Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek sokat veszt az, aki levelezőn tanul főiskolán/egyetemen és nem nappalin? Vagy aki egyáltalán nem megy továbbtanulni? fórum

Szerintetek sokat veszt az, aki levelezőn tanul főiskolán/egyetemen és nem nappalin? Vagy aki egyáltalán nem megy továbbtanulni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2009. jún. 4. 09:48
Én sosem aggódtam amiatt, hogy kimaradnak a szép nappalis évek nekem nem hiánnyoznak tudom hogy úgysem mentem volna bulizni meg miuttudomén ha nappalis lettem volna. Voltam az is, 3 hónapig az is jó volt de úgy érzem a levelező a nekem való. Jól érzem magam így, nálunk is jó csapat alakult ki, a nappalis osztálytársaimmal is tartom a kapcsolatot és azt látom hogy megegyeznek a követelmények. Ugyanazt a feladatlapot, zh-t írjuk mint ők. Utolsó évben készülök vissza nappalira a gyakszi miatt.
13. d879a0c5b4 (válaszként erre: 10. - 308da614da)
2009. jún. 4. 09:47

Igen :D

Nincs nekem arra időm, energiám, kedvem... Meg éjjeli vonatom se :))

12. eddit (válaszként erre: 9. - 308da614da)
2009. jún. 4. 09:47
Szerintem meg ez nem kor, hanem beállítottság kérdése. Nekem anno voltak 50 éves csoporttársaim is, és mégsem húzták ki magukat a buliból, sőt...:)Nem tudom, első éves vagy? Várj még, majd összecsiszolódtok.
2009. jún. 4. 09:47
Én is voltam 5.éves, de onnan folyton elfelé lógtunk :D:D
2009. jún. 4. 09:47
Meacska kihagyod a bulikat? komoly? ?
2009. jún. 4. 09:46
hát vagy 3an vagyunk fiatalabbak...én 21 vagyok és másik 2 csaj 22 éves..a többiek 35 évesek vagy 40....és ők már családosok és munkájuk van igy ők már nem járnak bulizni...
2009. jún. 4. 09:45

Mivel nem tudtam érettségi után, mi legyek, maradtam ötödéven a suliban szakmát tanulni. Sikerült is, de rájöttem, hogy nagyon nem az én világom, soha nem fogom használni (valószínüleg), most más irányban tanulok tovább, igaz, nappalin.


Gondolom az életed legjobb évei alatt a bulikat és társaikat értik. Na, én ezeket kihagyom :D

7. eddit (válaszként erre: 6. - 308da614da)
2009. jún. 4. 09:45
Hogyhogy???
2009. jún. 4. 09:44
Nekünk nincsenek levezőn bulik, lehet az hiányzik:)
5. eddit (válaszként erre: 1. - 308da614da)
2009. jún. 4. 09:44
A továbbtanulás mindenképp egy szellemi tőke. Veszíteni nem tudsz vele :). Az meg,hogy nem nappalira vettek fel, nem akkora ügy: max a kollégista hülyeségekről maradhatsz le, mert levelezőn is vannak bulik dögivel :)
2009. jún. 4. 09:44

Szia!

Én is levelezős vagyok és szerintem lehet benne valami. Sajnos. Abban az esetben jobb a levelező ha mellette a szakmában dolgozol.

2009. jún. 4. 09:43
Bocsi....a címben LEVELEZŐN lenne...korán van még...látszik:S
2009. jún. 4. 09:42
Ezt neked kell tudnod.
2009. jún. 4. 09:41
Régóta foglalkoztat ez a téma, mivel engem sokat próbálkozás után is végül levelezőre vettek fel, és hát ugy emlegetik a főiskola/egyetemi (nappalis) éveket hogy életed legjobb évei, na ez nekem igy kimaradt vagyis szeretem a levelezőt viszont unalmasabb,bár itt is találtam számomra fontos embereket:) a másik: ti tovább tanultatok vagy inkább szakmát? melyik éri meg jobban?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook