Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek van olyan étel, ital, gyümölcs, amivel könnyebb a teherbeesés? fórum

Szerintetek van olyan étel, ital, gyümölcs, amivel könnyebb a teherbeesés? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 26. 10:30
legjobb tudomásom szerint sperma és egy érett petesejt szükséges hozzá. semelyik étel, ital nem rendelkezik megtermékenyítő hatással. bár az uborkára sokan esküsznek..
2017. jún. 26. 09:39
A málna.
2017. jún. 26. 09:38
banán :)
2010. szept. 24. 07:24
Lúgosítást szokták még ajánlani. Igyál rengeteg citromlevet (igazi citromból facsarva), sok zöldséget. Akinek kevésbé savas a szervezete (nem a gyomra, hanem a vére) nagyobb eséllyel esik teherbe.
2008. ápr. 8. 07:58
Sziasztok! Én meddőségi szakrendelésre jártam, inszeminációval lettem terhes. Ott azt ajánlották, hogy rengeteg folyadék és fehérje..... Próbáljátok ki, azokban a hetekben túrót túróval ettünk, a párom is... A férfiaknak is jó a fehérje!!!!!
2008. ápr. 7. 11:34

Pl. a rántotthús vagy valami tápláló!

Mégpedig egy egész tálcával a hasadra v. a hátadra teszi...


A többit tudod :-)


Nem árt továbbá, ha van egy kis folyadék is a közelben.


A lényeget még nem is mondtam!!!

Napi 1-2 alkalommal, 1-1,5 óra gyakorlással műxik csak a fenti elmélet!


Várom a fejleményeket :-D

2008. ápr. 5. 22:03
lehidaltam....
2008. ápr. 5. 21:44

Málnalevél ill. palástfű tea (pe. előtt és után).

Közvetetten jótékonyan hatnak a vágykeltők is, hiszen maga a vágy előfeltétele a teherbeesésnek:)

Állítólag a rizs növeli a spermium mennyiségét, de ezt csak úgy hallottam, nem száz, de ha így van, az is előnyös:)

2008. ápr. 5. 21:08

Sziasztok!


Nekem a barátnőm tutira esküszik, hogy neki a tofu segített, mert állítólag segít a női hormon termelésében.Mondjuk jó sokat kell enni a hatás elérésére, legalább 1 db-ot / nap.

( Csak mellékesen jegyzem meg, hogy nekünk meg a gyertyaállás jött be.... ( igaz, ez nem kaja, de szerintem ez sem egy elhanyagolható kérdés )Ja, és ne felejtkezzünk meg a hancur utáni lábpócolásról, lehetőleg minnél magasabbra, és legalább 10 percre ! )


Szívből kívánom mindenkinek, aki szeretne babát, hogy minnél hamarabb sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!

2008. ápr. 5. 20:50
Szia!Én nem tudok ilyet de ha van én is szívesen enném...:)
2008. ápr. 5. 20:49

???:))))

Istenkém, ha erre ír valaki valami "tuti" tippet, akkor biztos, hogy lehidalok.

1. 4020
2008. ápr. 5. 20:41
Szerintetek van olyan étel, ital, gyümölcs, amivel könnyebb a teherbeesés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook