Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek szép leszek, ha minden fölösleges kilótól megszabadulok? fórum

Szerintetek szép leszek, ha minden fölösleges kilótól megszabadulok? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. máj. 20. 20:36
Szia!A fogyás, ha az nem túl sok, nem látszik meg a fiatal rugalmas testen. Egyél sok C vitamint sok friss zöldség és gyümölcs formájában. Igyál sok vizet. Amikor éhes vagy akkor is vizet igyál. Lehetőleg mindenféle édességet, pékárut, tésztaféleséget, fűszeres kaját kerülj.
2008. máj. 18. 17:46
Pár kiló plusszal még nagyon is szép lehet valaki, a soványság amúgy is rondának tűnik, szememben legalábbis ...
4. Kék
2008. máj. 18. 17:31
Lehet,hogy szép nem,de a lelkibékéd a súlyod miatt biztosan helyre áll!!:)
2008. máj. 18. 17:23
Nem. Viszont lehet, hogy jó lesz az alakod.
2008. máj. 18. 17:18
Egy nőn minnél kevesebb a zsír annál jobb.Sajnos nekem is van zsírpárnám bőven,de mondjuk szerintem azért vigyázni kell,mert ha nagyon leszálkásítod magad,az baromira nem nőies.Akkor már ikább pár plusz kiló,mint egy fiús.-izmos test.
2008. máj. 18. 17:16
Nem kell megijedni, nem vagyok/leszek anorexiás meg hasonlók... :) Soha nem is lehetek igazán sovány, mert a zsírpárnácskák alatt szép kis izomzatom van, csak a zsír kicsit eltorzítja így az összképet. Ha valakin nincs úgyszólván "egy deka zsír sem", az szép? Még 1x hangsúlyozom, akkor sem lennék sovány. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook