Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szex után hólyaghurut fórum

Szex után hólyaghurut (beszélgetős fórum)


11. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 28. 07:48

Szia

Nekem szerencsére egyszer fordult elő ez komolyabban. Urzinolt kellett szednem utána.

Megelőzés zuhanyzás, pisi szex előtt, szex után rögtön pisi megint. Kúraszerűen tőzegáfonya. Havi szinten egy hüvelyi ph-t visszaállitó kúra (pl: Lactofeel) Biztonság kedvére mindig legyen otthon Urzinol. Soha ne mosd meg belül magad, kívül is intim mosakodóval tusfürdő helyett. Heti egyszer Kamillás/teafaolajos ülőfürdő. Fokhagymadús táplálkozás.

10. Hekate (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 20:51
Porral kezdtem.. aztán váltottam tablettára. Mindkét formában hatásos. :)
2022. febr. 27. 19:24

Kipróbálom a D- mannózt. Mindegy, hogy kapszula vagy por formájában?

Ill. ti melyiket szedtétek?

8. Hekate (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 16:23

D-mannóz. Pár hónapig minden nap. Plusz sok folyadék, időben pisilni. Na meg persze szex előtt zuhany mindenkinek..neked meg utána is.


Illetve az óvszer sem biztos, hogy túl jó......... talán más védekezés kellene.. lehet hogy az okozza a fő problémát.

7. 44bb962558 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 12:19

Lehet, hogy a szinte mindig-et (óvszer) le kellene cserélni a mindig-re? Bár az óvszer sem megoldás mindig, hisz azt használva is érintkezel a másik flórájával.


Nálam is voltak tippek, tőzegáfonyától kezdve semmilyen praktika sem jött be. Lehet, hogy te érzékenyebb vagy. Meg kell találni azt a partnert akinek a flórájával passzoltok.

Nálam ez vált be, tapasztalat.

2022. febr. 27. 12:08

Az előző páromnál is sokszor előfordult ez a probléma és a mostaninál is. Nem hiszem, hogy a flórával van a probléma főleg úgy, hogy szinte mindig óvszerrel szeretkezünk (a jelenlegi párommal legalábbis).


Borzasztóan elszomorít, nem akarom ezt elfogadni.

5. 44bb962558 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 11:43

Nem bírod a párod flóráját.

No szex, vagy óvszer. Lehet normális szexuális életed, de sajnos mással. Tapasztalat.

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 11:26

Akció előtt-után közvetlenül mosakodni kell, alaposan. Mindkét félnek!

Ha nem rendszeres az együttlét, csak hébe-hóba történik, az is lehet probléma, hogy nem szokik hozzá a szervezeted.

3. jooeva (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 27. 08:10

Nitrofurantoint (receptköteles) lehet huzamosabb ideig szedni, akár minden este egy fél szemet, megelőzés céljából. Vagy esetedben aktus után.

D mannóz por is hatásos az ilyen bajokra, az egy cukorvegyület, amihez a e-coli (csak azok) bacik odatapadnak.

Olvastam urostemol feminát is, hogy gyógynövényes, bár inkább hólyagerősítő.

Tőzegáfonya, sok-sok folyadék, min.2-3 liter naponta. Esetleg kevesebb édesség. Irritáló italok kerülése: kávé, tea, alkohol...

2. Niky
2022. febr. 27. 07:51

Szia,szerintem sokunknak ez a problémája,én dokinövel beszéltem erröl,mi okozza mit rontok el.De talan semmit,egyszerüen nöként könnyen elkapjuk.Tözegáfonya tea v tabletta formában,hüvelykúp ami a flórat helyreállitja,ha makacs és nem múlik,Monural por amit doki ír fel..Fontos a szex elötti tisztalkodas a parunk részéröl is..de van hogy allergiásak vagyunk a parunk ondójara pld és ez is okoz tüneteket vagy az óvszerre..

Vagy tul heves az együttlét és irritálodik a hólyag és már elég is hozzá..

Speciel ebböl nem lehet vegleg kigyógyulni,visszatér alkalmanként..

Sajnos erre csak azt mondhatom legyen bekészítve erre való gyógyszer amit azonnal hasznalhatsz..

2022. febr. 27. 07:07

Sziasztok!


Aki van/volt már hasonló cipőben az hogyan kezeli a helyzetet?

Hogyan gyógyítod magad? Hogyan előzöd meg?

Mosakodás, pisilés tudom. De ennek ellenére már megint rossz a hólyagom 😩

Nem lehet szexuális életem? Mindig ettől kell tartanom? ☹️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook