Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek túl válogatós vagyok azért nincs párom? fórum

Szerintetek túl válogatós vagyok azért nincs párom? (beszélgetős fórum)


1 2
7. kisj (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 30. 19:41
Nem válogatós vagy, hanem inkább felületes és sekélyes.
6. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 30. 19:37

Mivel nincs tapasztalatod, nem biztos, hogy a megfelelő szemszögből értékeled a látványt.


Lazíts és igyál meg valamit valahol.

5. apeeng (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 30. 19:37

Nem, nem vagy válogatós, nevezzük inkább igényességnek. Ez nem jelenti azt, hogy a többi nő nem igényes, dehogynem, csak a többiek már összefutottak a nekik szimpatikus párjukkal.

Persze nem ártana tudni hány éves vagy, mit dolgozol, vagy még a harmadik diplomádat hajtod, hol laksz, stb..


Ezekre persze ne válaszolj, csak jelezni szerettem volna, hogy a nagyjából kedvező választ ezek ismeretében könnyebb elővezetni.

Egy nem bölcs mondás szerint mindenkinek megvan valahol a tökéletes párja, csak ki kell várni, mikor jön szembe az utcán..


ez a hülye megjegyzés ne vegye el a kedved.


fel a fejjel, járj szerencsével...és ne alkudj meg.

4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 30. 19:31
Igen.
3. 66ad2ccf4b (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 30. 19:26

.


Érdekes73-al értek egyet.

"Ha mindent ugyanúgy csinálsz, mint eddig, akkor miből gondolod, hogy az eredmény más lehet, mint eddig?"


Egyébként pedig tényleg elég sokszor találkozom olyannal, hogy az emberek önmagukhoz képest sokkal jobb pasit vagy nőt akarnak, de ez ritkán jön össze.

Ahogy egyetemi tanár pasik ritkán szoktak hosszabb ideig együtt élni szakmunkásképzőt végzett boltos, vagy pincér lányokkal, ugyanúgy ritkán szoktak hosszabb ideig együtt élni az igazi szívdöglesztő délszaki macsók a pattanásos, szemüveges, duci, könyvmoly lányokkal.


.

2018. jún. 30. 19:19
Ha ugyanazokat a köröket futod évek óta és nem jutsz sehova akkor változtatni kéne szerintem...
2018. jún. 30. 18:57
Lehet túl válogatós vagyok mert ha valaki nem tetszik meg rögtön külsőleg akkor nem akarok vele randizni/ ismerkedni. Vagy mert jó pasit szeretnék magamhoz képest? Szóval ha valaki ír nekem facebookon fogadjam el a közeledést mert már sok idő ez hogy egyedül vagyok. Ti minden közeledést elfogadtatok akár csak annyira hogy meg inni egy kávét aztán ha nem tetszik megszakítani a kapcsolatot velük?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook