Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek terhes lehetek? Tapasztalatok? fórum

Szerintetek terhes lehetek? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 27. 13:01
Kedves csajszikáim voltam dokinál néhány hónapja és Cisztáim voltak, vannak, és lesznek is... :S szóval most kezdődik egy nagy harc..
2010. nov. 8. 12:20
Teszt, aztán orvos, nem kérdés.
7. anikko (válaszként erre: 1. - Zizike babu)
2010. nov. 4. 17:37
egyébként az aktus utáni vérzés lehet attól is a nyálkahártyád el van vékonyodva, van ne adj isten méhszájseb, sok minden. De a "tünetek" együtt....érdekes
6. anikko (válaszként erre: 5. - Zizike babu)
2010. nov. 4. 17:33
ha nincs tb-d akkor is mehetsz dokihoz nem kell fizetni.
2010. nov. 4. 17:29
Mert nem volt rá pénzem és tb-m is csak mostantol van mert eddig nem dolgoztam :S
2010. nov. 4. 17:27
Miért nem csináltál már tesztet eddig?
2010. nov. 4. 17:22
Hétfön megyek dokihoz csak hát idegesit a dolog :S
2010. nov. 4. 17:20
Csinálj egy tesztet, de amikor én igí vérezgettem akkor az a méhszájsebtől volt
2010. nov. 4. 17:18
Én most nem értek semmit, de hétfön megyek dokihoz... Szeptemberbe volt egy soron kivüli mensesem 17. napra ami 3 napig tartott és nem volt tul erös, onnantol aktusnál 3 szor alkalom szerüen éjszakára véreztem ami reggelre elmult, az oktoberi menzeszem idöben jött, de szintén csak 3 napig tartott, rá következö aktusnál bevéreztem megint de utána már nem. Ami a vicc, hogy tegnap reggel ittam egy energia italt ami semmi gondot nem szokott okozni, de most hirtelen rámjött egy erös hányinger amivel egy percig küzdöttem utána kihánytam mindent. Se elötte nem voltam rosszul se utána és ahogyan jött ugy ment is. Azota néha vannak kis hányingerek, de alig merek enni, meg étvágyam sincs. Valakinek voltak hasonlo tapasztalatai?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook