Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex- már 9 évesen is?! fórum

Szex- már 9 évesen is?! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
342. M_Marcsa (válaszként erre: 340. - RLindi)
2008. febr. 18. 21:32
Off. Gyönyörű a kislányod.
341. M_Marcsa (válaszként erre: 297. - LoLiNa)
2008. febr. 18. 21:31
Hát ez az.
340. RLindi (válaszként erre: 339. - M_Marcsa)
2008. febr. 18. 21:31
Nehéz elfogadni ugy tűnik ami kicsit is eltér a megszokottól
339. M_Marcsa (válaszként erre: 326. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 21:29

Miért bántod Zsófit?


Mert véllalt valamit, amit sokan nem tettek volna?

338. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 328. - Kszuzi)
2008. febr. 18. 21:25
Ha valaki 26 evesen ugy erzi hogy ideje csaladot alapitani,az teljesen normalis dolog es hat igen,az sem a legjobb ha tul kesore teszik,akkor mar megint ott az egeszsegugyi szempont is,de szerintem ez nem divat inkabb csak mindenki arra torekszik hogy legalabb a minimalis alapja meglegyen amire tud vallalni egy lurkot.Meg az allam sem becsuli meg a noket,eleg szomoru hogy egyre kevesebb a lehetoseg.En megertem azokat is akik elobb ki akarnak alakitani egy normalis allapotot maguk korul es nem fejetlenul ugranak bele a gyerekvallalasba,es lehet hogy csak 1,max 2 gyerekuk lessz,de azoknak legalabb biztositva van a jovojuk(na jo,legalabb reszben)es ez manapsag sajnos eleg nehezen megy,ezert sajnalom is a fiatalokat.De meg mindig jobb kesobb,mint soha.
337. M_Marcsa (válaszként erre: 321. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 21:25

gratulálok nektek, bátrak vagytok.

Minden elismerésem.

336. LoLiNa (válaszként erre: 320. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 21:21

egy kis kultúra azért szorulhatott volna beléd.. Senki nem beszélt veled ilyen hangnemben és ilyen szavakkal!

Elmondtad a véleményed, ahogy én is és mások is!

Innentől nincs értelme vitatkozni!

Mindenki a saját háza táján...

335. M_Marcsa (válaszként erre: 318. - 14775640c4)
2008. febr. 18. 21:20

Na, semmi fogamzásgátló pirula, én sem szedek, a gyerekemet sem fogom teletömni.

Van más is.

334. LoLiNa (válaszként erre: 321. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 21:20

Sok boldogságot Nektek!

Semmivel sem lesz nektek sem nehezebb, mint bárki másnak, ha akarjátok és szeretitek egymást!

A féltékenyekre meg ne is figyeljetek, értelmetlen ezen idegelnetek magatokat!

Az a fontos, hogy ti boldogok legyetek és mindenetek meglegyen! :)

2008. febr. 18. 21:12

Én amit sajnálok, és nem is értek, hogy miér nem lehet védekezni (óvszer főként, az orális fogamzásgátlókat ellenzem, főleg ebben a korban, a többi módszer meg egyszerűen nem elég biztonságos). Mindig felkészültnek lenni.


Ha viszont a helyzet olyan váratlan, akkor nem értem, hogy lehet az egy olyan kapcsolat, ahol mindkét fél felelősségteljesen, szeretetből megy bele.

Az "elkap a hév" (vagy ösztön, vágy, ki-ki nevezze, ahogy gondolja) esete nem kifejezetten illik bele egy meleg odaadó kapcsolatba, amiben már annyira közel kerültek egymáshoz a felek, hogy a testi kapcsolatot is elengedhetetlennek érzik.

Ha meg ez áll fenn, akkor gondolom, felkészültek, és nem rontanak ajtóstul a házba.


Egyébiránt én a szexuális kérdéshez egészen máshogy állok hozzá (gondolom, értitek, mire gondolok), lévén, hívő keresztény vagyok, de ez más lapra tartozik.

332. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 330. - Kszuzi)
2008. febr. 18. 21:09
Isten ments hogy bantsam!Mindjart elsirom magam a kis artatlanka miatt!Ostoba bevett szoveg a megtortent ami megtortent"es senki sem szolt bele,egyszeruen csak velemenyt nyilvanitanak.Es miert segitenek neki?Nem tolom ala a lovat.Viszont a legenyt sajnalom de nagyon.De aki a gatyajaban hordja az eszet,az megerdemli ha jol bepalizzak.En vegig gondoltam a sajat eletemet,azert merem itt most kimondani hogy mit gondolok,es egyaltalan nem erdekel hogy ez masnak tetszik vagy nem.
331. Hoxa
2008. febr. 18. 21:03
Fogjátok vissza magatokat most már! Szerintem kevésbé bántóan is meg lehet fogalmazni a véleményeteket.
330. kszuzi
2008. febr. 18. 21:00

Miért kell bántani ezt a lányt? Ennyi "jóakaró "egy életre is elég.

Megtörtént ami megtörtént, ha neki így jó miért kell beleszólni? Ha nem tudtok neki segíteni, bántásra igazán nics szüksége!

Mindenk gondolja előbb végig a saját életét azután bíráskodjon!!!

329. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 326. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 20:58
Teged aztan jol Palira vettek,sajnallak tudod egyetemista lettedre tobb eszt is kimerhettek volna neked az eszosztasnal.Foleg ha mar ennyire torekvo legeny vagy.Azert sok boldogsagot,es konnyu,gorongymentes jovot kivanok nektek,neked meg kitartast!
328. kszuzi
2008. febr. 18. 20:54

Én 3 éve 26 évesen szültem. Mondhatni itt volt az ideje.Úgy éreztem babát szeretnék, bár az anyaság buktatóiba nem gondoltam bele az igaz, de egyetlen percre sem bántam meg.

Azóta már minden ismerősöm, barátom betöltötte a harmincat és még csak most kezdenek el gondolkozni a családtervezésen. Persze eddig szórakoztak amíg én itthon pelenkáztam és most már egyre nehezebben mondanak le erről a kényelemről.De megjegyzem (bár én nagyon örülnék minden babának!!őszintén!!) egyre nehezebben jön össze mindenkinek már harmincon felül.

Hát kérem ez normális? 35 évesen szülni?? Most ez a divat.Hány éves lesz az az anyuka mire a gyerek befejezi az egyetemet?Lesz-e már annak a gyereknek testvére? És még egy csomó kérdést feltehetnék mert egyszerűen nem értem, hogy mirt nem alakul ki ma már huszonéves korban az anyai ösztön? Nem értem!!!!

327. RLindi (válaszként erre: 321. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 20:49
Sok boldogságot Nektek és leljétek örömötöket a piciben!
2008. febr. 18. 20:48
Ha jol osszeszamolom,a Zsofika nem vot tobb mint 13 eves amikor ugymond lebirkoztad"kivancsi lennek hogy mi jarkalt akkor a fejedben?Eleg perverz dolog nem?Szerelem?Eleg erdekes korosztaly korul legyeskedtel.Nem lett volna jobb egy erettebb hozzad illo kislany,mint egy kisgyerek?
325. 14775640c4 (válaszként erre: 321. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 20:43

de a szexet fel tudta volna dolgozni lelkileg nemigaz?az nem volt megrázó de a következményt elvetetni az igen

ez hülyeség

ha szexre van esze legyen esze gondolkodni

ez nem normális

tudod mit?

gyere vissza 10 év mulva...

én azt hittem neked legalább van eszed és menekülsz :))))))

mondd ugyanezt

324. daroki (válaszként erre: 321. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 20:35
Én gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok a továbbiakra is!:)
323. kszuzi
2008. febr. 18. 20:35

Elnézést, hogy közbeszólok, de egyetértek azokkal akik szerint még egy 14 éves is éretlen a testi kapcsolatra (iskolában dolgozom és látom, hogy bennük még ilyenkor csak a nagyravágyás dominál nem pedig a vágyak ).

Ellenzem az abortuszt, de néha ez lehet a szükséges rossz megoldás, persze csak akkor, ha a leendő anyuka is tehernek érzi a babát.

Az talán mártírkodásnak tűnik ha valaki feladja a "karrierjét" egy még nem tervezett babáért, de annál nagyobb önzőséget mint amikor valaki még 3o-4o évesen sem akar szülni csak azért mert még nem élte ki magát, mert mi lesz a vélt vagy valós "karrierjével", mert nincs elég pénze (ami csak megítélés kérdése, hogy mi az elég)és még számtalan okot fel tudnak hozni.Szerintem ez a fajta önzőség, félelem a felelősségtől vagy nem is tudom mi irányítja a őket semmivel sem rosszabb mint 16 évesen bevállalni egy babát. Ez a 16 éves lány sokkal érettebben gondolkodik mint egyes 3o évesek.Le a kalappal előtte, hogy ha már így döntött (amihez joga van) felelősségteljesen és szeretetben neveli fel a gyerekeit.

Sok boldogságot és kitartást kívánok neki az életben!

322. 0260f21e84 (válaszként erre: 321. - F852ffafeb)
2008. febr. 18. 20:34

:))

en sok oromet kivanok nektek

2008. febr. 18. 20:31

Üdv minden forúmozónak!

Én Zsófi párja vagyok. Ő mondta milyen vitát szabaditott el itt.

Amik eszembejuott az itteni bejegyzésekről:

- Szerintem nem azért tart itt ez az ország ahol trt, mert kapunk támogatást az államtól, mert késöbb mi is fogunk dolgozni.

-A szüleim segítsége (ami abbol áll, hogy a rezsit fizeti) az azért van, mert megigérte, amig elvégzem az egyetemet addig fizeti.

-A többi pénzt fekete munkával keresem (Na ezért tart itt az állam ;) ) és az eddig összepsoroltból élünk (kb. 14 éves korom óta melózom minden hétvégén napi 10 órát)

- Ennyit az anyagiakról. Szerintem a mai világban kevesen válalják a gyereket és őregedő ország vagyunk, ezért egy gyerek születése ép előre mozdítja azt. (a fejlődő országokban nem 30 évesen szülnek, csak itt nem lehet gyereket válalni elötte :( )

- Hogy ki a hibás a dologért szerintem kár vitatni, de leginkább 3-an vagyunk (Zsófi az édesanyja és én), de ha ezt vitatnánk és sajnálkozva tanácstalnul néznénk a történteket, kkor lehet megtalálnánk a főhibást, de nincs értelme, mert boldogan élünk hármasban.

- Édesanyja nnyira törödött a lányávl, hogy 8. hónap végén szóltunk neki (azért akor, mert félt tőle)

- Elinte én sem akartam megtartani, de ha választani kel, hogy boldogan élünk hárman (nehezen, mert nehéz a fügöség miatti nyomásban élni /mert anyukán azért kicsit visszaél ezzel/ ) vagy egy lelkileg betg valakival, mert ő mondta, hogy nem bírná az abortuszt sohasem feldolgozni.

- Ha megnézed a nyugati csaldmodellt az édesnya otthon van a gyerekekkel és nem retteg, hogy mi lesz ha otthagyák, és görcül miatta. (a gyerekeknem is jobb ha foglalkoznak velük) Szóval ha nem dolgozik, soha mert a végzetségével nem tall munkát se gond, ha otthon asszony a talpán.

- Arra meg, hogy a szülész, csaldvédelmisek, gyámügy, méirt engedete!? mert jobb az államnak, ha egy család él együtt, mint ha valaki, aki hamarosan rendesen dolgozik a börtönben van. Az árvaház meg két lélekkel gazdagodik.

- A "gyerek" nem dönt a gyerekről, mert a törvényes késvisselője én vagyok gy papron is felnöt dönt róla.

- Édesanyám, meg (talán egyetlen volt) aki örült az unokájának (Kb. tíz éves korom óta várja, hogy nagymama lehessen), minket kivéve termszetesen.

- nyosom is örült neki, mert így megszabadult a lánytól (pedig ő nem fiatalkorú volt amikor szült), akire azóta is sz*raik. Ha nem vagyok résen, akkor meg lehuz anyagilag (nem akarta engedni, hogy ideköltözzön, hanem, hogy fizesek nekik amért ellátja a gyerekem)

- Az hogy valaki milyen érett nem a kortól függ. 17 évesen és 365 naposan nem hiszem, hogy kevésbé lenne képes dönteni, mint 18 évesen.

- Hamarosan Zsófit nagykorosítjuk (ezt csak azért írom, mert akiknek nem kéne engedniük is úgy látják elég éett már ehez a dologhoz)


Most ennyi jutott eszebe a dologról, de összefoglalva nem bántam meg egy pillanatig sem, hogy apa lettem, akkor sem ha most volt (és lesz) pár nehéz évem, de megéri.

Hozzátartozik, hogy amikor volt az a tévben nem rég (azt hiszem 5 éve talán, hogy 13 éves lány szült Nem a Matiszpapa) én is elítéltem a dolgot mélységsen, akkor még nem voltam szerelmes...

320. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 317. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 20:24
Azt is tudja mindenki hogy te mire gondolsz,de azert csak nyugodtan fujd ki a levegot hogy beled ne rothadjon.Biztos neked is igazad van a magad modjan,de ha unalmasak vagyunk miert jottel ide a topicba??Lehet h megsem vagyunk olyan unalmasak?En nem mondtam senkire hogy becstelen es erkolcstelen,bar aki ilyesmit tamogat,arrol lehetne feltetelezni,de ha joltudom mindenki megkapta itt a magaet,van itt prud,es primitiv is boven.Az lehet hogy az abortusztol meddok is lettek mar,de a korai szulesbe joval tobben belehaltak.En meg az orokbeadast egyaltalan nem javasolnam,akkor mar inkabb en nevelnem fel!Amig nem lattam,es amig olyan hogy el lehet vetetni,inkabb vetesse el.De ha mar meg is latnam akkor olyan isten nincs aki elvenne,es az mas dolog!
319. 14775640c4 (válaszként erre: 317. - 0c97fbb607)
2008. febr. 18. 20:20

hát kihalt volna az ország ha mindenki meddő lenne az abortusztól

ez nem igy működik :))))

318. 14775640c4 (válaszként erre: 291. - E71af41436)
2008. febr. 18. 20:18

általában a gyerekkel kezdetek kezdetén mindent meg lehet beszélni.

többek között ezt is hogy mi lesz ha terhes lesz mi lesz a következménye

és ha igy szokja meg nem fog rettegni a szülőtől

engem anyám ugy nevelt hogy auz első mensimnél az első pasinál stb odaálltam elé és elmondtam

miről van szó

ő elvitt a mnőgyógyászhoz szépen irt fel fogamzásgátlót és ennyi

képzeld 29 éves koromig ki is birtam anélkül nehohy terhes legyek

anyám sosem ijezgetett azzal hogy elzavar abortuszra mint ahogy én sem ijezgetem vele a gyereket

de tudatta velem hogy ugy csináljam hogy ennek sújos következménye is lehet

tudtam hogy nekem is ez lesz ha igy járok

elfogadtam és inkább figyeltem

már amig kisoru voltam addig meg pláne

és ebben semmi rossz sincs

de ha a gyerek azt látja hogy csinálhat amit kara a szülő asszisztál majd

akkor ezt tudbván nem érdekli majd a következmény

2008. febr. 18. 20:15

Mindenki tudja mit gondoltok,nem gondoljátok,hogy ideje lenne mást is szóhoz jutni?

Vagy csak nektek szabad?Mert jön az ,hogy "inkább meg se szólaltál volna":)))

Kezdetek unalmassá válni,csak az én ,meg az én ,meg a helyében én így meg úgy,aki máshogy gondolja az meg becstelen ,erköltelen .

Senki nem halt bele az abortuszba,de páran meddők lettek már,én nem kockáztatnám ezt meg a lányomnál és lebeszélném az ab-ról.

Azt hiszem az örökbeadás javasolnám,de csak javasolnám.

2008. febr. 18. 20:14
En nem akarom bantani a szegny kis artatlanka" lelkivilagat,de semmi buszkesegre ado okot nem latok abban hogy felvallalta"a tettet es dicseretet sem erdemel,sem elismerest.Egyebkent igyekszem altalanossagokban beszelni,hogy ne vegye senki magara.Elmondtam a velemenyem,lehet hogy primitiv de egy biztos:ezt a dolgot nem lehet csak ugy elbagatelizalni.A mai fiatalok osszetevesztik a szabadsagot a kaosszal.
315. 14775640c4 (válaszként erre: 314. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 20:07

hát ezaz

ez nem primitivség

de az igen ha asszisztálsz hogy szüljön...

314. f2c6cf70f2 (válaszként erre: 308. - RLindi)
2008. febr. 18. 20:03
Hat persze hogy lehet,de akkor ird le a magadet anelkul hogy a maseba belekotsz!Tudod lehet hogy primitiv vagyok,de halas vagyok ezert a sorsnak,meg mindig jobb primitvnek lenni mint olyan tul okosnak mint te.Mellesleg a lanyom veled egy idos,es nem tart primitivnek,mindent a vilagon meg tud velem beszelni.De tudod ha nekem alt volna 14 evesen hogy terhes,nem alltam volna jot magamert.
313. 14775640c4 (válaszként erre: 311. - F2c6cf70f2)
2008. febr. 18. 20:00

az tuti hogy a mai gyerekek olyan dolgokat megengednek hogy csak lesek

szemtelenek sőt semmit sem tisztelnek és senkit

mert ma mi a divat jaj a gyerek meg ne bukjon

még csak ránézni sem szabad ferde szemmel mert akkor lelki beteg lesz

hátha ne adj isten ember lesz belőle

ez van

a gyerek kettőt sir az oviba be se adják inkább kiveszik ha a szülő nem dolgozik szóba sem jöhet a közösség

mert szegény gyerek még edződne

régen?

mindig a régmult

tudod milyen volt nagapám?

ferde szemmel nézett rá a gyerek vagy csak egy rossz szó és ugy megverte nadrégszijjal mint a huzat

nem félj volt tisztelet

én nem mondom ezt kell csinálni de az tény a régi öregek azok nem vicceltek

nemugy mint a maiak

tisztelet a kivételnek

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook