. szabot.88
2018. ápr. 19. 11:16
😀
8090. szabot.88
2018. ápr. 19. 11:15
A fiam 28. A lányom 25.
8089. dolcsy1989 (válaszként erre: 8087. - Szabot.88)
2018. ápr. 19. 10:55
Ill nem tudom h lanyod vagy fiad. Nem tudom miert de ez jott iras kozben szival ha fiad akkor elnezest! XD
8088. dolcsy1989 (válaszként erre: 8087. - Szabot.88)
2018. ápr. 19. 10:54

Akkor majdnem egyidosek vagyunk a lanyoddal. En most voltam 5.-en 29.

Hat igen...az en gyerekkori emlekeim szerint sem volt nagy felelem a szuleimben. Koszonhetoen a kevesebb informacioaradatnak ami ha kell ha nem ma mar mindenhonnan folyik...de legalabb most latom h nem csak en vagyok hasonlo velemenyen.

Pedig mar gondolkodtam h "mindenki hulye? Csak en vagyok helikopter?" XDXD

(vicces ertelemben persze)

8087. szabot.88 (válaszként erre: 8084. - Dolcsy1989)
2018. ápr. 19. 10:01

Én hálát adok a sorsnak, h amikor az enyémek voltak kicsik 90’ évek eleje, nekünk nem volt net. A bölcsőhalálról is csak később hallottam, mert talán nem aludtam volna, míg ki nem növik azt a kort. Teljesen igazad van .

Szép napot! :) jó készülődést! Az enyém másodikán lesz 28. :)

8086. dolcsy1989 (válaszként erre: 8085. - Veronka30)
2018. ápr. 19. 08:49

Szijjjja! Vegre valaki! Mizujs? :)

Hogy vagytok?

8085. Veronka30
2018. ápr. 19. 08:32
Haligali 😎😁
2018. ápr. 16. 10:43

En is itt vagyok! Megint betegen...hurutos kohoges es natha. Mar kivagyok :S


De az ido nagyon jo volt hetvegen. Elkezdtuk tervezni a fiam szulinapi bulijat. Majus 10 en lesz 4 eves...beszaras h megy az ido.


Hozzaszolva ehhez a ki hogy fejlodik temahoz: olyan gaz a hasonlitgatas masok reszerol...de betudhato h sok kismamanak ezek szerint tul sok ideje van. XD


Egy csaladon belul ket gyereknek is mas az uteme. A nagyobbik fel evesen kezdett forgolodni ami a kicsinel 3-4 honaposan ment. Egy percig nem aggodtam rajta mert lathatoan minden rendben volt. Aztan mindketto 7 honaposan kapaszkodva felallt megis 13 honaposan kezdtek setalni. A nagy ketevesen ejelnappalra szobatiszta lett a kicsivel meg csak most sikerul reggel a pisit elkapni h a bilibe pisiljen. Beszedrol nem is beszelve. Oke h ketnyelvuek ok is de a nagyobbik sokkal kesobb kezdett beszelni. Hugit meg nem lehet leloni...XD

Annyira nehezito korulmeny mostanaban h minden kismama mindennek utannanez a neten es azonnal aggodni kezd mindenen....mig regen csupan osztonbol ereztek az anyukak h minden rendben van e vagy utanna kell jarni valminek mert nem okes. Nem torvenyszeru amit most mondok de szerintem sokban elnyomja az anyukak osztoneit a XXI. Szazadi informacioaradat amihez pillanatok alatt hozzajutnak.

Nem mondom h csak osztonbol kell csinalni mindent de nem art hallgatni ra, nem veletlen jonnek bizonyos megerzesek. Csak sokszor nem is lehet mar kulonbseget tenni fejben h ez a sajat oszton"gondolatom" vagy amit mashonnan tapasztalok hallok latok....stb.

Bocsi ha zavaros lett de a Hugi rajtam gyakorlatozik XD

2018. ápr. 15. 22:36

Döbbenet, hogy nem jár a védőnő. Nekem anno jött ha kellet ha nem... Rossz pillanatba, váratlanul.

Később csipáztam ha azt mondták : Ingerszegény környezet.

Hát igen, ilyen téren elmaradtam, mert már igencsak megnőtt a drágám. :)

Unokám kéne hogy legyen.

8082. Andi.Bobi
2018. ápr. 15. 22:19

Itt nálunk nincs védő nő. A gyerekorvoshoz kell vinni mindig. Most voltunk nála. 22-26 hónapos vizsgálaton. Minden rendben:)

Napról napra változik,fejlődik,okosodik:) nagyon aranyos..olyan jókat tudunk már vele játszani. Imádom ahogy kacag!

8081. Veronka30 (válaszként erre: 8080. - Töprengő)
2018. ápr. 15. 09:34

Engem nem zavar hogy épp milyen ütembem fejlődik. Sőt..szeretem kiélvezni azt ami van,ahol tart. Fordulni nem nagyon akar át,viszont már kúszik...vagy még csak afféle,majd jön a forgolódás is. Látom h figyelmes,eszik-alszik,rágcsálja a kezét ezerrel és hangosan sikongat :-D

Pitinek találom és szomorúnak h ekkora elvárások vannak már most.

A védőnő hozzánk nem jár ki,pedig kéne neki :/

Most mar lesz hozza par kerdesem.

Mi a jó idő miatt tűntünk el ennyire.

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook