Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek szép leszek, ha minden fölösleges kilótól megszabadulok? fórum

Szerintetek szép leszek, ha minden fölösleges kilótól megszabadulok? (beszélgetős fórum)


1 2
36. grizus
2013. júl. 27. 05:21
Azt neked kell tudnod.
2013. júl. 26. 18:08
nem
34. Zsuzsa88 (válaszként erre: 33. - Fadigflo)
2009. febr. 8. 15:01
Jaijjj, azt nem szeresse... Nagyon fázós vagyok esténként... Ahogy lemegy a nap, nemtom, mi történik velem, de vastag zoknit kell húznom, meg tévézés közben is betakarózok. Fázom. De hogy mitől? Pedig van zsiiir, ami melegitsen... XD
2009. febr. 8. 11:54

De-de. Viszont, ha azt is nézed, hogy szebb legyen a bőröd, akkor heti 1kgnál több fogyás nem ajánlott.

Viszont próbáld ki a hideg-meleg zuhanyt, jó a striákra és a bőrnek is :) (főleg a hideg..)

32. Zsuzsa88 (válaszként erre: 31. - Fadigflo)
2009. febr. 8. 11:03
Most nem arcról beszélek. Alakról és bőrről. Azért mégiscsak szebb egy olyan test, amely karcsú, és rásimul (nem lóg, nem cellulitiszes) a bőre... Nem?
2009. febr. 8. 11:01
Nem feltétlenül. A szépség elég szubjektív és összetett dolog. Nem csak a kilókról szól.
2008. nov. 29. 14:43

Lehet, hogy kicsit ráncosodik a bőröd, ha túl gyorsan fogysz.

Egyél mellé vitaminokat.

2008. szept. 20. 22:17
Most komolyan járok edzőterembe, eddig annyi a változás, hogy tél óta lefogytam 10 kg-t, és nagyon lógott a bőröm, az most kezd feszesebb lenni, de ennyi. A kilóimat tartani tudom, de nem megy le most egy deka sem... Szeretném elérni az ideális testsúlyomat, ami a 63 lenne. Most 68 vagyok... Az eddigi 10kg-t nem is volt ANNYIRA nehéz leadni, de most, hogy 68 vagyok már egy 2 hónapja (?), és nem megy le semmi, ez rettent bosszant. Azt hiszem, megint elkezdem inni azt a rém undorító fogyasztó teát. Végülis nem szedtem fel azóta semmit, és tényleg használt. Csak ne hajtana meg annyira... :(
28. Zsuzsa88 (válaszként erre: 27. - 584e02e271)
2008. szept. 20. 22:13
Szélesek a vállaim, ezt apumtól örököltem. Nagyon kicsik a melleim, ami önmagában még nem is lenne gond, deréktól lefelé kezdődnek a problémák. Ha ADDIG néznének az emberek, azt mondanák, hogy sovány vagyok, csontosak a vállaim, szépen kilátszik a kulcscsontom, a bordáim is a melleim alatt, és persze kicsik a melleim. Nincs hasam (egy nagyon minimális zsírréteg azért van rajta, de szerintem szép hasam van), viszont ezekhez képest irrrrdatlan nagy fenekem van. A mellbőségem most 88-89 cm, a csípőm viszont 106! Télen mág szörnyűbb volt, akkor 92 volt a mellbőségem, a csípőm pedig 111-112. Mostmár nem is aggódok annyira, ami a melleimet illeti, így is - úgy is kicsik, viszont egyre többet skubizom meg a vékonyabb csajokat. Jó fenekük van, kicsi mellük, mégis szépek, és a pasik bomlanak utánuk. Tehát ha lemegy a csípőm 100-ra (bár azért szeretném, ha 2 számjegyű lenne...), a mellem már TALÁN nem megy sokkal összébb, tehát arányosabb lennék. Isten bizony, nem is kellenek nekem műmellek, nem akarok kebelcsoda lenni, csak azt szeretném, ha végre lemenne a fenekem meg a combjaim!!
2008. szept. 19. 13:32

Szia, ha rám hallgatsz (én is voltam fiatal és nagyon helyes lány..illetve nő), az a fontos, hogy a test arányos legyen.

Nem baj, ha kicsi a melled, de ne legyen vastag a derekad, ne legyen hasad és az a szép, ha a vállad és a csipőd egyforma széles.

Inkább menj el body-buildingezni, fiatalon én is azt csináltam 6 évig, nagyon sokat segített!

2008. szept. 19. 13:26

Szerintem csak mértékkel.A fiúk nem szeretik a sovány lányokat,annál inkább a telt idomokat.Ott van pl. Beyonce,Jennifer Lopez stb. Elfogadják olyannak magukat,amilyenek.Pont ott gömbölyödnek,ahol kell.

"A nők többsége csontsovány szeretne lenni, ezt tartja ideálisnak, míg a férfiak a normális alakú nőt kedvelik, továbbá minden ötödik férfi a teltebb idomokra esküszik."

Itt egy cikk,szerintem sok hasznos dolgot ír,érdemes beleolvasni,aki ilyen problémákkal küszködik:

[link]

2008. júl. 26. 14:19
jobban fogsz kinezni..es attol szebbnek erezheted magad...de a szepseg belul van...szerintem..lehet valaki [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pamela anderson[{[{[/A]}]}] alaku...ha a szive helyett ko van....ha sovany ha kover az ember..ha jo az emberekhez szepnek fogjak latni...
2008. júl. 14. 09:38
Szerintem nem. Jó, lehet, hogy csinosabb leszel, de a szépség nem ezen alapszik, szerintem. És mikor fogyásról beszélünk, akkor szerintem ne a szépségre gondoljunk, hanem főként az egészségre.
23. Katinkaboszi (válaszként erre: 22. - Vmágika)
2008. jún. 1. 23:33

Köszönöm, jól esett. Ezt egyébként nem értem, mindenki, aki még nem látott csak így beszélgetünk, azt hiszi, h olyan huszas éveim közepén járok. nem értem miért?

Iiigen, csak 10-zel, de hány tízzel?

Anyum most volt 80 éves, ő azt mondta, sosem titkolta a korát, de most azt fogja ezen túl mondani, h elmúlt 80. Előbb-utóbb hiú lesz az ember úgy látom. :))))

22. vmágika (válaszként erre: 21. - Katinkaboszi)
2008. jún. 1. 23:10

Hi-hi!Megnéztem az adatlapodat és meglepődtem.Már ez is egy jó példája annak,hogy nem érdemes a külső alapján ítélni.

Félre ne érts.Azt gondoltam,olyan 20-as vagy,de látom 10-zel tévedtem.:)

21. Katinkaboszi (válaszként erre: 20. - Vmágika)
2008. jún. 1. 23:05

Nekem nem mindig sikerül jóban lennem magammal, de tudom, tapasztaltam, ha sikerül elérnem, bizony még a fogyás is könnyebb.

Azt meg én is úgy hiszem, ha valakinek felnőtt korban már magyarázni kell valamit, az késő. Tanulni kell, még idősebb korban is, és nem kell szégyellni a fiataltól sem.

Én csak azt nem értem sokszor, h miért is irigykednek egymásra az emberek, hiszen mindenkinek annyi van, amennyit össze tudott hozni, vagy mint mi is, szeretteink elvesztésével fizettünk a kp jólétünkért. Ez irigylésre méltó??

20. vmágika (válaszként erre: 19. - Katinkaboszi)
2008. jún. 1. 22:52

Tök igazad van!:)

Húú,én már annyi hsz-t írtam különböző fogyókúrás,önbizalmas,kinézetes topicban ezekről a dolgokról.De szerinted aki elvetemült és berögződött,annak használ valamit is a szép szó?

Bánom is én...!

Nem tudják mit veszítenek!

Nem 3 évesek vagyunk már,akinek az ízlésén,gondolkodásán változtatni lehet.

Összeteszem a két kezem,amiért ilyen jó vagyok magamhoz!Ez a legkevesebb amit az ember megtehet magáért,hogy jóban van önmagával.Ez az alapja az egész létnek,a hozzáállásnak...mindennek...!És még pénzbe,időbe sem kerül.:)

19. Katinkaboszi (válaszként erre: 18. - Vmágika)
2008. jún. 1. 22:43

Hajaj, de még mennyire igazad van.

De én inkább olyat keresek barátnak, havernek, beszélgető partnernek, akinek nem a legfontosabb a ruha és a külső, mert azzal nem tudok mit kezdeni. Mindenki szeret öltözni, saját pénztárcához mérten, de sajnos a belső értékét sokan ezzel arányosan nem növelik, ha szabad ilyet mondanom.

18. vmágika (válaszként erre: 16. - Katinkaboszi)
2008. jún. 1. 21:46

Igazad van!

Szerinted van összefüggés aközött,hogy valaki mennyire kritikus a saját külsejével,azt helyezi előtérbe és aközött,hogy másokat is elsősorban az alapján ítéljen meg?

A válasz persze nem közelező,de érdekelne.Ha akarod én is elmondom a véleményemet.Sőt!Már most megmondom.Igen,van.Nem is kevés.Szerintem.:)

17. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2008. jún. 1. 21:46
Nem leszel az,a szépség belülről fakad.
2008. jún. 1. 21:42

Nekem vannak kolleganőim, akik igen csinosak, de belűl!?

A kűlcsín nem egyenlő azzal, ami benned belül van. Az emberekhez való hozzáállásod, a segítségnyújtás, vagy bármi hasonló, kiegyenlíti a súlyodból adódó gondokat.

Először magaddal békülj meg, utána fogyózz, enélkül nem megy.

2008. jún. 1. 14:21

Helló!

Én most fogytam le 9 kilót, a bőröm nekem is narancsos. Minden este masszirozom magam a fahéjas olaj nagyon sokat használ,főleg ha még foliával be is tekerem magam, egy órát ugy fekszem, és futok is közbe minden nap az nagyon sokat segit. Nagyon jó a szauna is, én heti 1-szer midig elmegyek. Nekem már látható az eredmény. Kitartás!

14. Zsuzsa88 (válaszként erre: 9. - Roncsika)
2008. jún. 1. 14:10

20 éves vagyok. Szépen lassan fogyogatok, bár az is igaz, hogy eddig idén tettem a legtöbbet annak érdekében, hogy leadjam a fölösleget, még soha nem voltam ilyen elszánt :) De még így sem teszek meg mindent ennek érdekében, hanem csak annyit, amennyire van hozzá kedvem, és amennyit az időm engedi. De eddig a leglátványosabb fogyásom az az idei. Tavaly csak fogyókúráztam, alig ettem valamit, persze soxor majdnem összeestem, és amint abbahagytam, visszajöttek a nagy nehezen leadott kilók. Nem hiába mondják, hogy a szervezet nem felejt. 5.-ben híztam meg. Előtte csontsovány voltam, súlyban nem értem el azt a "limitet" amivel nyugodtan veszik fel az elsősöket, de mégis felvettek. 4. osztályban kiütött egy ösztályháború, egy szülői után az egyik csaj elkezdett csesztetni, hogy hogy néz ki az én Anyukám. 1) semmi köze hozzá, 2) az ő anyja is csak azért szép, mert felvarrattatta az arcát, zsírleszívásokra jár, és mindig egy tonna festék van az arcán, és 3) mindenkinek a saját édesanyja a legszebb. Pár hétig tűrtem, hogy az én Anyum volt a téma, hogy nem sminkel, nem festi a körmét, nem festi a haját stb., mintha ez olyan nagyon fontos lenne, aztán szóltam a tanító néninek. A kiscsaj elbőgte magát, mindenki őt sajnálta meg, holott én voltam a szenvedő alany, és ki lettem közösítve az osztályból. Volt néhány igazi barátom, meg néhány "semleges" pártú, de több, mint fél osztály engem bántott. Nem volt soha egy nyugodt szünetem, wc-re sem mehettem ki csak úgy, mert vagy rámrúgták az ajtót, vagy fentről lelocsoltak vízzel, sőt, volt, hogy fényképezgettek, és akkor az ember végezze nyugodtan a dolgát... Depressziós voltam, önbizalmam sem volt soha, és bánatomat evésbe fojtottam. 8. osztályban már kinéztem valahogy, de 6. és 7. osztályban nagyon rondán néztem ki, a lerakodott kilók is rettent aránytalanok voltak, én voltam az osztályban a rút kiskacsa. Persze ezért is megkaptam a magamét, pattanásos is voltam, azért meg mégjobban, varangynak csúfoltak, és persze az egyetlen vigasz a kaja volt számomra.


Nagyon hízékony lettem, azóta nagyon kell vigyáznom, hogy mit és mennyit eszem. Ha kicsit elengedem magam, ismétlem, KICSIT, egy hét alatt ott a +3 kg. Most diétázom, és elég szépen formálódok. Kezdem látni azt a bombanőt, aki lenni akarok. Csak az zavar, hogy a bőröm még nem követi a fogyást... Nagyon puha a bőröm, meg az egyre vékonyodó zsír is, minden léptemnél lötyög mindenem... Nem valami szép...


Mivel tudnám mélyebben is feszesíteni a bőrömet? Mert a bőrradír, a hideg-meleg váltózuhany csak a bőr felszínén javítanak. Masszázzsal el lehet érni valamit? Szaunával?

13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 1. 14:04
(bocs a szoismetlesert)
12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Zsuzsa88)
2008. jún. 1. 14:03

Szoval nalad kimaradt a forditott aranyossag alt..suliban :)

Szoval a szepseg miota fuggvenye a sulynak?

Aki szep, az ducin es vekonyan is az.

11. Zsuzsa88 (válaszként erre: 10. - 1a50c86bb0)
2008. jún. 1. 13:54
Nem értem ezt a kérdést...
2008. jún. 1. 11:25
A suly es szepseg talan forditottan aranyos?
2008. jún. 1. 11:13
Az attól függ milyen régóta van rajtad, és mennyi az a bizonyos súlyfelesleg. A kor nagyon meghatározó az ilyen kérdésekben. Ha a 20-as éveidet taposod, akkor szép marad a bőröd, természetesen ha fokozatosan fogysz le. De ha már elmúltál 30-35, akkor óvatosan a fogyással, mert az arc például sokat veszít feszességéből, ha eltűnnek alóla a zsírpárnácskák, és ez így van az egész testeddel. Sok sikert kívánok.
2008. jún. 1. 08:36

A szépség nagyon relatív fogalom... Mindekinek mást jelent. Meglehet sok mindenkinek így is szép vagy. De ha a fogyástól te jobban érzed magadat, akkor biztos a javadra fog vállni.

A lányaimnak szoktam mondani ebben a témában: "valakinek Claudia Schiffer a szép, valakinek a szomszéd Maris néni...Ha valaki szeret, szeretni fog úgy ahogy vagy...és így fog SZÉPNEK látni..."

2008. máj. 20. 20:55
Én a helydben már nem fogynék.Tudom,nem minden pasi van megbolondulva a teletebb nőkért,mint az én Drágaságom,de azért nem árt,ha a nőn van mit fogni és nézni és az árnyékát sem keverik össze egy férfiével.Én pasi kedvéért amúgy sem fogynék,elég gáz,ha a belső értékek helyett a külsővel van elfoglalva és még esetleg szégyelli is a másikat.Bár ahogy elnézem,ez a veszély nálad nem áll fönn.Egy esetben mégis eleget tennék egy pasi ilyen jellegű kérésének:ha már az egészségem lenne veszélyben.Viszont akkor már nem várnám meg,míg ő szól,hanem lépnék magamtól.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook