Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szétnyílt hasizom fórum

Szétnyílt hasizom (beszélgetős fórum)


15. Channa* (válaszként erre: 13. - Bichi)
2021. júl. 22. 13:56

Szuper orvos!

Amikor mentem, hogy kerítek egy dokit magamnak, akkor segítettem egy néninek, a trolin, majd a leszállásnál, átkísértem a zebrán és kérdeztem, hogy segítsek e még. Mondta, hogy nem mert idemegy a kórházba, én meg, hogy én is, így elkezdtünk beszélgetni.

Amikor megtudta, hogy sebészt keresek őt ajánlotta, mert teljesen más problémával ment hozzá és észre vette, hogy daganata van, és azzal is megoperálta és hozzá járt kontrollokra. A néni meg volt győződve, hogy az ő szaktudása miatt él.

14. Meyara (válaszként erre: 13. - Bichi)
2021. júl. 22. 12:25
Ez elég vicces igen. :D De hát nem tehet a nevéről. :)
13. Bichi (válaszként erre: 1. - Meyara)
2021. júl. 22. 12:24
Tudom, hogy hülyeség, de én olyan dokit, akinek "Hentes" a neve ahhoz nem mennék, az tuti :)
12. Meyara (válaszként erre: 10. - BeauIieu)
2021. júl. 22. 11:46
A köldökömben belül van már egy kicsi sérv. A hasizmom pedig érezhetően szét van nyílva.
2021. júl. 22. 11:11
A felmenői között2: volt aki sévebe halt bele. Kizarodott a bele.
10. BeauIieu (válaszként erre: 8. - Meyara)
2021. júl. 22. 11:07

????


Most "csak" tüntetés van? Vagy úgy néz ki?

9. BeauIieu (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. júl. 22. 11:06

Igen, az és gyaníthatóan veleszületett .


Tudtommal "hálózzak" mindegyiket, mert tél kell épülni.

8. Meyara (válaszként erre: 7. - Channa*)
2021. júl. 22. 11:00
Igen, a köldököm körül eléggé nagyon, meg lefele hosszirányban. Valószínű, emiatt kezdett el kialakulni a köldöksérv is. :(
7. Channa* (válaszként erre: 6. - BeauIieu)
2021. júl. 22. 10:55

A te sérved szerintem más. Neked lágyéksérved van, ha jól értem.


Meyarának a köldökénél van szétnyílva, ezeket jellemzően összevarrják. Lehet, hogy itt tesznek be hálót, ezt nem tudom.

6. BeauIieu (válaszként erre: 5. - Meyara)
2021. júl. 22. 10:45

Valami hálóval oldották meg laparoszkopiaval?


Ha sopstekmelem, vagy most köhögök, kijön a server.

5. Meyara (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. júl. 22. 10:31

Igen, Ő volt az egyik, akiről jókat olvastam.

Köszönöm az információt! :)

4. BeauIieu (válaszként erre: 3. - BeauIieu)
2021. júl. 22. 10:16
Piros a sebész volt egy sebesznek a sebésze. És a műtott újra teniszezik.
3. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Meyara)
2021. júl. 22. 10:13

Én meg mindig nem csináltam meg. Ágyéki,ami valószínűleg született.

Piros Akarki, aki csinálta a sebész ismerősömnek Bp-en.


És másnap ne vezess! O hazament autóval, mert 4 gyerek és a rendelő várta. De ár napignnem volt szazas.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Meyara)
2021. júl. 22. 10:03

Epével műtöttek ott. Dr. Kovács Tünde volt a dokim, ő volt az 1*es sebész. És mivel minden műtétnél 2 sebész kell, így Dr. Hentes Tibor volt a 2-es sebészem.


Hentes doki nagyon jó orvos.


A kolléganőmet 2 nappal később műtötték szintén epével és neki pont fordítva volt, azaz Hetes doki volt az 1-es sebész.


Ha ott meg tudod műttetni magad, akkor bátran menj oda és válaszd Dr. Hentes Tibort. Nagyon sokan elismerően beszélnek róla.

2021. júl. 22. 09:54

Sziasztok! :)


Kiderült, hogy szét van nyílva a hasizmom, plusz köldöksérvem is van már. Szeretném megműttetni tb-re. Arra jutottam, hogy inkább egy vékony, halvány heg a hasamon, mint ez a bojler, ami van. Honvédkórházban a II. sebészetről olvastam egész jókat (Dr. Lestár Béla, Dr. Varga Gyula, Dr. Hentes Tibor, Dr. Csonka Sándor, Dr. Iványi Attila). De mielőtt nekiindulok, szeretnék még információkat gyűjteni, tájékozódni. Valakinek tapasztalata ebben a témában? A fentebb említett sebészekről vélemény valakinek vagy tapasztalat velük kapcsolatban? Vagy esetleg tudnátok ajánlani valami jó sebészt Budapesten, vagy Nyugat-Magyarországon?

Köszönöm a hozzászólásokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook