Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szex & Psziché fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
8078. Andi.Bobi
ápr. 14. 22:26

Jó lett a tesztem,amit írtunk az elmúlt 4 leckéből. 35 ponton lett a 40 ből:) nekem lett a legtöbb az csoportból.:))

/3 hiba/ örültem.

8077. Andi.Bobi (válaszként erre: 8075. - F.frezia)
ápr. 14. 22:23

Már mondja bitte,danke,ich gehe,komme:) gib mich...

apa,aja,menj ki,pipi a galamb, Bobi a bibi, kell baba, pá pá..nagyon aranyos:) van,hogy úgy magyaráz baba nyelven:)

Ma volt 23 hónapos..Megy az idő:(

Most már nagyon ügyes! Úgy tud motorozni szaladhatunk utánna apával. Kicsit én is futottam,hát úgy fáj most a lábam:(

Június 7. én kell majd megint kórházba mennem,lökéshullám terápiára...

8076. f.frezia (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
ápr. 11. 20:45

És még mennyi ilyen lesz!

Tudom nehéz nem foglalkozni vele, de majd megedződsz! Mindig lesz vmi, ami miatt beszólnak, kritizálnak..

8075. f.frezia (válaszként erre: 8071. - Andi.Bobi)
ápr. 11. 20:43
A kétnyelvű közegben lévő gyerekek sokkal később tanulnak meg beszélni, uh.ez normális.. :)
8074. szabot.88
ápr. 10. 20:03
A fiúk általában lustábbak, beszédben is!
8073. Andi.Bobi (válaszként erre: 8072. - Plo Koon)
ápr. 10. 15:58

Ez jó😂😂😂

Három hónaposan:)

8072. Plo Koon
ápr. 10. 15:51

Előkerestem egy cetlit, amire 3 hónapos koromban a gyermekorvos ezt a jellemzést írta rólam:

,, Távol egy csillagon született, csodalény, ki bármibe belekezd, neki egyedül minden sikerül, sose veszt.

Lángész, ki versben ír fizikát, az agya gép, mit önmaga kitalált, és most nekivág, neki a világ kicsi lett."

Nem dicsekvésképpen írtam ezt, csak hogy tudjátok ki jött el közétek beszélgetni. :))

8071. Andi.Bobi (válaszként erre: 8068. - Dolcsy1989)
ápr. 10. 10:11

Én is megkaptam pár hónappal ezelőtt,amikor a bölcsődében a karácsonyi műsort adták elő,hogy a kicsim nem tud megülni egy helyben. Felvettem videóra és anyukámnak elküldtem. A sogornőm látott a videoból egy kis részletet,mert csak annyit tudtam átküldeni. Erre azt mondta ,anyunak,nem jut eszembe a szó,hogy beteg nem tud megmaradni...,mindig mozogni akar..

először ül kis széken,nem az etető székben. Körbe ültek és adták elő a műsort.17 hónapos volt. Aztán ahogy a kicsim is szerepelt,utánna nyugodtan ül a kis széken.Amit persze a kedves rokon nem látott...

Nem vettem fel amit mondott,mert azt néztem ki mondta:(

Én tudom mit tud a kisfiam!

Most 23 hónapos lesz.Tegnap az óvónő hívta őt odaadta a cumiját neki. A kicsim meg azt mondta neki:danke. Meg mondja már bitte:)

Duplán kell tanulnia magyarul és németül.

úgyhogy nem foglalkozók avval,hogy esetleg már beszélnie kellene,mert az az elvárás. Telefont tud használni,motorozni,szaladni,labdát dobni..sok sok mindent. Minden gyerek más...

8070. Veronka30 (válaszként erre: 8069. - Dolcsy1989)
ápr. 10. 09:39
Amúgy igen 😀 főleg h amikor köszönt a kiscsajszimnak akkor úgy mozdította a kezét mintha integetne. El is hallgatott a nőci,pedig véletlen mozdulat volt. 😂 aztán meg szépen játszadozott. Nem aggódom babám fejlődésén meg én nem versenyeztetem,nem siettetem. Sztem haladjon mindenki a maga tempójában. Ők még nem hasalnak meg effélék de 1-2hét múlva majd fog az ő kisfia is,én mellette vagyok,bíztatom,s cserébe ilyen beszólogatásokat kapok. De ma túl lépek rajta 😎😁🤣 Remélem sikerül.
8069. dolcsy1989 (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
ápr. 10. 08:37

A lenyeg h ne idegeskedj ilyeneken. Sok ilyen lesz meg. :)

Okosan tetted h nem vetted fel ezt a kesztyut. :)

Gondolod el...informacioehseggel ment oda es semmit nem tudott meg csak amit latott. Sztem azota sem alszik mert azon agyal h mi van :)

8068. dolcsy1989 (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
ápr. 10. 08:32
El is hiszem h felhuzott. En is utaltam az ilyet...amikor mennek a hasonlithatasok h mar csucsul vagy mar all. Minden gyereknek mas a fejlodesi uteme es ez tenyleg igaz is. Nagyobb korban meg a gyerek jelleme es teljesitmenye lesz a fo osszehasonlitasi pont. Szabalyszeruen versenyeztetik oket sokan. Nem is csoda ha egy egy allando versenyre itelt gyerkoc felnottkent barkin atsetal h magasabbra jusson. Na mind1 is ez mar eleg tag tema.
8067. dolcsy1989 (válaszként erre: 8058. - Andi.Bobi)
ápr. 10. 08:20
Pont ezt talatam meg en is mikor keresgeltem. Nekem is nagyon tetszik. Sok sok hasznos info van benne.
8066. Andi.Bobi (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
ápr. 10. 07:31

Ne foglalkozz vele. Az a legjobb ahogy te csinálod,a te babád,te ismered! A legjobb az anyatej,addig add amíg csak tudod! Ha üvegből akkor abból,csak legyen!

Szuper anyuka vagy!

A babád meg a saját ütemében halad a fejlődésben!!

8065. Veronka30 (válaszként erre: 8064. - Szabot.88)
ápr. 10. 06:35
Köszike,próbálkozom elengedni.
8064. szabot.88
ápr. 9. 21:50
Na ezt tényleg engedd el, a saját kétségeit vetíti rád! Ha Te úgy érzed a babád egészségesen fejlődik, ne törődj mással! :)
8063. Plo Koon (válaszként erre: 8061. - Veronka30)
ápr. 9. 21:37

Ehhez nem tudok mit szólni, de nyugtatásul küldöm ezt a zenét.

[link]

8062. Veronka30
ápr. 9. 21:30
Roninával mizu? Zsemlebuci is rég nézett ide be 😉
8061. Veronka30
ápr. 9. 21:30

Elmondom mostani kis dühöm, hátha könnyebben túl lépek rajta.

Beígérkezett egy ismerős csajszi babasétára. 5nap van gyerkőceink között. Írtam h mi 12-13h között szoktunk menni. Később ír h alszik a fia de ő elszaladna (nagyinál a gyerek). Oké gyere, szívesen látunk, s ez igaz is volt. Bár én alva is elindítom csajszikám 😀

Eljött s észrevehető volt h felmérni jött h Klau milyen is (ügyesen hasal,nevet sokat,koncentrál s megfogja amit szeretne) azért jött h megmutathatja e a fiát h mennyire vannak lemaradva. (Kb.picit levannak-a csaj anyja mondta- de sztem egyik baba ekkor-másik akkor,egyik ebben másik abban ügyibb. Engem nem zavar cseppet se h még nem fordulunk át. Cuki és kész!)

Aztán jöttek a szurkálódások.. átalusszátok az éjszakát? Az anyatejesek gyakrabban kelnek..mindennap van nagydolog a pelusba???Az anyatejeseknél 5-6nap is eltelhet..

Ezek az okoskodások az anyatejes babákról kikészítenek már!

Anyatejes a babám. Cumiból eszi. Próbáltam tenni ellene. Hívtam segítséget,1.5hónapig az ordításával kezdtük ha próbálkoztunk a szopival. Van tejtesója is2 és még én is kitartok. Pedig tápszer ellenes se vagyok. Tudom h nem betegesebb egyik étrendű baba se a másiknál. Én tejcsis voltam,öcsém tápis..nem dönt le minket semmi😉 Megfázni se szoktunk,se influenza stb.

Nagyokat alszik mint az apja s gyorsan emészt mint az anyja.

A csaj amúgy tudja h tejes a babóm..

S én csendben ráhagytam az egészet.

Ahogy hazakerültek születés után a kisfia 800 grammot!! fogyott. Ügyes h ilyen kitartó volt ki tudja meddig..de én nem éheztettem volna azt a gyereket. S szóltam én erről neki v bárki ismerősnek is egy rossz szót is?

Felb@😋szt@ az agyam.

Még mindig bennem van h rá írok csak annyit h az én lányom 100% tejcsis. Tápszerrel pedig könnyebb lenne az életem tudom 😆😆😆

😣

8060. f.frezia (válaszként erre: 8058. - Andi.Bobi)
ápr. 6. 21:02

Na, ez a Novák Hunor egy nagyképű, beképzelt majom, akinek a valóságban fontosabb a hírnév, mint a gyerek.

Volt hozzà szerencsém, mikor korhózba kerültem a lányokkal, kétszer is.. :(

Na mindegy, ettől függetlenül elolvasom a cikkjeit és többnyire meg is fogadom..

8059. Veronka30 (válaszként erre: 8057. - Andi.Bobi)
ápr. 6. 17:18
Ügyi vagy! Megy ez neked!!!!
8058. Andi.Bobi
ápr. 6. 12:43

[link]

Nagyon jó oldalt találtam!

8057. Andi.Bobi (válaszként erre: 8054. - Dolcsy1989)
ápr. 6. 11:10

Meggyógyulnak lassan:)

Sajnos a kicsim mindig beteg. Reggel mire beértek a bölcsibe,ami tíz perc kb gyalog,tele lett a pelus. Hiába adom neki a probiotikumot nem javul:( Fél 3 rá visszük orvoshoz mert ez már túl sok egy hete tart:(

Na! Megvolt ma a teszt az eddig tanult 4 leckéből.

Nem kellett volna ennyire izgulnom,mert könnyű volt:)) hallás,szövegértés,beszéd:) most jó kedvem van,lement a stressz rólam:)) juhu!!

Annyira jó kis csoportunk van,meg a tanárnő is annyira jó fej:)

Kell egy kis jó is néha..

vagy mindig nem? Jó lenne...

Pont születésnapodon fogászat!? Szegény! Jobbulást!

8056. Andi.Bobi (válaszként erre: 8055. - Veronka30)
ápr. 6. 11:01
Eltévesztettem😂😉
8055. Veronka30 (válaszként erre: 8050. - Andi.Bobi)
ápr. 6. 09:14
Írásbeli kell még 😅
ápr. 6. 09:11

Koszonom a koszonteseket! :)

Mar nalunk is kezdenek a gyerekek jobban lenni. Nem olyan zold az abrazatuk es mar csak alulrol eresztenek erdekes dolgokat. En meg tegnap este fogaszaton jartam...lepattant a bolcsessegfogam es borzasztoan karcolta a szamat belul. Nincs mese ki kell huzatnom majd, mert bar nincs baja de hely hianyaban kicsit oldalasan nott ki amit jobb lesz kiszedetni mielott osszeroppantana az elotte sorban allo fogam. A masik oldalon is igy volt es az elotte levot kellett kihuzni mert nem birta a nyomast. Azota az ottan bolcsessegfogam teljesen elore csuszott a helyere. Foggyilkos fogpotlo lett. 😂

Ja jo lenne ha egy nyelv lenne a vilagon, nem is rossz otlet h az a magyar legyen. Lehet elfogult vagyok de nagyon valasztekos nyelv. Jo gondolat! :)

8053. Andi.Bobi (válaszként erre: 8052. - F.frezia)
ápr. 6. 06:01

Ja ja így ahogy mondod..

Jobbulást nektek!

8052. f.frezia (válaszként erre: 8050. - Andi.Bobi)
ápr. 6. 03:16
.. és az a magyar lenne! 😁
8051. f.frezia
ápr. 6. 03:16

Sziasztok!

Remélem már mindenki meggyógyult!

A lányom jobban van, fülgyulladása van.

Nekem torokgyulladásom, kaptam 3 féle gyógyszert..

Férjem is beteg lett.

De már mindannyian kifele jövünk belőle szerencsére.

Dolcsy, boldog szülinapot!

Itt is jó idő van, csak nagyon fúj a szél.

De ma már kimegyek és megkapálom a virágoskertet :)

8050. Andi.Bobi (válaszként erre: 8049. - Veronka30)
ápr. 5. 21:55

Köszi:)

Biztos sikerülni fog a szóbeli:)

Mennyivel egyszerűbb lenne ha mindenki egy nyelvet beszélne😉😂

8049. Veronka30 (válaszként erre: 8047. - Andi.Bobi)
ápr. 5. 21:52

Ügyi vagy!!! Kitartást! Én is elhatároztam h leteszem idén az elmaradt angol írasbelit felső fokon..szóbeli összejött elsőre annó,de az írásbeli a mumusom. Szeptemberi dátumot tűztem ki magam elé bár tanár helyben nincs így saját kút főből kell megoldanom.

Gyógyulast cuki fiacskádnak!!!! :*

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook