Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex-te meddig mennél el? fórum

Szex-te meddig mennél el? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
50. Ancika (válaszként erre: 46. - Keyla)
2007. márc. 23. 16:10

Elhiszem :))) miért is ne? :))

Én mondjuk nem szeretem, bár mást igen, olyat is ami másnak perverz esetleg, nekünk bővek belefér...

49. keyla (válaszként erre: 39. - Gota)
2007. márc. 23. 16:07
bár, ha csak úgy ismeretlenül lecumizta...Nem azt mondom, h megérdemelte,de velem ilyen biztos nem fordulna elő
48. gota
2007. márc. 23. 16:03
Ja, bocs, lehet, h nem szifilisz volt, de valami nem i betegség, az biztos.
47. gota
2007. márc. 23. 16:02

Fertőzéstől. Mivel a nyálkahártyán keresztül uygebár egy-két dolog be tud jutni a szervezetbe ilyenkor...

Olyat is hallottam már, mikor valakinek szifiliszes lett a szája...

46. keyla (válaszként erre: 44. - Ancika)
2007. márc. 23. 16:00
Az azért én sem, de lehet egy nőt egészen gyengéden ütni(tapasztalat:))
45. xxLady
2007. márc. 23. 16:00
Azért arra kiváncsi vagyok hullafoltok hogy jöhettek ki egy élő emberen. Aki tudja a magyarázatot, szánjon már meg vele.
44. Ancika (válaszként erre: 40. - Keyla)
2007. márc. 23. 15:59

Ez bedurvult, rá sem ismertem... jött mint derült égből a villámcsapás..

Én ezzel azt akarom mondani hogy nekem ez nem fér bele. DE!!!! Ha meg lett volna beszélve, felkészít és beleegyezek, akkor talán, bár mondjuk én nem vagyok mazo!!!

43. Ancika (válaszként erre: 40. - Keyla)
2007. márc. 23. 15:59

Ez bedurvult, rá sem ismertem... jött mint derült égből a villámcsapás..

Én ezzel azt akarom mondani hogy nekem ez nem fér bele. DE!!!! Ha meg lett volna beszélve, felkészít és beleegyezek, akkor talán, bár mondjuk én nem vagyok mazo!!!

42. 5e67f791bc (válaszként erre: 35. - 80ASIQ)
2007. márc. 23. 15:58
Ezt Te mondod? Oszinten? Mas itt teritekre rakja a szexusat, Te meg szepen a hatterbol csamcsogsz rajta. Miert nem vagy tokos ficko? En leirtam milyen vagyok. Szokimondo, nimfoman, ambivalens. Te milyen vagy?
41. keyla (válaszként erre: 39. - Gota)
2007. márc. 23. 15:58
huh, ez azért tényleg durva...
40. keyla (válaszként erre: 38. - Ancika)
2007. márc. 23. 15:57
szerintem az még nem vészes,feltéve ha megbeszélitek előtte és nem durvul be váratlanul...
39. gota (válaszként erre: 31. - XxLady)
2007. márc. 23. 15:56

Azt, hogy gűlölöm őket, nem mondanám.

DE! Ha előfordulna az, h mondjuk a gyerekemnél próbálkozna egy ilyen, biztosan megölném!

Elmesélek egy nagyon kemény sztorit. Előre szólok, h csak erős idegzetűeknek! És hozzátenném, h ismerem az egyik lányt, ő mesélte el.

Az ismerősöm, meg a bartánője kimentek Angliába 1 hétre. Buliztak, minden. Utolsó este az ismerősöm barátnője egy szórakozóhelyen összejött egy fiúval, de mivel megvolt neki, így nem ment el a sráccal, hanem kint leszo.ta. Utána hazajöttek, és a lány szája körül és az arcán hatalmas foltok jöttek ki. A dokinál kiderült, h hullafoltok. Erre már bekapcsolódott a rendőrség is, és a nyomozás során kiderült, h a csávónak a házában több női holttestet is találtak, és azokat dugta. Na. Hát talán ennyit az ilyen perverzekről.

38. Ancika
2007. márc. 23. 15:55
Addig megyünk el ameddig mind a kettőnknek jó. Bármi belefér ha mindketten akarják. Volt annó egy pasim, nagyon szerelmes voltam belé, már jártunk is egy ideje amikor először szeretkeztünk. El kezdett verni az ágyban, na ez nekem nem jön be, ez volt az utolsó alaklmunk is így együtt. Köszöntem szépen.
37. keyla (válaszként erre: 35. - 80ASIQ)
2007. márc. 23. 15:54
épp ezért kéne bátrabbnak lenned:)
36. Castellina (válaszként erre: 35. - 80ASIQ)
2007. márc. 23. 15:53
Pedig kiváncsi lennék egy pasira is.. Bátorság!
35. 80ASIQ (válaszként erre: 34. - Keyla)
2007. márc. 23. 15:51
Csak merje mindenki leírni őszintén! (Én nem merem, sajnos. De én egy férfi vagyok egy női többségű fórumon.)
34. keyla
2007. márc. 23. 15:46
az elején féltem, hogy megfeneklik a fórum, de örülök, h ilyen aktív mindenki:D
33. 80ASIQ (válaszként erre: 30. - Gota)
2007. márc. 23. 15:40
Biztos, hogy agyonütném! Ugyanakkor ez mégiscsak betegség. Azért mondom, hogyha egy ilyen ember felfogná a betegségét akkor jó lenne ha orvoshoz fordulna! De hogy mit lehet kezdeni az ilyen emberekkel, nem tudom. Végül is nem állunk a véleményünkkel messze egymástól, azt hiszem.
32. 80ASIQ (válaszként erre: 26. - 5e67f791bc)
2007. márc. 23. 15:37

Kezd jó lenni a topik! :)


Csak kerülnél a kezem közzé ! :)))

31. xxLady (válaszként erre: 30. - Gota)
2007. márc. 23. 14:34
Én tárgyilagosan fogalmaztam, és nem mondtam hogy sajnálom őket. Természetes, hogy én is érzek velük szemben valamiféle viszolygást, de a gyűlölet és megvetés csak tovább súlyosbítja a problémát.
30. gota (válaszként erre: 25. - XxLady)
2007. márc. 23. 14:05

Nem értek egyet azzal, h az ilyen embereket sajnálni kéne. Nyilván valóban betegek, de most gondolj csak bele, ha mondjuk egy nekrofil állat az egyik családtagoddal vagy szeretteddel művelne ilyet... Hát csoda, ha meg akarják lincselni? Ugyanez a pedofíliára is igaz. Meg szerintem az ember attól ember, hogy ezekre tudjon nemet mondani, tudja végiggondolni ésszel a dolgokat.

Bár én szexuális téren nagyon nyitott vagyok és toleráns is, de az ilyen aberrációkat elítélem!

29. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 28. - 5e67f791bc)
2007. márc. 23. 13:35
Jó, én sem nyúlnék nőhöz...de más pasihoz sem..alapvetően nehezen nyílok meg másoknak, nemhogy a szexben!!Hát én már csak ilyen vagyok :-))Bár, ha én akarnám sem lehetne...a párom se engedné h más hozzám nyúljon!
28. 5e67f791bc (válaszként erre: 27. - 2c0bd9b733)
2007. márc. 23. 13:24
Novel en sem lennek. Nem azert mert feltekeny lennek, bar erdekes lenne latni... de inkabb azert nem mennek ilyen harmasba bele, mert en nem tennek igy egy no kedvere. Egyszeruen nem vonz. Viszont ket apolt, eros, tiszta, jo illatu ferfitesttel (foleg, ha vizes - jajj, nagyon vonz mindenfele nedvesseg) barmit megtennek ;)
27. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 26. - 5e67f791bc)
2007. márc. 23. 13:18

Nyilván amit leírtál tök természetes dolog. Attól függ milyen " kedve" van a feleknek. Én is szeretem ha kicsit erőszakosabb, vagy durvább a partnerem, nyíltan kimondjuk mit szeretnénk éppen. Viszont van h csak szimpla szeretkezésre vágyunk, durvaság és "durva szavak" nélkül.

Amiket leírtam azok ellentétesek az elveimmel, gondolok itt most arra, h ha azt akarná a párom h vonjunk be még egy nőt a szexbe, nem mennék bele mert egyrészt féltékeny vagyok ahhoz, másrészt megszakadna a szívem ha máshoz érne.

26. 5e67f791bc (válaszként erre: 21. - 2c0bd9b733)
2007. márc. 23. 13:09
En mindig elmondom az elejen mit akarok. Miheztartas vegett. Nem mindenki dijazza. A baratom egy honapig nem volt kepes ugy istenigazabol megszeretgetni, mert tul sok voltam neki. Utana kapott egy fincsi kis ultimatumot vagy rendszeresen es alaposan megdug, vagy mehet... mikor ezt kimondtam el is indulyam kifele, hozzamugrott, ralokott az agyra es nagyon durvan megdugott! En igy szeretem! Lehet harapni, marni, szetszedni, nalam mindent szabad! Gatlastalanul. Nem birom az alszent prudseget! Ezzel a monologgal csak azt akartam irni, hogy tolem nem lehet olyat kerni, ami "ellentetes az elveimmel" :). Nekem minden belefer, az alabb emlitett extrem eseteket kiveve!:)
25. xxLady (válaszként erre: 24. - 80ASIQ)
2007. márc. 23. 12:21

Az ő gyógyításukat tovább rontja a társadalom reakciója. A felháborodás, a közerkölcs védelmének jegyében sokszor nem segítséget nyújtana, hanem inkább a lincselés, az általános megvetés és megalázás eszközét választja az ilyen irányú vágyakkal élő egyénnel szemben.

Többek között ezért a személy nem is mert orvoshoz, szakemberhez fordulni, még inkább titkolni kívánja hajlaimat, szexuális vonzódásának tárgyát.

Ráadásul ott van a bűntudat: tisztában van vele, hogy amit szeret, ami örömet okoz, valamiképpen természetellenes (erről külön vitát lehetne nyitni hogy mit természetes és természetellenes), és emiatt saját magát is ostorozza, még inkább elzárkózik a segítő szakvélemény és kezelés elöl.

24. 80ASIQ (válaszként erre: 22. - XxLady)
2007. márc. 23. 12:16

Az ilyeneket betegnek tartom, valószínűleg nem tehet a szerencsétlen a vágyairól. Csak lenne annyi esze, hogy orvoshoz fordulna! Nehéz ügy.


Van itt pszichiáter?

23. 80ASIQ (válaszként erre: 21. - 2c0bd9b733)
2007. márc. 23. 12:13
Persze, hogy a 20-as egy nagyon summás kijelentés volt, lehetne ezt árnyalni nyílván. Az emberi fantázia nagyon meredek dolgokat ki tud találni. Dehát, hol vagyunk mi még attól ??!!
22. xxLady
2007. márc. 23. 12:11

Kicsit elvonatkoztatva a párkapcsolatoktól, inkább tárgyilagos vizekre evezve: amit perverznek tartok a kiskorúak molesztálása, valamint a szodómia. Bár ezek már a bűncselekmény fogalomkörébe is beletartoznak.

És talán nem is perverzió, hanem beteges.

21. 2c0bd9b733 (válaszként erre: 20. - 80ASIQ)
2007. márc. 23. 11:41
Ha a párom olyat kérne tőlem ami ellentétes az elveimmel, biztosan nem tenném meg azért h velem maradjon. Gondolok itt pl. egy harmadik ember bevonására...vagy h üssön-vágjon mert éppen azt szeretné. Szerencsére olyan férfi aki soha nem kérne tőlem ilyeneket, mindent megbeszélünk és együtt hozzuk ilyen téren is a döntéseket. Ha ilyen miatt félrelépne, akármennyire imádom őt, kiadnám az útját.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook