Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex után megmaradhat a barátság? fórum

Szex után megmaradhat a barátság? (beszélgetős fórum)


1 2
13. Bless the child (válaszként erre: 12. - Channa*)
2020. febr. 13. 16:14
Szexeltél is velük?
2020. febr. 13. 16:12

Szerintem van férfi és nő között barátság. Ez tapasztalat!


5 férfi barátom van, ebből kettőt 11 éves korom óta ismerek (szinte a húguk vagyok), kettőt 17 éves korom óta, egyet pedig úgy 40 éves korom óta. Az első 4 idősebb nálam 5-7 évvel, rendszeresen találkozunk persze, már családostul, azaz ismerjük egymás házastársát, gyerekeit.

Az ötödik barátom egy fiatal srác, a gyerekem is lehetne.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Lávli)
2020. febr. 13. 16:06

Igen, ez igaz.

Írtam egy üzenetet neki, hogy ha szüksége van barátra, akkor itt vagyok.


De sajnos úgy érzem, hogy már sosem lesz meg a régi barátság köztünk.

10. Lávli (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 15:58
1.hsz szerint úgy ment hozzád, hogy a barátod is ott volt, tehát barátként.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Lávli)
2020. febr. 13. 15:49
Én kerestem meg őt, mert tudtam, hogy nehéz időszakon megy keresztül. Én mindig próbáltam érdeklődni felőle, de ő volt az, aki "felszívódott".
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Panna.33)
2020. febr. 13. 15:47
Szóval végül is azt mondod, hogy nem lehet, hiszen mindig ott lesz valami.
2020. febr. 13. 15:02
Szerintem nem létezik a férfi-női bartság. Max ideig, óráig. És ez akkor is igaz, ha egyikük meleg.
6. Mézes-Krémes (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2020. febr. 13. 14:27
Szerintem ez nem mindig igaz.
2020. febr. 13. 14:16
Szex után lehet igazi barátság férfi és nő között. Bár szerintem máshogy nem is nagyon létezik. Az egyik mindig többet érez, a másik meg azt hiszi, hogy ez a kivételes fenenagy nő-férfi barátság.
2020. febr. 13. 14:13
Ha írsz privát, akkor reagálok rá. De így névtelenül nem, mert az én sztorim se ide való...
3. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 14:11

Ha nem nosztalgiáztok, nem emlegetitek fel állandóan, hogy hűdejóvolt, akkor igen.

Ő nyitott a barátság felé, már csak neked kell elfogadni barátságnak a kettőtök kapcsolatát.

2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 13. 13:55

Lehet, persze, hogy lehet.

De azért nem tudjátok meg nem történtté tenni. És mindig ott lesz a gondolatok között, hogy nem csak lelki barátok lehettek. Ha nem a te gondolataid között, akkor az ő gondolatai között, vagy a párotok gondolatai között. Lehet, hogy nem is egyszerre leseznek ezek a gondolatok, de ha mégis, akkor ki tudja, mi lesz ebből még.

2020. febr. 13. 13:49

A régi, ismerős kérdés, hogy létezik-e barátság pasik és nők között.... Nos, volt egy barátom, akivel szinte egyszerre lett vége a több éves kapcsolatunknak.

Úgymond segítettük egymást, meghallgattuk egymást. Rengeteget beszéltünk.


Aztán gondolom én, hogy egyre magányosabbak lettünk. Néha feljött a lakásomra az éjszaka közepén is dumálni. Egyik éjjel viszont lefeküdtünk egymással. Aztán még egy alkalommal. Mondhatom, hogy kialalulhatott volna valami, ha hagyjuk. De akkor észhez tértünk, hogy barátokként többet érünk egymásnak.


Én közben megismerkedtem valakivel. A kapcsolat elején még beszéltünk a barátommal, aztán szépen lassan egyre kevesebbet. Rákérdeztem, hogy zavarja-e a kapcsolatom, de azt mondta, hogy nem. És ő is beleegyezett, hogy ne rontsuk el a barátságunkat. De aztán mégis eltűnt, nem beszéltünk.


Aztán történt egy sajnálatos esemény, ami miatt újra beszélni kezdtünk. Segíteni akartam neki. Közben ő is megismerkedett valakivel, de mikor összecsaptak a hullámok a feje felett, hozzám jött beszélni. Mindezt úgy, hogy a párom is itt volt nálam. Semmi hátsó szándék vagy ilyesmi nem volt.


Lehetséges, hogy túllépjünk a múlton és újra barátok legyünk? Vagy nem jó ötlet? Külső szemmel talán másképp látjátok ezt.

Előre is köszönöm a válaszokat! És bocsánat a hosszú bejegyzésért.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook