Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek sok anya szül azért második, harmadik gyereket mert egyszerüen nem hajlandók visszavenni a munkahelyére? fórum

Szerintetek sok anya szül azért második, harmadik gyereket mert egyszerüen nem hajlandók visszavenni a munkahelyére? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2013. júl. 29. 09:47
Nem tudom, de ha nem tud vissza menni dolgozni 1 gyerek mellett, akkor miből tartana el még egyet?
2013. júl. 29. 09:41

Szerintem aki akar az keres munkát, ha tud gyerek mellett vagy mert muszáj, a másik kérdés az VAN-E munka, mostanság szinte semmi...


A másik, hogy az anyai feladatkörök olyan sokrétűek és non stop munka, amit az államnak meg kellene fizetnie, hiszen ez is felfogható egy munkahelyként, miközben a férfiak 1 helyen dolgoznak, a nők pedig otthon is és a munkahelyükön is meg kell állják a helyüket, miközben kiszolgálják a családjukat.

Ezért vagyok mérges, miért nem ismerik el a háztartásbeli munkát, az anyák mindennapi non-stop műszakját?

Pont ezért hal ki a nép, mert nem mernek úgy gyereket vállalni a családok, mert alig van munkahely, kevés a fizetés, egy gyerek is szörnyű költséget jelent.

Aki pedig gyerek mellett akar és tud is dolgozni, annak minden elismerésem!

2013. júl. 29. 09:40
nekem van ilyen ismerősöm
2013. júl. 29. 09:40
Szerintem ne tévesszük össze a 3-4 gyereket szülő édesanyát egy bizonyos csoporttal, akiknél 8-9 gyerek van és a gyerekek támogatásaiból élnek.
2013. júl. 29. 09:39

Teljesen mindegy, hogy masik mit gondolnak.

Ha tehetnem, nekem is lenne 2-3 gyermekem, es inkabb foallasu edesanya lennek 24 oraban meg akkor is, ha nekem egyrol-masrol le kellene mondanom, de a csalad biztonsagban lenne. Es legalabb idegen fazonok nem dressziroznanak napi 8-12 oraban.

A csalad ellatasa is munka, nem is keves!

2013. júl. 29. 09:37

Én most várom a 3.-at, szerintem elég gáz hogy mostanában szinte szégyellnie kell az embernek ha kettőnél több gyereket szeretne...

Nekem van munkahelyem, Gyeden vagyok, vissza is vennének ha mennék... Mégis 3-at szeretnénk és amíg anyagilag megtehetjük miért ne?

2013. júl. 29. 09:36
30 éves vagyok, 3 gyermek édesanyja, a legkisebb 1,5 éves, dolgozom, mindig is volt munkám. Mi azért vállaltunk 3 gyerkőcöt, mert ennyit szerettünk volna, és azt szerettük volna ha nincs "nagy" korkülönbség a gyerkőcök között. A nagy 7, a középső 5, a pici 1,5 éves! :)
2013. júl. 29. 09:33
Igen
2013. júl. 29. 09:31
Vagy mert nincs is munkahelye :( Szerintem sajnos nagyon errefelé "haladunk".
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook