Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex után fáj a méhem.Miért van ez? fórum

Szex után fáj a méhem.Miért van ez? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 29. 15:56
Óvatosan kell csinálni,ha nem mondod neki nem fogja tudni hogy fáj,{ne sértsd meg a férfiui hiuságát,de beszéljétek meg}lehet hogy nem tudod magad elengedni közben,ha feszült vagy közben nem is fogod élvezni és előbb vagy utóbb nem is akarod majd az egészet majd.
10. Kat1
2012. jan. 22. 16:37
Próbáljátok ki újra :)!
2012. jan. 22. 14:47
Hát elvileg késöbb kell mehjönnie, ezért szerintem ez kizárva.Nem fordult még elő ezért is ilyedtünk meg.Még mindig érzem azért hogy fáj de nem annyira mint rögtön.Viszont ez az orgazmus rész érdekes mert pl nem is gondoltam volna és este nem is mentem el.A másik hogy most kezeltem ki magam valamilyen fertőzéssel amivel már nincs gond és remélem nem húzodott rá semmire sem.
8. Rosa
2012. jan. 22. 09:19

Nekem egyszer volt egy csúnya hüvely gyulladásom,

/ne kérdezd mitől,mert nem tudom/

attól a méhem,az egész alhasam fájt..szóval sokféle oka lehet..

Egyetértek Kat1 fórumtársunkkal,ha az orgazmus-rész rendben,akkor menj orvoshoz!

7. Kat1
2012. jan. 22. 08:34

Amikor hajdanán még megboldogult lánykoromban volt ilyen problémám, akkor egy tapasztaltabb, hozzám képest lényeges idősebb hölgyismerős azt mondta, hogy ez azért lehet, mert nem elégülök ki, elmarad az orgazmusom. Figyeltünk a dologra, és azóta tényleg nem volt többé ilyen :). Most már sajna én léptem ebbe a korba, szóval lehet, hogy ez a baj?

Ha ez a része rendben van, akkor szerintem irány az orvos!

2012. jan. 22. 08:28

Vagy pedig ha pont peteérés alatt történik az aktus akkor is tud ám fájni nagyon, nagyon.

És ez akár a peteérés megelőző vagy utánna lévő egy két napot is jelenti, nem csak egy napot.

Ezt is vedd számításba, szerintem.

2012. jan. 22. 08:12
lehet kis méhsüllyedés is... nekem is az volt, csak minimális mértékű szülés után, és intim tornával rendbe jött... Jobb elcsípni az elején, mert akkor még korrigálható, esetleg próbáld meg az intim tornát, csak napi 10-15 perc...
2012. jan. 22. 07:38

Valószínűleg "átrendezi a belső szerveid" szex közben.

Keressetek olyan pózt, aminél nem tud telljesen behatolni.

Az odafigyelést nem javaslom, mert egy jó szex alatt az ember elfelejti a szabályokat...

2012. jan. 22. 07:12
Néha nekem is szúr, de csak akkor, ha 1-2 nappal menszi előtt vagyunk együtt. Mindig fáj?
2012. jan. 22. 04:48
Olyan mint amikor futás után beszorul a levegő és szúr az oldalam.Szex közben nem igazán vettem észre hogy fájna, de utána azt hittem nem tudok felkelni annyira szúrt az egész alhasam.Elég nagy mérete is van páromnak.
2012. jan. 22. 04:45
Szex után fáj a méhem.Miért van ez?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook