Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex az ex haverjával... fórum

Szex az ex haverjával... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szex az ex haverjával...

17. 14ff7eaad2 (válaszként erre: 16. - Ailen Zia)
2010. nov. 25. 09:35
jól gondolod....
2010. nov. 25. 01:32

Én kicsit másképp vagyok a témában, de ha megengeditek tanácsot kérnék.

Az exemmel szakítottam és azóta szemétkedik velem mindig ha itt neten beszélünk. Tette az agyát, hogy ő neki nem kell nő, stb erre rögtön 1 hónapra rá összeállt egy csajjal, éppen most nemrég és marha boldogok pff bezzeg nekem nyomatta a sódert, hogy én ilyen olyan vagyok... A kapcsolat alatt csúnyán bánt vele és hazudott nem egyszer, ezért szakitottam amúgy. Na és most a haverja kikezdett velem, az én exemen keresztül vette fel velem a kapcsolatot. Nekem ez a gyanús az egészben... azt mondja nem csesz át, de ismervén az exem és az ismerőseit, kinézem belőlük. Nekem olyat magyarázott a drága exem, hogy aki vele köcsög volt, azzal ö is az lesz = velem. Szerintetek? Szórakoznak ezek velem? Folyamatosan arra gondolok, hogy ilyen van a háttérben....

15. fogtunder_ (válaszként erre: 13. - D3c6e89fee)
2010. aug. 24. 11:55
Ugyan már, dehogy fog... :D
14. t.Ili
2010. aug. 20. 10:20

Ne legyen bűntudatod!

Az előzővel is csak a sexről szólt az egész.

13. d3c6e89fee (válaszként erre: 10. - 6b0eca5dd9)
2009. aug. 9. 21:40

Szerintem nem kereste...


De amúgy, ha az eredeti nem szerette, meg csak kihasználta, akkor semmi gond... Hátha fog fájni neki egy kicsit!

2009. aug. 9. 21:31
Minél hamarabb mássz ki ebből ...
11. édesmandula (válaszként erre: 10. - 6b0eca5dd9)
2009. máj. 5. 09:32
ááá, a pasik a fizetés nélküli alkalmi szexet így hívják? :)
2009. máj. 5. 00:13
Szerintem,nem a haverjei kozzul kellett volna egy masikat keressel.Lehetseges,hogy a masodiknak is,csak a szexert kelesz.Most mar,csak az fog kovetkezni,hogy ez is tovabb passzol.Nagyon hamar lefekudtel a haverjaval,igy az legalabb atdicser egy masiknak,es igy tovabb!Igy valhatsz profi szeretove!
2009. máj. 2. 18:43

Ezt pont ma olvastam:


"Senki nem tud manipulálni senkit. Egy kapcsolatban mindkét fél tudja, mit csinálnak, még akkor is, ha az egyikük utólag azt mondja, hogy kihasználták."

(Paulo Coelho)

2009. máj. 2. 17:13
nem lehet, hogy az exed direkt hozott össze vele? mert a leírtak alapján nekem így jön le az egész. Majdnem jártam így én is, de a "haver" szólt, hogy mi a szitu, így végül mégsem történt semmi közöttünk. de tök mindegy, neked legyen jó.
7. Inken (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2009. máj. 1. 22:42
Ez kemény volt... :P
2009. máj. 1. 15:36
Én a volt férjem most már volt haverjával jöttem össze 3 éve,szexnek indult, ma már együtt élünk és családot tervezünk. Hosszú és bonyolult a mi ügyünk, ma már nem haverok, mert felháborodás lett belőle, pedig a volt férjem sokkal rondább dolgokat művelt, mindkettőnkkel, de "ő a szegény áldozat". Ne zárd ki a lehetőségét egy kapcsolatnak, mert mi is így indultunk, sőt én még utáltam is a srácot. :)
2009. máj. 1. 14:58

:) ez tök jó, hívd le a haverja haverjait is, hátha velük is alakíthatsz valamit egy estére... :P

tudod, a pasik megosztanak egymással jópár dolgot amit mi nem tudunk, lehet hamarosan jön a következő és a végén a te telcsiszámod lehet az esti pótprogram annak aki igényli...szerintem inkább vigyázz, azért mert fiatal vagy...bár én ritkán hallgattam a gabalyos ösztöneimre, bárkire rázártam az ajtót "majd holnap hívj", mégha annyira nyomult vagy jó is volt vele beszélgetni-röhögcsélni...pár türelempróbát megért egy kaland is. :)

2009. máj. 1. 12:38
Igen, túl fiatal vagy még, hogy egy mellett leragadj, ahogy az előttem szóló is mondta. Ismerd meg a világot! Egy rakat jó pasi van, és kívánom, találd meg az egyik legjobbat!
2009. máj. 1. 11:56

*Szia!

Annyira fiatal vagy még,eszedbe ne jusson egy mellett leragadni.Éld és élvezd az életet!

2009. máj. 1. 11:29
Ha a haverja jobb hajrá. :)
2009. máj. 1. 11:03
Kb. 1,5 hónapja szakítottunk az exemmel. Imádtam, szerettem teljes szívemből és még mindig nem vagyok 100%-ig túl rajta. Viszont azt nem gondoltam volna, hogy az egyik legjobb haverjával így összekeveredünk valaha is, és pont ő fog segíteni és tanulságként szolgálni, hogy észrevegyem, nem csak a "drága" exem az egyetlen jó pasi a világon.

Ugrás a teljes írásra: Szex az ex haverjával...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook